برگزیده های پرشین تولز

سيستم تبليغاتيauctionads

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بچه ها كسي با اين سايت كار كرده ؟ من توش عضو شدم 50 دلار مينيموم پرداختشه با پيپال . ضمنا 25 دلار هم جايزه عضويت ميده! آيا كسي كار كرده باهاش ؟ بنظرتون پرداخت داره يا نه؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
من یک مدت باهاش کار کردم. زیاد جالب نیست. توی این مدت حتی 1 سنت هم بدست نیاوردم:lol:
:lol::lol:
تایید میشه !
من اخرش هم نفهمیدم این auctionads به چی پول میده !؟
یه جا میگفت ما CPC هم داریم و به کلیک پول میدیم !
بعد گفت نه ما CPC نیستیم که به Lead پول میدیم .
آخرش هم فکر کنم فقط در ازای فروش اینا پور سانت میدن که خوب خود ادم میتونه بره تو افیلیت ebay مستقیم پولشو بگیره خودش !

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
منم ازش استفاده میکنم اما کسی خریدی نکرد
302.gif

اون زمانی که توش عضو شدم ننوشته بود جایزه عضویت اما اگر حالا اضافه کرده شاید زمانی بهت 25 دلار را بده که خیلی فروش کردی و مثلا از جای دیگری هم $25 در بیاری که بشود $50 و بعد برایت بفرستهه که البته در این مورد اطلاعات کافی ندارم

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
شما جایزه ی عضویت رو گرفتید؟
25$ منظورته:D

حالا جالب اینجاست که توی سایتشون نوشته ما 100% پورسانت شما رو بهتون میدیم. تعجبم اینا که میگن 100% پس مرض داشتن اومدن واسط بین کاربر و Ebay شدن:lol:

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
آخرش هم فکر کنم فقط در ازای فروش اینا پور سانت میدن که خوب خود ادم میتونه بره تو افیلیت ebay مستقیم پولشو بگیره خودش !
اگه
آفيليت ايبي رو بلدي چرا تو تاپيك آفيليت لينك و توضيحات دربارش ندادي....

من دنبال سيستم تبليغاتي اي بي هستم كه بهم براي فروش پورسانت بده د تبليغاتش هم مرتبط باشه...

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
من نگفتم بلده ! گفتم چه کاریه ادم بره از طریق auctionads افیلیت Ebay باشه !؟ تنها مزیتش اینه که پولتو با پی پال میگری که فکر میکنم Ebay فقط چک میده !

بالا