برگزیده های پرشین تولز

سيستم جديد سايت ابزارهاي فارسي (نسخه آزمايشي)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
شار بدت نمياد يه جورايي تبعيض بين اعضا بذاري ها!! مثلا مردم براي اينكه يه لينك ساده بتونن توي امضاشون بدن بايد كلي دنبال مدير بدون يا فرضا هزار تا پست زده باشن.. اي بابا .. از دست شار !!!!! ;)

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام
اينجا همه در مورد قيافه نظر دادن ولي فكر ميكنم اينم مهم باشه :
فكر ميكنم كه DBase همه درست منتقل نشده چون تمام راي گيري هايي كه قبلا توشون شركت كردم رو دوباره باز كرده.(با حفظ نتايج قبلي) وقتي هم كه خواستم بدون شركت تو نظر سنجي نتيجه رو ببينم با يه وارنينگ روبرو شدم : :shock: :shock:

Warning: Division by zero in /home/httpd/vhosts/persiantools.com/web_users/ib/sources/Topics.php on line 1660
البته در كل مشكلي نبود اما اين وارنينگ بالاي صفحه بود. :rolleyes:

راستي اين آواتار من كوچيكتر از حد معمول بوده اونجا كشيده شده از ريخت افتاده گفته باشم اگه اين آواتار اينجوري بشه من ميدونم و تو!!!!!! :p :twisted: :evil:

خرگوش كوچولو
( ;<

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
احسان اگه دير بجنبي 7 تا ماه پري را از دست ميدي ! از من گفتن بود !

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ممنون از نظرات همتون ! واقعا احسان شاهكاره توي اين كارها حرف نداره.
نظراتتون خيلي عالي و بدرد بخور است. يك مقداري مشكل وجود داره كه بايد يك خورده كد نويسي دست بخوره يا اينكه ديتابيس اديت بشه كه انجام مي ديم به زودي.
يه خورده تغيير بعد از يك مدت اينجا رو از يكنواختي در مياره. ضمن اينكه اينويژن برد به مراتب از اين بي بي قوي تر است. مخصوصا براي ادمين !!!!

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
براي ادمين هرچي بدتر باشه بهتره !

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
يه نفر در مورد اين سيستم جديد و اسمش و قابليتاش و اينكه كي متولد شده مال كي هست و كلا توضيح بده .معرفيش كنيد تا بفهميم قراره با چي مي خوايم كار كنيم

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
ايراني ،ساقه و برگ و ريشه هيچي پرشين تولز فعلي نميشه

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
يه نفر در مورد اين سيستم جديد و اسمش و قابليتاش و اينكه كي متولد شده مال كي هست و كلا توضيح بده .معرفيش كنيد تا بفهميم قراره با چي مي خوايم كار كنيم
صفحه اول رو بخوني ميزون ميشي

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
من دليلي براي عوض كردن سيستم نميبينم مگر اينكه بخواي احسان چيز ديگه اي رو امتحان كني از نظر زماني ارزشش رو نداره مگه چقدر تفاوت مي تونه تو خروجيش داشته باشه ؟
از يك نظر خيلي اين كار خوب هست و اونم اينه كه آدمها با يك سيستم ديگه و كارش آشنا مي شوند پيش گام بودن مي تونه تنها دليل منطقي اين كار باشه اميدوارم كه همه چي خوب برات پيش بره
من نظر سنچي رو راي ندادم با گزينه هاش حال نكردم زيادي كپك بود

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من دليلي براي عوض كردن سيستم نميبينم مگر اينكه بخواي احسان چيز ديگه اي رو امتحان كني از نظر زماني ارزشش رو نداره مگه چقدر تفاوت مي تونه تو خروجيش داشته باشه ؟
از يك نظر خيلي اين كار خوب هست و اونم اينه كه آدمها با يك سيستم ديگه و كارش آشنا مي شوند پيش گام بودن مي تونه تنها دليل منطقي اين كار باشه اميدوارم كه همه چي خوب برات پيش بره
من نظر سنچي رو راي ندادم با گزينه هاش حال نكردم زيادي كپك بود
در مورد مهاجرت به سيستم جديد و اين تفاسير فعلا يه كم دست نگه داشتم. چون اين سيستم حاضر خيلي خوب جا افتاده و ممكنه تعويض سيستم يه كم ملت رو گيج كنه. تا اينكه كامل آماده و فارسي بشه.

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
من هم همين طور فكر مي كنم!!
مثلا وقتي فوتو اس أي جي نسخه جديد خود رو عرضه كرد، خيلي از اعضا قبلي رو از دست دادزززز

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اما اين سايت گفتمان با اين Invision Board نيست :?: &nbsp;

<a href='http://www.goftman.com' target='_blank'>http://www.goftman.com</a>

چون ديدم آنجا هم تقويم دارد می گويم. &nbsp;:oops: &nbsp;
خودشان که ننوشته اند از چه برنامه ای استفاده می کنند. &nbsp;
&nbsp;;)

سايت گفتمان با استفاده از <a href='http://www.vbulletin.com' target='_blank'>http://www.vbulletin.com</a> راه اندازي شده كه البته لينكهاي كپي رايتش رو برداشتن. البته اميدوارم براشون مشكل ايجاد نكنه. چون به اين جور كارها و برداشتن لينكهاي كپي رايت حساس هستن.

اهوم :?
پس هر گردی گردو نيست را برای همين گفته اند. 8)

گويا اين برنامه پولی است و نمی شود آنرا مجانی دانلود کرد. :(

* يک پرسش برايم پيش آمده است: اگر گفتمانی ها برای اين برنامه پول پرداخت کرده باشند، باز هم برای برداشتن لينک های کپی رايت به مشکل بر می خورند؟

Parsioso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله ! چون اسم شركت سازنده را حذف كردند ! احسان ميگم اگه سيستم را عوض كني خيلي حال ميده !

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
من كه فكر ميكنم ib خيلي بهتره و ترو تميز تره.. اي كاش احسان حداقل يك راي گيري بكنه ببينه نظر همه چيه؟

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من می خواهم مانند سروش قلابی رای خودم را پس بگيرم! ;)

آقا من چندی است اين ib را با يک کلک راه انداختم. خيلی از آن خوشم آمده است. با اينکه اين phpBB2 را خيلی دوست دارم، با اين همه بگمانم يکم دگرگونی و پيشرفت بد نباشد! 8)

اکنون آن رايی که من دادم را بدهيد می خواهم عوض اش کنم. :shock: :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا