برگزیده های پرشین تولز

سي دي رايتر و دي وي دي رام

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
مي تونيد بگيد چه سي دي رايتر وچه دي وي دي رامي خوب است
چه ماركي و چه مدلي ؟قيمتش چند است(زياد قيمتش مهم نيست چون تو رشت قيمتا با شهر شما فرق دارد نه زياد)

يه سئوال براي من پيش امده من شنيدم دي وي دي رام مي تونه هم كار سي دي رام و هم سي دي رايتر را انجام دهد يعني ه ؟ :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
دي وي دي رام فقط كار سي دي رام و دي وي دي رام رو انجام ميده. اگه ميخواي رايت هم بكني و دي وي دي هم بخوني بايد يه دي وي دي رايتر بخري كه فعلا قيمتها زياده و به نظر من اگه چند ماه صبر كني كم كم قيمتها پايين مياد.

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از mahiar0 :
سلام
مي تونيد بگيد چه سي دي رايتر وچه دي وي دي رامي خوب است
چه ماركي و چه مدلي ؟قيمتش چند است(زياد قيمتش مهم نيست چون تو رشت قيمتا با شهر شما فرق دارد نه زياد)

يه سئوال براي من پيش امده من شنيدم دي وي دي رام مي تونه هم كار سي دي رام و هم سي دي رايتر را انجام دهد يعني ه ؟ :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

بهشون COMBO Drive می گن ولی قیمتشون از قیمتت یه DVD-ROM و یه CD-RW یه کم کمتره همون بهتر که دو تا درایو بخری تا یه COMBO!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اين صدمين باره ميگم سوالات مربوط به خريد بازار را در تاپيك مشاوره در مورد خريد قطعات بنويسيد! :hmm:
به عنوان تنبيه اين تاپيكو قفل مي كنم و از دوستان ممنونم كه تنها قسمت دوم سوال را پاسخ گفتند.
جواب قسمت اول را مي توني در تاپيك مشاوره بپرسي :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا