• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سکه و یادبود آمریکا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمد1366

Registered User
لایک‌ها
6
سلام باز بنده مزاحمتون شدم اینجا 2 تا سکه 1 دلاری برای سال 1906 و یک یاد بود برای سال 1795 آمریکا دارم
قیمت هم مثل همیشه بیشترین پیشنهاد
پایه :30000
گام :هر چی مایلین
فروش فوری :45000
تا 5 شنبه شب منتظرم
برای کسانی که شهرستان هستند...هزینه پست با خودشون هست...

DSC04898.JPG

uppppppppppppppppp

Last edited:

spackoff

Registered User
لایک‌ها
3
salam dada,hamash chand?
gheymate akharo vasam pekh kon

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,927
یعنی یکی از اینا صد و خورده ای سال قدمت داره ؟به ظاهرشون نمیخوره ...اصلین یا فیک و طرح ؟؟

محمد1366

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان من اینارو نخریدم ...از فامیل ها گرفتم ...منم مثل شما خبر ندارم..اگه فیکه که نخرین...به منم بگید بدونم تو این 14 سال الاف بودم :lol:

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394

محمد1366

Registered User
لایک‌ها
6
والا دقیق نمی دونم کجا انجام می دن تو فیلما دیدم فقط :snitch:

معمولن برای تخمین سال مومیایی و این چیزا :دی

آخه پسر خوب مگه مال چند سال پیشن که انقد مهم باشن...من یه سکه شوروی دارم که گردن بند بوده مال 1887 هستش ...یه سکه 2 دلاری استرالیا دام مغازه دار میگه 15000 یعنی اون سکه شوروی الان 100 پولشه؟؟؟؟:hmm:

والا شما همه قصد تخریب دارید...اما والا من اینارو از دست اینو اون جمع کردم...نمیدونم فامیله واسه اینکه دل منو بدست بیاره جنس فیک کرده تو پاچم ؟؟؟:lol:
نمیدونم باز شما استادین و هرچی میگین همونه...حتما همه سکه جمع کن و کلکسیون دارین :lol:

اگه فیک باشه هم نمیفروشم که اسممون بد در بره فردا هم میرم میزنم تو سر فامیله :lol: آقایون منصرف شدم ...مال خودم

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
آخه پسر خوب مگه مال چند سال پیشن که انقد مهم باشن...من یه سکه شوروی دارم که گردن بند بوده مال 1887 هستش ...یه سکه 2 دلاری استرالیا دام مغازه دار میگه 15000 یعنی اون سکه شوروی الان 100 پولشه؟؟؟؟:hmm:

والا شما همه قصد تخریب دارید...اما والا من اینارو از دست اینو اون جمع کردم...نمیدونم فامیله واسه اینکه دل منو بدست بیاره جنس فیک کرده تو پاچم ؟؟؟:lol:
نمیدونم باز شما استادین و هرچی میگین همونه...حتما همه سکه جمع کن و کلکسیون دارین :lol:

اگه فیک باشه هم نمیفروشم که اسممون بد در بره فردا هم میرم میزنم تو سر فامیله :lol: آقایون منصرف شدم ...مال خودم

عمو قدیمی تر چیزی نداری که بشه با کربن آزمایش کرد؟ کار تحقیقاتی و اینا؟ :snitch: :دی

محمد1366

Registered User
لایک‌ها
6
عمو قدیمی تر چیزی نداری که بشه با کربن آزمایش کرد؟ کار تحقیقاتی و اینا؟ :snitch: :دی

:lol:نه بقیش مال قاجار هست نهایت 150 سال پیش که چون تو کلکسیون ایرانیم هست نمیفروشم...تست کربن هم نکردم.. نزدیک 110 تا سکه از دوران قاجار تا پهلوی دارم ..که هم توش طلا هست هم نقره..هم برنز هم برنج هم مس ...کمترینشونم 40 پولشه..بیشترینم 2.5مشتری داشت :lol: برام مهم نیس اگه این خارجی هام هم فیک باشه ...مال خودم

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
:lol:نه بقیش مال قاجار هست نهایت 150 سال پیش که چون تو کلکسیون ایرانیم هست نمیفروشم...تست کربن هم نکردم.. نزدیک 110 تا سکه از دوران قاجار تا پهلوی دارم ..که هم توش طلا هست هم نقره..هم برنز هم برنج هم مس ...کمترینشونم 40 پولشه..بیشترینم 2.5مشتری داشت :lol: برام مهم نیس اگه این خارجی هام هم فیک باشه ...مال خودم

عمو بیکاری این چیزا رو جم می کنیا... بفروش خرج زندگیت کن. کار تفریح مسافرت ازدواج... :snitch: والا

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
حرف دوست بالا تأیید میشه
07399609698426833013.png

استارتر برای خودت سرگرمی پیدا کن : سیاحت ، ورزش ، هنر...

محمد1366

Registered User
لایک‌ها
6
عمو بیکاری این چیزا رو جم می کنیا... بفروش خرج زندگیت کن. کار تفریح مسافرت ازدواج... :snitch: والا

بعضی ها .. پولشون رو میدن سیگار..میدن قلیون..میدن پای یه دختر..بعضی ها هم رو میندازن واسه گدایی واسه ...لیسی اما من از بچه گیام پولام رو دادم یا از کسی خریدم یا رو انداختم به فامیل گفتم و اونا هم بهم سکه هاشون و یادبوداشون رو دادن...اینارم بفروشم دباره با پولش سکه هایی که تو مجموعه نیست رو میخرم داداش

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
بعضی ها .. پولشون رو میدن سیگار..میدن قلیون..میدن پای یه دختر..بعضی ها هم رو میندازن واسه گدایی واسه ...لیسی اما من از بچه گیام پولام رو دادم یا از کسی خریدم یا رو انداختم به فامیل گفتم و اونا هم بهم سکه هاشون و یادبوداشون رو دادن...اینارم بفروشم دباره با پولش سکه هایی که تو مجموعه نیست رو میخرم داداش

عمو هدفت از زندگی چیه؟ :snitch: بحث فلسفی می خوایما

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
عمو هدفت از زندگی چیه؟ :snitch: بحث فلسفی می خوایما

بالاخره هركى تو زندگيش يه جور حالا مى كنه
يكى دوست داره پولاشو خرج تفريح كنه, يكى دوست داره كلكسيون جمع كنه و يكى هم براى هر كارى پول داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا