برگزیده های پرشین تولز

سیستم امنیتی offshoreclub.biz منو بد بخت کرد کمک کنید!!!!!

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا سیستم امنیتی offshoreclub.biz منو بد بخت کرد .مثل اینکه من تو منو که رفتم ای پی که خودش تشخیص داده بود که این ای پی منه منم بش دادم و اونم سیو کرد حالا که می خوام لوگینگ کنم این پیغام می ده .Access denied. Wrong IP-address کمکم کنید .شب عیده گناه دارم:D :( :( :(
به کدومشون باید ایمیل کنم باید چی بگم؟ :( :(
[email protected] for money-related questions ONLY
[email protected] for general questions NOT related to finances
[email protected] site operation questions and suggestions

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا این ای پی چیه؟ بستگی به اشتراک اینترنت داره یا مودم یا مادر برد؟ چی چیزی باعث می شه ای پی من عوض شه .البته خیالی نیست مطمنم پولم سر جاشه فقط می خوام لوگین کنم توش باید چی کار کنم:D :D شب عیده پول وده عیدی وخام:D :D :D :D

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
سلام fifty
تو گزينه اي رو زدي كه به آي پي تو حساسه و... كه البته چون آي پي هاي ما هر دفعه عوض ميشه اشتباه كردي!
فكر كنم اولين بارته كه از اين سايت استفاده ميكني و اگر نه قبلا هم با آي پي مشكل داشتي! خب اگه هنوز پول توش نذاشتي يه اكانت ديگه ثبت كن توي تعداد اكانت محدوديت نداره... اگه جديد ساختي امنيتش رو بزن sms اين طوري هر دفعه كه لاگين بشي پين كد برات sms ميشه و امنيت بالايي داره.
اگه توي حسابت پول هست توي قسمت contact us برو و اونجايي كه Your question is هست General رو انتخاب كن و مشكلت رو بگو و ايميل خودت رو بايد بنويسي نه ماله اونا رو!!
احتمالا تا 48 ساعت بهت جواب ميدن.
فكر كنم اگه پسورد دومت رو داشته باشي مشكلت حل ميشه...
اميدوارم موفق باشي

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ashimoto :
سلام fifty
تو گزينه اي رو زدي كه به آي پي تو حساسه و... كه البته چون آي پي هاي ما هر دفعه عوض ميشه اشتباه كردي!
فكر كنم اولين بارته كه از اين سايت استفاده ميكني و اگر نه قبلا هم با آي پي مشكل داشتي! خب اگه هنوز پول توش نذاشتي يه اكانت ديگه ثبت كن توي تعداد اكانت محدوديت نداره... اگه جديد ساختي امنيتش رو بزن sms اين طوري هر دفعه كه لاگين بشي پين كد برات sms ميشه و امنيت بالايي داره.
اگه توي حسابت پول هست توي قسمت contact us برو و اونجايي كه Your question is هست General رو انتخاب كن و مشكلت رو بگو و ايميل خودت رو بايد بنويسي نه ماله اونا رو!!
احتمالا تا 48 ساعت بهت جواب ميدن.
فكر كنم اگه پسورد دومت رو داشته باشي مشكلت حل ميشه...
اميدوارم موفق باشي
سلام
آرش جان درست میگند ایمیل بزن کمتر از 48 ساعت جوابت رو میدند.
موفق باشید

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه 50 دولار توش دارم .مرسی شروین جان و ارش جان و ایگلدفور یو .از همه ممنون .یه 10 باری با اکونتهای مختلف به اینترنت وصل شدم الان گزینه ای که به ای پی حساس می شه بر داشتم .عجب شانسی اوردم .شروین جان کییا اونلاین نی شه معمولا؟یاهو مسنجر منظورمه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خيلي کم
خيلي سرم شلوغه کارو همه چيز قاطي شده
توي روز کلا 1 مين هم آن نميشم با ياهو

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9