برگزیده های پرشین تولز

سیستم عامل های موبایل

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
مرسی دنی جان
مطالب ترد کامپلیت رو کامل خوندم گرچه قسمتهایی از اون رو قبلا" خونده بودم.:) ممنون از راهنماییت:happy:
ضمنا" منظورم این نبود که شما عصبی هستی:blush: آخه یه جایی یه بهنده خدایی یه سوال در مورد برنامه های ... در پاکت پی سی مطرح کرده بود،یه بنده خدای دیگه که اون هم مثل اولی تازه با اینجا آشنا شده بود گفته بود که این برنامه ها وجود نداره،در صورتی که نه اولی و نه دومی نمی دونستن و یا شاید تو اون موقعیت عجله ای همچین پست هایی رو زده باشن و تو یه مقدار عصبانی شدی،و البته حق هم داری:) اما اینو هم بدون که دوستانی مثل من هستند که به هر حال مبتدیند و می دونم که این باعث می شه که حوصله شما ها هم سر بره،
به هر حال ممنونم از صبری که در جواب دادن به سوالهام داری،
موفق باشی:happy:

باز هم اگر رفتارم باعث رنجش شده پوزش می طلبم.
خوب حالا بگو مطالب ترد باعث شد که تفاوت ها رو بفهمی؟
ببین ، یه مشکل بزرگ در مقایسه کردن 2003 با 2005 هست ، اوای ام ها هستن ، ببین ، یه شرکت که اواس رو می خره برای دستگاهش ، کلی خودش درش دخل و تصرف می کنه(نمونه بارزش جس جار هست که رام اش به جای 45مگ که همه دیگران می گیرن(یادته که رام در حقیقت یه نسخه نصب نشده از ویندوزه) 95مگه!!!! ) بنابراین خیلی سخته که بگیم ویندوز موبایل 5 اینا رو داره ودیگران ندارن.مثلاً خیلی ها در 2003 می گن یه ضعف اش اینه که بک آپ گیری ساپورت نشده ، در حالی که اچ پی یه بک آپ ابتدایی و اورکس (ای تن) یه بک آپ فوق العاده پیشرفته داره.
منظورم اینه که جز تفاوت های عمده ، نمی شه در مورد بقیه اش با اطمینان حرف زد.در مورد برنامه های جانبی ش که اصلاً
موفق باشی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
باز هم اگر رفتارم باعث رنجش شده پوزش می طلبم.
خوب حالا بگو مطالب ترد باعث شد که تفاوت ها رو بفهمی؟
ببین ، یه مشکل بزرگ در مقایسه کردن 2003 با 2005 هست ، اوای ام ها هستن ، ببین ، یه شرکت که اواس رو می خره برای دستگاهش ، کلی خودش درش دخل و تصرف می کنه(نمونه بارزش جس جار هست که رام اش به جای 45مگ که همه دیگران می گیرن(یادته که رام در حقیقت یه نسخه نصب نشده از ویندوزه) 95مگه!!!! ) بنابراین خیلی سخته که بگیم ویندوز موبایل 5 اینا رو داره ودیگران ندارن.مثلاً خیلی ها در 2003 می گن یه ضعف اش اینه که بک آپ گیری ساپورت نشده ، در حالی که اچ پی یه بک آپ ابتدایی و اورکس (ای تن) یه بک آپ فوق العاده پیشرفته داره.
منظورم اینه که جز تفاوت های عمده ، نمی شه در مورد بقیه اش با اطمینان حرف زد.در مورد برنامه های جانبی ش که اصلاً
موفق باشی
نه قربان هیچ رنجشی نبوده
منتها من هم دوست ندارم که باعث ناراحتیتون بشم فقط همین،
بله حق با شماست،شاید مقایسه کلی اصلا" صحیح نباشه،شاید هم به خاطر امکاناتی که خود جس جار همراه پاکت در رامش ارائه داده رامش بالاست و شاید بشه گفت که رام باند هم باید بالا باشه،اما در مجموع من جایی می خوندم که بیشترین سازگاری با ویندوز 5 رو ای تن ام600 داره!!شما هم این موضوع رو دیدید؟اما زیاد شنیدم و خوندم که جاس جار مشکلات زیادی داره،از طرفی یه چیز هنوز برام سواله و اون اینکه رم بالا 128 باشه یا 64 ؟چون رم بالا باعث سرعت بالا پی پی سی می شه و از طرفی انرژی بر هم هست،به نظرت کدوم جنبه مهمتره؟(البته باید به باتری دستگاه هم توجه کرد و ضمنا" سلیقه ای هم هست)
جالبه شاید کسی بخواد یه پی پی سی بخره نتونه همه اون چیزهایی رو که می خواد تو یه پی پی سی پیدا کنه،شاید هم باید فعلا" با یکی از این پی پی سی ها سر کرد و منتظر آینده بود،ببینیم که چه محصولاتی میاد و با چه قابلیتهایی،از طرفی سیاستهای بازاریابی و فروش هم باعث می شه که شرکتها نخوان محصول کاملی رو معرفی کنند.
در هر صورت ممنونم دنی جان،

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
نه قربان هیچ رنجشی نبوده
منتها من هم دوست ندارم که باعث ناراحتیتون بشم فقط همین،
بله حق با شماست،شاید مقایسه کلی اصلا" صحیح نباشه،شاید هم به خاطر امکاناتی که خود جس جار همراه پاکت در رامش ارائه داده رامش بالاست و شاید بشه گفت که رام باند هم باید بالا باشه،اما در مجموع من جایی می خوندم که بیشترین سازگاری با ویندوز 5 رو ای تن ام600 داره!!شما هم این موضوع رو دیدید؟اما زیاد شنیدم و خوندم که جاس جار مشکلات زیادی داره،از طرفی یه چیز هنوز برام سواله و اون اینکه رم بالا 128 باشه یا 64 ؟چون رم بالا باعث سرعت بالا پی پی سی می شه و از طرفی انرژی بر هم هست،به نظرت کدوم جنبه مهمتره؟(البته باید به باتری دستگاه هم توجه کرد و ضمنا" سلیقه ای هم هست)
جالبه شاید کسی بخواد یه پی پی سی بخره نتونه همه اون چیزهایی رو که می خواد تو یه پی پی سی پیدا کنه،شاید هم باید فعلا" با یکی از این پی پی سی ها سر کرد و منتظر آینده بود،ببینیم که چه محصولاتی میاد و با چه قابلیتهایی،از طرفی سیاستهای بازاریابی و فروش هم باعث می شه که شرکتها نخوان محصول کاملی رو معرفی کنند.
در هر صورت ممنونم دنی جان،

رام جس جار ، بزرگی ش ، یه اشتباه فاحش شرکت تولید کننده (یعنی آچ تی سی ) هست. در حقیقت ؛ این قدر گاف بزرگی بود که حتی سعی نکردن درست اش کنن.می دونید که رام روی فلش مموری داخلی نصبه ، و با این وضع ، حدود 19مگ فقط مموری برای مصرف کننده باقی مونده!!
در مورد اینکه ای تن با دبلیو ام 5 خیلی توپه ، باید بگم در فروم ای تن که خیلی ازش تعریف می کن. و با همه کاستی های شرکت ای تن ، به نظر می آد که او ای ام شون را واقعاً سر حوصله درست می کنن(همین قدر بدونید که با وجود حضور 6ماهه ام 600 و حضور 1.5 ماهه سی دی آپگرید هنوز موفق به دامپ کردن رام اش برای ای تن ام 500 نشدن ، البته شاید هم به اندازه کافی گیک صاحب ای تن ام 500 نیستن!)
رم به نظر من برای دستگاه های امروزی 64 ایده آل هست. این رو بدونید که اگر روشی مناسب برای کم مصرف کردن پی دی ای ها پیدا نشه ، حتی ممکنه سی پی یو ها رو به عدد 1گیگا هرتز هم برسونن ، ولی جرات افزایش رم نکنن، دلیل اش هم خوردن بی نهایت رم هست توسط یوزر.درضمن ، بهتره در زمینه صحبت شه ، ببینید ، دبلیو ام 5 ، با همه خوبی هاش ، به وضوح از 2003 کندتره ، واین ظاهراً هیچ ربط زیادی به سخت افزار نداره .البته خیلی ها باهاش کنار اومدن ، یعنی خیلی گیرهای دیگه به مایکروسافت داده می شه ، ولی خیلی مسخره نمی کنن کند بودن شون رو .منظورم اینه که حتی رم اضافه کردن کمی نمیکنه ، شاید به همین دلیله که دیگه اچ پی رم 128 نداره ولی راه به راه داره رام رو افزایش می ده
در ضمن ، من همین امروز فیلم The Corporationرو دیدم و حسابی داغم ، پس می تونم براتون منبر برم و از مضرات این زالوهای دنیا مدرن بگم ، ولی خوب پیشنهاد می کنم خودتون ببینید اش و تصمیم بگیرید

mqaemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بر اساس تصمیم اتخاذ شده در تاپیک PDA : Hi Tech ، این مبحث رو اینجا راه می اندازم ، انشاالله که ادامه پیدا کنه :
مقایسه ی سیستم عامل ویندوز موبایل 5.0 و سیستم عامل سیمبین 9.1 ، اینترفیس UIQ 3.0
خوب علمای اعزام شروع کنند تا با هم ادامه بدیم
:)
ممکن هست یه لینک برای دانلود برامون بزارین ممنون میشم در ضمن تریقه نسبش رو هم تو ضیح بدین ممنونم

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ممکن هست یه لینک برای دانلود برامون بزارین ممنون میشم در ضمن تریقه نسبش رو هم تو ضیح بدین ممنونم

چيو برا شما توضيح بدن؟؟؟؟:eek:

اينا كه اون بالا نوشته 3 تا سيستم عامل جدا از هم هست براي مدلهاي مختلف حالا اصلا گوشي شما چي هست؟؟؟؟

بالا