برگزیده های پرشین تولز

سیستم فروشگاه ؟؟

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
من یک اسکریپت فروشگاه آنلاین لازم دارم . فارسی کامرس رو دیدم ولی بازم میخوا م ببینم چیز دیگه ای هست یا نه
پولی هم باشه مسئله نیست .
میخوام راحت قالبش عوض بشه و بشه براش راحت قالب ساخت .
با تشکر

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
من یک اسکریپت فروشگاه آنلاین لازم دارم . فارسی کامرس رو دیدم ولی بازم میخوا م ببینم چیز دیگه ای هست یا نه
پولی هم باشه مسئله نیست .
میخوام راحت قالبش عوض بشه و بشه براش راحت قالب ساخت .
با تشکر
اگه خواستی میتونم برات بنویسم ولی فکر کنم siavashmusic از این چیزا زیاد داشته باشه

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
منم با ام تی میتونم درست کنم برات
4628.gif

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
اگه نیاز به نوشتن سیستمی کاملا تخصصی داری میتونم برات بنویسم اما زمان میخواد چرا که یه مقدار شلوغه سرم شایدم برای سفارش نوشتن یک سیستم شخصی از shahkey استفاده کنی بهتر باشه چرا که فکر میکنم سرش خلوت باشه

اگه برای فروشگاه فیلم و DVD و یا CD میخوای یه چیز توپل توی دوران بیکاریم قبلا نوشته بودم که جدیدا ویرایشش کردم خیلی کامل و در عین حال ساده

یه سیستم ساده هم دارم که یکی از دوستان قبلا برام فرستاده بود اسمش eBay Shop هست نمیدونم تا الان اسمش رو شاید شنیده باشی

در مورد کامریاس هم اگه سوالی داری بگو چرا که جزو گروه رسمی توسعه این نرم افزار هستم حداقل توی این چندین سال کاربری میتونم به دلخواه خودم Customize کنم
در مورد طراحی تمپیلت هم توی هر نوع پورتال و سیستمی که وجود داره و نداره میتونی روی من حساب کنی چرا که خودم معتقدم ببیشتر تمپلیت سازم تا برنامه نویس توی کامریاس هم با هر نوع Position و اینترفیسی که درنظر داته باشی برات میسازم

meto

Registered User
لایک‌ها
11
این ebay shop توضیحاتی هم داره؟
نمونه و از این جور چیزا

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
منم با ام تی میتونم درست کنم برات

شاهد چه قد میگیری با MT بنویسی ؟ ( انقدم هر جا نگی با MT برات مینوسیم ؟ )
اگه برای فروشگاه فیلم و DVD و یا CD میخوای یه چیز توپل توی دوران بیکاریم قبلا نوشته بودم که جدیدا ویرایشش کردم خیلی کامل و در عین حال ساده

این چه جوریه آقا ؟
چند ؟

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
از همتون ممنون . من میخوام یه سیستم باشه که آماده باشه . برای فروش قطعات تخصصی الکترونیک .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اگه نیاز به نوشتن سیستمی کاملا تخصصی داری میتونم برات بنویسم اما زمان میخواد چرا که یه مقدار شلوغه سرم شایدم برای سفارش نوشتن یک سیستم شخصی از shahkey استفاده کنی بهتر باشه چرا که فکر میکنم سرش خلوت باشه

یه سیستم ساده هم دارم که یکی از دوستان قبلا برام فرستاده بود اسمش eBay Shop هست نمیدونم تا الان اسمش رو شاید شنیده باشی

در مورد کامریاس هم اگه سوالی داری بگو چرا که جزو گروه رسمی توسعه این نرم افزار هستم حداقل توی این چندین سال کاربری میتونم به دلخواه خودم Customize کنم
در مورد طراحی تمپیلت هم توی هر نوع پورتال و سیستمی که وجود داره و نداره میتونی روی من حساب کنی چرا که خودم معتقدم ببیشتر تمپلیت سازم تا برنامه نویس توی کامریاس هم با هر نوع Position و اینترفیسی که درنظر داته باشی برات میسازم
سیستم فارسی کامرس قابلیت تغییر قالب داره ؟

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
روی them فروشگاهتون منم میتونم کمکتون کنم .

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
Meto عزیز این سیستم دمویی موجود نیست ولی خیلی ساده هست به زبان ساده تر یه سیستم CheckOut هست با یه ایندکس معمولی با دو تا تیبل که محصولات با عناوین Hot و New در دو سمت چپ و راست چیده میشن
بخش مدیریت هم دارای سه تا منوی آبشاری جهت ثبت و حدف دسته / ثبت و حذف محصولات Hot و ثبت و حذف محصولات New

hexdownload.com سیستمی که شما در موردش سوال کردید باید بگم نمونش رو شما میتونید توی آدرس www.FILMNAMA.COM ببینید قیمتش هم خیلی بصرفه هست چرا که من پولم رو بابت نوشتن این سیستم گرفتم و حالا فقط یه قیمت جهت رعایت موازین معامله و ... لحاظ کردم (پیام خصوصی بده تا بهت بگم)

joliocesar عزیز سیستم کامریاس کاملا قالبمنده یعنی شما با توجه به معیارها و نیازهای خودتون میتونید تمپلیت رو کاستمایز کنید قیمت طراحی هر قالب برای سیستم کامریاس(البته نسخه فارسی سایت ما نه نسخه انگلیسی) 55$ تا 70$ با توجه به نیازهای گرافیکی و طراحی متغیر هست شما هر نوع تغییری که بخوای و نخوای میتونم برات بدم
همونطور که قبلا عرض کردم طراحی تمپلیت میشه گفت تخصص منه

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
این cdkade رو چقدر می گیری درست کنی؟
من هیچی از برنامه نویسی و قالب سازی هم نمی دونم می تونی یه سایت آماده به من تحویل بدی که اجناسو بشه راحت توش وارد کرد و مدیریتش راحت باشه؟

Parsisoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این فروشگاه دقیقاً همین کارو میکنه.
اگه خواستی بهم Pm بده
info_parsisoft

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
این cdkade رو چقدر می گیری درست کنی؟
من هیچی از برنامه نویسی و قالب سازی هم نمی دونم می تونی یه سایت آماده به من تحویل بدی که اجناسو بشه راحت توش وارد کرد و مدیریتش راحت باشه؟

این سایت خرید و فروش رو راه انداختی!؟؟!؟!

بالا