برگزیده های پرشین تولز

سیستم مدیریتی این سایت چیه ؟

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام دوستان میخواستم بدونم سیستم مدیریتی این سایت چیه ؟

www.filmnama.com

می خوام یه فروشگاه بزنم ، چون این خیلی ساده و سبک و در عین حال شیک است میخواستم اینطوری باشه و خیلی شلوغ نباشه .

شما سیستم بهتری سراغ دارید ؟

با تشکر

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

فیلم نما نسخه 0.1 هست
نسخه 0.2 همین فروشگاه رو + یه سری امکانات بیشتر و کاربردی تر

اطلاعات مورد نیاز رو براتون فرستادم

انشالله تا یکی دوماه دیگه و با خلوت شدن کارهای شخصی و سفارشاتی که دارم این پکیج رو عرصه می کنم
این پروژه استارتش مال سال 84 هست که توی این یک ماه اخیر به درخواست یکی از مشتریان از 0.1 گسترشش دادم به 0.2 با یک سری امکانات کاربردی و بروز تر

اطلاعیه مربوط به این پکیج رو توی پرسین تولز میزنم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
ممنون سیاوش جان .

آخه مشکل من اینه که اول میخوام ببینم چجوریاست کلا ، منظورم سایت فروشگاهی هست ، البته هاست و دومین گرفتم ولی زیاد حرفه ای نیستم .

بعد میخوام ببینم کلا بازدهی داره یا نه . در ضمن نمی خوام شغل اصلیم این باشه ف میخوام بیشتر به عنوان یه کار دانشجویی روش وقت بزارم نه خیلی زیاد .

آخه 80 هزار واسه من که کلا تا حالا شروع نکرده زیاده ، البته من قیمت این سیستمها رو ندارم ، از بس ویندوز رایتی نصب کردیم "دی" فکر می کنم همه چی باید اندازه سی دی خام باشه .

راستی با این حساب کلا اسم این سیستم فیلم نما هستش ؟ و متعلق به شماست ؟

فرق این با جوملا و یا farsicommerce-1.1.1 ]چیه ، منظورم مزیتاش هست ؟ من خودم بیشتر جلب سادگیش و سریع بودنش شدم .

نسخه دموی چیزی نداره ما بزاریم ببینیم چطوریه !؟ البته فکر کنم این درخواستم یه نموره غیر قابل قبوله باشه البته مطمدن نیستم دی .

ارشد ردیف بشه مزاحمتون میشم .

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

قبل از هر چیزی امیدوارم توی ارشد موفق بشی
در مورد بازدهی مسلما بله مخصوصا برای کسی که میخواد توی سطح ساده شروع کنه این رو مطمین هستم البته میزان تبلیغ شما در درصد برداشت شما خیلی تاثیر داره این رو چون تجربه کردم عرض میکنم

این پروژه نسخه 0.2 فیلم نما هست یعنی نسخه افزوده شده امکانات که کلیت رو توی پیغام خصوصی خدمتتون عرض کردم یک سیستم کاملا فارسی و بومی شده برای کاربران ایرانی

در مقام مقایسه با عناوینی که نام بردید مسلما جای مناسبی نداریم چون این سیستم رو یک شخص ایرانی با اطلاعات محدود مثل من نوشته اما جمله و کامریاس رو یک گروه خارجی و فوق حرفه ای از سرتا سر دنیا و مقایسه دو موردی که شرایط یکسان ندارند اصولا درست نیست

اما از نظر کاربردی برای کاربران فارسی میشه گفت هم تراز با کامرس هست ( البته از نظر امکانات نه از نظر یوزر فرندلی بودن منظورمه )

همونطور که توضیح دادم دارم برای دوتا مشتری الان قالب میزنم تا ظاهر پروژه مشابه هم نباشن
هر وقت شما تمایل داشتیدی که روی خرید حساب کنید به من خبر بدید با کمال میل براتون دمو ایجاد می کنم

در مورد قیمت هم چنانچه امکاناتی که توی پیغام خصوصی خدمتتون گفتم ( سیستم پرداخت / سیستم ایران مارکت سنتر / سیستم شتاب چهت خرید آننلاین محصولات ) اضافه شد قیمت تا مرز 150 تا 200 افزایش پیدا می کنه

انشالله پس از تکمیل سعی میکنم اطلاعیه مربوطه رو ایجا بزنم تا دوستان از جزییات خبر دار بشن

frog

Registered User
لایک‌ها
36
ممنون سیاوش جان . حتما مزاحمتون میشیم .

فقط یه چیزی ، مثلا برای سیستم ایران مارکت سنتر میشه طوری طراحی کرده که بعد از کامل شدن به سبد خرید یکجا یه پیام به سیستم ارسال بشه ؟

چون من کارم divx هست ، و روی dvd میزنم نمی خوام بابت هر فیلم بره توی سایت ایران مارکت و بگه فلان تومن . مثلا اگه 30 تا فیلم لنتخاب کرد بره و قیمت 5 تا DVD رو بپردازه .

یا این ربط به مارکت سنتر داره نه به شما ؟

2- این سیستم ازاکس که گفتین ر و میشیه طوری طراحی کرد که صفحه دیگه رفرش نشه .

وقتی مزاحمتون شدم دقیقآ میگم که چه جور چیزی می خوام .

با تشکر

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

فقط یه چیزی ، مثلا برای سیستم ایران مارکت سنتر میشه طوری طراحی کرده که بعد از کامل شدن به سبد خرید یکجا یه پیام به سیستم ارسال بشه ؟

طوری تنظیم شده که اگه یه زمانی سرور ایران مارکت سنتر داوون بود اطلاعات توی پنل مدیریت ثبت بشه و بعد از دریافت توسط مدیر بصورت دستی در پنل ایران مارکت سنتر افزوده بشه

چون من کارم divx هست ، و روی dvd میزنم نمی خوام بابت هر فیلم بره توی سایت ایران مارکت و بگه فلان تومن . مثلا اگه 30 تا فیلم لنتخاب کرد بره و قیمت 5 تا DVD رو بپردازه .

یا این ربط به مارکت سنتر داره نه به شما ؟

نخیر نیاز به اینکار نیست اینها همه در شروف پیش بینی هست

این سیستم ازاکس که گفتین ر و میشیه طوری طراحی کرد که صفحه دیگه رفرش نشه .

بلی , اصلا ذاتا آزاکس در تعریف عرفیش بدین شکله که صفحه بدون ریفرش جدید بشه و فقط بلوکی که درخواست اطلاعات جدید هست بروزرسانی بشه
هر چند به مشتریان پیشنهاد می کنم که درخواست استفاده از آژاکس رو در همه قسمت های سایت ندن چرا که هنوز راه کار مناسبی جهت هماهنگ سازی صفحات بکار گرفته شده از این تکنولوژی با موتورهای جستجو گر پیشنهاد نشده و یک سایت فروشگاهی همه موفقیتش در افزایش ایندکس شدن در موتورهای جستجو هست و این تکنولوژی کاملا جلوی این امر رو میگیره

با کمال میل در خدمتتون هستم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
خیلی ممنون سیاوش جان ، حتما مزاحم میشیم .

بالا