برگزیده های پرشین تولز

سیستم های قوی دوست یابی

hektor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا سیستم های دوست یایبی که قوی وبا امکانات زیاد و چهره ای زیبا هستند را در این تاپیک معرفی کنید لطفا کمی توضیح در باره سیستم بدهید و تاجایکه میشه لینک دانلود مستقیم بدهید و از سالم بودن لینک مطمئن شوید بعد آن را درج کنید.فرق نمیکنه سیستم فارسی یا اینگلیسی باشه.فقط کار آمد وزیبا باشه.

من خودم اولین درخواست کننده هستم:
اگر دوستان سیستم دوستیابی قوی با امکنات زیاد وچهرهی جذاب سراغ دارن که مثلskadate باشه که در آن امکان اضافه کردن قالب و قابلیت بلاگ دهی به اعضا وجود داشته باشه لطفا به همراه لینک دانلود معرفی کنند.
در ضمن اگر کسی لیک دانلود Sakadate رو داره بگه چون من نتونستم پیدا کنم!
اگر دو سه تا سیستم فارسی شده هم معرفی کنید ممنون میشم.

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
دوست من در این لینک کلی اسکریپت دوست یابی معرفی شده
اگر شما اسکریپتی خاصی هم مدنظرتون هست که پولی هست بگین تا خودم به کمک چند دوست روس برای شما به صورت رایگان نال کنم
در ضمن در آرشیو اسکریپت های خودم نسخه کاملا فارسی phpzabi موجود هست شما اگر این اسکریپت رو خواستید کافیه رو سرورخودتون نصب کنین من خودم رایگان فارسی سازو روی سرورتون ترنسفر می کنم

hektor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مجتبی جان من همون اولین بار به فوروم شما رفتم ودو سیستم مد نظر دارم یکی همون PHPzabi ودیگری skadate هست که نتونستم لینک دانلودش پیدا کنم.
اگر میشه لینک دانلود skadate روبدید.
ویه اعنوان مشورت کدوم یکی بهتره؟
سیستم skadate زبان فارسی هم داره؟
میشه درباره کلمه نال توضیح بدید ومعنی این کلمه رو بگید!
میشه آدرس قالب های phpzabi رو بدید
منتظر جوابتون هستم ببخشید اگه پر حرفی کردم

hektor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی شما گفتید که میتونید اسکریبت پولی رو نال کنید .
من یه سیستم مد نظر دارم ودربه در دنبالش میگردم' برای کار موزیک هستش اسمش هم Famp3 V2,RC1 اگه بشه یجوری مجانیش دستم یبیادعالی میشه شما میتونید این لطف رو درحق من بکنید؟

sun12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
man mikhastam 1saite dostyabi khareji ke ba paypal karkoone va daraye rigesteri bashe va daraye nemaye

zibai bashe mikhastam

man host va domain daram

nasb ba khodetooneghimat bedin

age siyi mesle adub dating bashe

site farsi ham dar hade cloob ya behtar az oon

ke albate majani nabashe mesle gohar dasht mamnoon misham

mobe man:(09173205020)

saman babai

ba tashakoor

دوست من در این [

URL="http://www.forum.vooria.com/forumdisplay.php?fid=56"]لینک[/URL] کلی اسکریپت دوست یابی معرفی شده
اگر شما اسکریپتی خاصی هم مدنظرتون هست که پولی هست بگین تا خودم به کمک چند دوست روس برای شما به صورت رایگان نال کنم
در ضمن در آرشیو اسکریپت های خودم نسخه کاملا فارسی phpzabi موجود هست شما اگر این اسکریپت رو خواستید کافیه رو سرورخودتون نصب کنین من خودم رایگان فارسی سازو روی سرورتون ترنسفر می کنم

sun12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salaaam

man mikhastam 1saite dostyabi khareji ke ba paypal karkoone va daraye rigesteri bashe va daraye nemaye

zibai bashe mikhastam

man host va domain daram

nasb ba khodetooneghimat bedin

age siyi mesle adub dating bashe

site farsi ham dar hade cloob ya behtar az oon

ke albate majani nabashe mesle gohar dasht mamnoon misham

mobe man:(09173205020)

saman babai

ba tashakoor

دوست من در این لینک کلی اسکریپت دوست یابی معرفی شده

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سایت که معرفی کردید فیلتر شده است ؟

یه سیستم دوستیابی با فارسی شدش لطفا اینجا بزارید ؟!

بالا