برگزیده های پرشین تولز

سیستم همکاری در فروش با پرداخت منظم و منصفانه برای همه سایتها و روشهای تبلیغاتی شما

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام و درود

دوستانی که هر نوع سایتی دارند و یا هر روش تبلیغاتی در صورت تمایل اینجا اطلاع بدن یا پخ بزنند تا شرایط رو ارسال کنم خدمتتون

یه سری موارد کلی هست که لازمه اینجا مطرح کنم که به قول معروف شفاف سازی بشه :

1- میزان کمیسیون فروش شما دقیقا 7000 تومان هست یعنی دقیقا 20%
2- وب سایت بیشتر از چند ماهه که داره فعالیت میکنه
3- تسویه حساب با بنده هست که در کمتر از 24 ساعت قطعا پرداخت میشه حالا فروش شما یکی باشه یا هزارتا
4- خرید مستقیم هست یعنی این دنگو فنگ که مشتری سفارش بده و بعدا بخواد یا نخواد پرداخت کنه رو نداره
5- همکاری در فروش از طریق یه لینک رفرال خیلی ساده اما با افزونه قوی انجام میشه که حتی با تغییر آی پی هم باز مشتری رو دارید چون با کوکی مرورگر عمل میکنه و این ویژگی خوبیه
6- پنل دقیق برای دیدن ویزیتورها سفارشات و سایر جزئیات که لازمه خودتون بررسی بکنید در اختبار دارید همراه با نمودار و ...

دلیل اینکه از این روش میخوایم استفاده کنیم خیلی سادست , سایتهای زیادی برای درج آگهی هست ولی بازدهی ها مشخص نیست با این روش اگه سایت یا روشی بازدهی خوبی داشته باشه که چندین برابر هزینه تبلیغاتی که میخواد از ما دریافت کنه رو خودش در میاره اگر هم بی فایده باشه که هیچ نه سیخ میسوزه نه کباب .

پیشاپیش لطفا اسپم نزنید و تاپیک رو منحرف نکنید چون بلافاصله ریپورت میزنم و پیگیری میکنم تا رسیدگی کنند .

Last edited:
بالا