برگزیده های پرشین تولز

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
خوب ما باید چکار کنیم؟ یعنی هرکس از طریق ما این برنامه رو روی گوشیش نصب کنه مثلا شارژ بخره ما پورسانت میگیرم؟

dolari.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه شارژ۵۰۰۰تومانی پای من و شما۵۴۵۰تومان میوفته این۹درصدکه۴۵۰تومانه واریز برای سازمان مالیات و سود برای عاملین فروش میشه….

برای این که متوجه سود شوید اپلیکیشن آپ رو مثال میزنیم که به ازای حاشیه سودش جایزه های بزرگی میده و در رسانه های ملی میلیاردی تبلیغ جوایزش رو میکنه.

خب من و تو چطور میتونیم از شارژ به درآمد برسیم!؟

اپلیکیشن ۷۰۳۰ که توسط بچه های دانشگاه شریف ساخته شده و شعارش اینه ۷۰درصد برای مشتری و۳۰درصد برای اپلیکیشن .

ودر کنارشارژ کردن گوشیتون و پرداخت قبوض اب وبرق و گاز و کارت به کارت و… میتونید درآمد هم داشته باشید!! به این نحوه که خودتون گوشیتونو شارژ۵۰۰۰هزارتومانی میکنید یا قبض پرداخت میکنیدتا۷۰درصد از سود خودش رو با شما تقسیم میکنه و به شما پرداخت می کنه.

آمارتراکنش ماهیانه برای خرید شارژ ۱۵۰میلیاردتومان میباشد درواقع بچه های دانشگاه شریف تصمیم گرفتن به جای پرداخت میلیاردی به صدا و سیما جهت تبلیغ برنامه۷۰۳۰ ،این پول رو به مردم بدن تا اونها براشون تبلیغ کنن و پورسانت مادام العمردریافت کنند.

باهر خرید دوستانتان باتوجه به سطح آنها شما درآمد کسب خواهید کرد.
برای دانلود برنامه 7030 و کسب اطلاعات بیشتر می تویند به این صفحه مراجعه نمایید :
اپلیکیشن ۷۰۳۰ چیست ؟

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
خوب ما باید چکار کنیم؟ یعنی هرکس از طریق ما این برنامه رو روی گوشیش نصب کنه مثلا شارژ بخره ما پورسانت میگیرم؟

بله هم بابت شارژ پورسانت میگیرین هم بسته اینترنت و پرداخت قبض ولی الان بیشترین سود در فروش بلیط هواپیما و فروش بیمه است.دقیقا چیزهایی که 780 و 733 و روبیکا دارن و امتیاز میدنٰ7030 به شما پول میده.تا الان چندین برداشت از آپ 7030 داشتم و برای همین همچنان تبلیغش میکنم

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
بله هم بابت شارژ پورسانت میگیرین هم بسته اینترنت و پرداخت قبض ولی الان بیشترین سود در فروش بلیط هواپیما و فروش بیمه است.دقیقا چیزهایی که 780 و 733 و روبیکا دارن و امتیاز میدنٰ7030 به شما پول میده.تا الان چندین برداشت از آپ 7030 داشتم و برای همین همچنان تبلیغش میکنم

خوب الان چکار باید بکنم؟ من یه سایت دارم میخوام توش تبلیغ کنم که زیر مجموعه بگیرم
بهشون بگم باید اپلیکیشن رو دانلود کنن و کد من رو به عنوان معرف بزنن؟ یا مثلا خود 7030 یه ادرس اختصاصی میده که هرکس اپلیکیشن رو از اونجا دانلود کرد سودش به من میرسه؟

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
وقتی ثبت نام کنی و موبایلت تایید شد،از بخش شناسه ها 5 شناسه میتونی ثبت کنی و لینکشو به همراه یه بنر یا تصویر برنامه بگذار داخل سایتت
دیگران خودشون کلیک کرده و وارد میشن یا میتونی مثل من یه دامنه به لینک معرفی خودت فوروارد کن.

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
خوب الان چکار باید بکنم؟ من یه سایت دارم میخوام توش تبلیغ کنم که زیر مجموعه بگیرم
بهشون بگم باید اپلیکیشن رو دانلود کنن و کد من رو به عنوان معرف بزنن؟ یا مثلا خود 7030 یه ادرس اختصاصی میده که هرکس اپلیکیشن رو از اونجا دانلود کرد سودش به من میرسه؟

هم از طریق لینک معرفی میتونی عضو بگیری هم بصورت دستی،فقط شناسه بساز که بتونن راحت تر عضوت بشن

amirabs

Registered User
لایک‌ها
14
یه سوال تا الآن چقدر دست خودت رو گرفته؟

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
یه سوال تا الآن چقدر دست خودت رو گرفته؟

اول اینکه توی هیچ کاری مزنه لازم نیست مخصوصا اگر سرمایه اولیه نیاز نداشته باشه
دوم اینکه اگر شروع نکنی هیچی نداری و اگر میخوای ماهی 5 تا 10 میلیون بی زحمت برات داشته باشه هم کاری یاد نمیگیری
سوم اینکه من از 1 سال پیش شروع کردم و اوایل فقط فروش شارژ و بسته اینترنت بود که حدود 10 تا 30 هزار تومان داشتم که هزینه رفت و برگشت و شارژ تغذیه دانشگاهم جور بود.
چهارم از چند ماه پیش فروش بلیط شروع شد و خب درامدش هم بالاتر بود و الان بیمه خودرو و حوادث اضافه شده و چون طرح مهر دانا قرارداد 7030 هست تا حالا خوب فروشی دارم و بیشتر تبلیغ میکنم و به اطرافیانم میگم بیمه ثالث رو قسطی 12 ماهه با وام بدون سود و کارمزد با 7030 بزنن،هیچ کاری هم نداره فقط کد ملی ومشخصات میزنی بعد طرف خودش میره یکی از نمایندگی های بیمه دانا و بیمه رو صادر میکنن!همین

amirabs

Registered User
لایک‌ها
14
خب دوست عزیز این جواب کاملی نبود
1- درآمد شهریورتون چقدر بود؟
2- میگن 7030 دیگه تا نصل هفتم سود نمیده چون بهشون گیر دادن درسته؟

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
خب دوست عزیز این جواب کاملی نبود
1- درآمد شهریورتون چقدر بود؟
2- میگن 7030 دیگه تا نصل هفتم سود نمیده چون بهشون گیر دادن درسته؟
همون اوایل کار نسل 2 تا 7 برداشته شد تا با سایتهای شارژ هرمی مقایسه نشود
الان فقط به یک سطح 40 درصد و به خودت 30 درصد داده میشه
جمعا همون 70 درصد میشه!
شما قصد کار کردن دارین یا اینکه بینید درآمد هرکسی چقدره؟
قطعا درآمدم خوب شده که دوباره تاپیک رو بالا آوردم و اطمینان به اینکار دارم

امیدوارم شما هم شروع کنید و موفق باشید

sem sennares

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
خب یه اثبات از برداشت و درامد آخر خودتون بدین دیگه .تا اگه درامدش خوبه ما هم وقت بزاریم با حرف و حدیث که نمیشه چیزی رو تبلیغ کرد شما دارین این برنامه رو تبلیغ میکنین یه عکس از برداشت آخر خودتون بزارین تا ببینیم بعد یه سال زحمت شما اگه خوب جواب داده ما هم با سر بیایم

golro

Registered User
لایک‌ها
67
یه اپ اینطوری بخواهیم داشته باشیم انجام میدید؟

بالا