برگزیده های پرشین تولز

سیستم کامل

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
البته به خودتون ربط داره . اما فکر نمیکنید قیمت رم رو دارید پایین میگید؟

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
البته به خودتون ربط داره . اما فکر نمیکنید قیمت رم رو دارید پایین میگید؟

به نظر من صاحب تایپیک بسیار باهوش و خوش تکنیکه
دقیقا رما رو کمی پائینتر گذاشته ولی بعضی قطعات رو با قیمت بالاتر
دی وی دی رام 10 تومن
سی پی یو 50 تومن
گرافیک 25
آس ترین و خوش قیمت ترینش پرینتر 1020 بود که حذف شد میدونید چرا؟؟؟
چون الان 1006 شده 165 تومن پس قیمت 50 تومنی مفت بود

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
من با توجه به اینکه معمولا سیستم کامل دیرتر فروش میره اینو عرض کردم . که ممکنه یهو تصمیم به فروش قطعات بکنند . اونوقت یه سری چیزها رو هوا میره و یه سری چیزها میمونه چون قیمتها با بازار توازن درستی ندارند.

ali_akbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من بدون مانیتور خریدارم.
اگه مایل بودین خبر بدین:rolleyes:

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
نظر من صاحب تایپیک بسیار باهوش و خوش تکنیکه
دقیقا رما رو کمی پائینتر گذاشته ولی بعضی قطعات رو با قیمت بالاتر
دی وی دی رام 10 تومن
سی پی یو 50 تومن
گرافیک 25
آس ترین و خوش قیمت ترینش پرینتر 1020 بود که حذف شد میدونید چرا؟؟؟
چون الان 1006 شده 165 تومن پس قیمت 50 تومنی مفت بود
منم قیمت پایه رو دادم ، ولی پی ام من رو جواب نداد

Omid75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
.................

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
چه باجال خرید فروش شد ! هیچ کس هیچی نفهمید و ...

Mehrang

Registered User
لایک‌ها
17

جالبه من هم دیروز باهاش به توافق رسیدم ولی نصفه شب گفت شرمنده از فروش منصرف شدم . حتی آدرس خونشونم گرفتم که برم سیستمو تحویل بگیرم. صبح هم جواب تلفن منو نداد تا اینکه SMS زدم گفتم 500 می خوامش SMS زد که پدربزرگم فوت شده و من رفتم شهرستان چند روز صبر کن تا از شهرستان برگردم . شما هم زیاد امیدوار نباش چون شاید این فیلم سرت در بیاد.
به هر حال من پیشنهاد 500 تومانی بهش دادم. دوستان هرکی بالاتر می خره همینجا عنوان کنه :p شاید من بالاتر از این خریدم :cool:

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074

جالبه من هم دیروز باهاش به توافق رسیدم ولی نصفه شب گفت شرمنده از فروش منصرف شدم . حتی آدرس خونشونم گرفتم که برم سیستمو تحویل بگیرم. صبح هم جواب تلفن منو نداد تا اینکه SMS زدم گفتم 500 می خوامش SMS زد که پدربزرگم فوت شده و من رفتم شهرستان چند روز صبر کن تا از شهرستان برگردم . شما هم زیاد امیدوار نباش چون شاید این فیلم سرت در بیاد.
به هر حال من پیشنهاد 500 تومانی بهش دادم. دوستان هرکی بالاتر می خره همینجا عنوان کنه :p شاید من بالاتر از این خریدم :cool:

من با این دوستمون مفصلا صحبت کردم ایشون قرار بود که سیستم رو با پرینتر بفروشند که یکی از اقوامشون پرینتر رو بر میداره وسیستم بدون پرینتر فروخته میشه
ایشون تا آخر هفته هم نیستند
در هر صورت ایشون اختیار مالشون رو دارند اگه به من هم ندن مشکلی نیست هر چی قسمت باشه همونه
زیاد سخت نگیرید فقط امیدوارم که بشه اگه نشه من پیش یه خانواده ضایع میشم:D:D:D:D

Last edited:

Mr Unknown

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به هر حال من پیشنهاد 500 تومانی بهش دادم. دوستان هرکی بالاتر می خره همینجا عنوان کنه شاید من بالاتر از این خریدم
دوست عزیز من دیشب با شما صحبت کردم و شما گفتی که سریع می خوای و عجله داری که ما توافق کردیم.اما دیشب یه اتفاقی افتاد که من تا جمعه باید شهرستان باشم.واسه همین گفتم که منصرف شدم و شما لابد نمیتونی منتظر بمونی
صبح هم با آقای otello صحبت کردم و ایشون گفتن که تا آخر هفته میخوان و عجله ای ندارن...وسه همین به توافق رسیدیم.

Mehrang

Registered User
لایک‌ها
17
دوست عزیز من دیشب با شما صحبت کردم و شما گفتی که سریع می خوای و عجله داری که ما توافق کردیم.اما دیشب یه اتفاقی افتاد که من تا جمعه باید شهرستان باشم.واسه همین گفتم که منصرف شدم و شما لابد نمیتونی منتظر بمونی
صبح هم با آقای otello صحبت کردم و ایشون گفتن که تا آخر هفته میخوان و عجله ای ندارن...وسه همین به توافق رسیدیم.

من که اولش چند بار زنگ زدم و شما جواب ندادی اگه با هرکی معامله می کنی یا اصلا حتی قصد فروش هم نداری کالا مال خودته و اختیارشو داری ولی لااقل می تونی که جواب تلفن بدی. منم دلایلی داشتم که طی تماس تلفنی گفتم عجله دارم و جواب شما برام مهم بود. به هر حال بازم منتظر جواب قطعی شما هستم ولی نه با اون قیمت که پیشنهاد دادم. هرکی خواست بیاد اینجا قیمت بده اگه برام مقدور بود بالاتر هستم.

DMT

Registered User
لایک‌ها
0
ینده هم به ایشون گفتم که به قیمت پایه خریدارم ولی جوابی ندادند!
در هر صورت اگر تمایل به فروش داشتید قیمت دوستان رو هم اعلام کنید، من +10 خریدارم.

DMT

Registered User
لایک‌ها
0
به هر حال من پیشنهاد 500 تومانی بهش دادم. دوستان هرکی بالاتر می خره همینجا عنوان کنه شاید من بالاتر از این خریدم

اینو تازه دیدم، شما واقعا 500 تومن پیشنهاد دادید؟:blink:
با پرینتر و مادر برد، یا فقط سیستم؟
اگر واقعا 500 تومن برای سیستم پیشنهاد دادید، مبارکتون باشه دوست عزیز.

بالا