برگزیده های پرشین تولز

سیمبین رده خارج شد؟؟

آیا از سیمبین راضی بودید؟

• Total voters
    25

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
آیا سیمبین رده خارج شده؟؟؟؟

درود گرامی. از نظر نرم افزاری فک کنم هنوز پشتیبانی میشه اما اینقد کند هستش پشتیبانی که عملا میشه گفت دیگه قابل استفاده نیست

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
درود گرامی. از نظر نرم افزاری فک کنم هنوز پشتیبانی میشه اما اینقد کند هستش پشتیبانی که عملا میشه گفت دیگه قابل استفاده نیست
چطوری پشتیبانی میشه؟
منظورتون از پشتیبانی نرم افزاری چیه

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
اگه برا خودت میخوای که نگیر،اگه سایتی چیزی داری که میخوای ببینی به سیمبین هم اهمیت بدی یا نه ،کسی که اندروید و آیفون هم داره زیاد حال اپ نصب کردن نداره چه برسه به سیمبین که بحث ساین و ... داره که اصلا آدم ترجیه میده نصب نکنه.منو های سیمبین هم مزخرفه.کلا من چند وقت داشتم خیلی مسخرس،جاوا بهتره تا سیمبین.برا سیمبین 3 و بل و ... که جدید اومده تهش حدود 20-30 تا بازی های چند صد مگی که بشه دان کرد هست که اونم بده.کلا هیچ علاقه ای پشت کسی که الان سیمبین میگیره نیست،بخاطر امکانات دوربین و ... خوب و پول کم و شهرتیه که تو ایران داره.کلا سراغش نرو که پشیمون میشی.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
چطوری پشتیبانی میشه؟
منظورتون از پشتیبانی نرم افزاری چیه

منظورم اینه که هنوز هستن کسایی عاشقانه واسه سیمبین وقت میذارن و برنامه میسازن اما این تعداد بسیار بسیار اندک هستن. از لحاظ اپدیت هم دیگه بعیده نوکیا واسه خودش هزینه تراشی کنه واسه سیمبین
این وسط فقط یه سری برنامه ها میمونه که چون تولیدشون با شرکت سازنده هست به احتمال زیاد تا ابد پشتیبانی بشه
مثل برنامه های سرویس اجتماعی واتس اپ وایبر و...
در همین حد و نه بیشتر
دیگه شاهد تولید برنامه جدید واسه سیمبین نخواهیم بود مگه اینکه اندک برنامه هایی مثل موارد بالا که خود شرکت نرم افزاره میسازه واسه انواع پلتفرم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من نتونستم symbian belle رو تجربه کنم
بنظرتون ارزش داره یه nokia 603 بخرم تا symbian belle تجربه کنم ؟

بالا