برگزیده های پرشین تولز

سینمای حرفه ای Denon DHT-1311XP 5.1 Channel

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Wλnder

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
denon dht-1311xp home theater system _ bundle.png

این سینما یکی از بهترین انتخاب هایی هست که یه گیمر و یا طرفدار سینما می تونه توی رنج قیمت زیر 1 تومن پیدا کنه. شاید بگم نزدیک دو ماه زمان برد تا من تونستم این مدل رو از بین دها مدل دیگه از برند های مختلف پیدا کنم و توی کیفیتش زره ای شک نکنید.کمپانی دنون با قدمت 100 ساله توی زمینه تولید کامپوننت های صدا یکی از معروف ترین شرکت ها توی این زمینه هست و کیفیت ساخت محصولاتش جای هیچ حرف و حدیثی نمی زاره
این رو گفتم که بدونید چیزی که قرار هست بخرید در سطح خودش حرف اول و آخر رو می زنه و حتی این مدل توی ایران به جرات میشه گفت که به یکی از محبوبترین مدل ها تبدیل شده
الان تولید این مدل متوقف شده و یه مدل جدیدتر تولید میشه که طبق نقد های متخصصین ضعیف تر از این مدل هست و اون شکل و قیافه و ابهت این مدل رو هم نداره
دلیل من هم برای فروش فقط کمبود جا هست. اتاقی که دارم متاسفانه به قدری نیست که بشه از این سینما استفاده بهینه کرد و چون من علاقه دارم تقریبا با صدای بلند و یا حداقل متوسط بازی کنم یا فیلم ببینم این سینما به دلیل قدرت فوق العادش باعث سردرد من شده و الا اکثر افرادی که این سینما رو خریداری کردن وفتی ازش توی یه محیط باز مثل هال استفاده کردن زره ای مشکل باهاش نداشتن. این که دارم می فروشمش کاملا بر خلاف میل من هست
الان امروز پنجمین روزی هست که این سینما پا به خونه ما گذاشته!
biggrin1.gif
پس خیالتون از تمیز بودن قطعات و سالم بودنش کاملا راحت باشه. تمام پلاستیک ها و تمام قطعات تمیز نگهداری شده

از تمامی فرمت های صوتی پشتیبانی می کنه.Dolby Digital EX , Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Digital TrueHD,DTS,DTS5.1,DTS HD,Dolby Pro Logic II,Dolby Pro Logic IIx, DTS Matrix 6.1,DTS-HD Master Audio
و کلی فرمت دیگه که توی دفترچش لیست شده. در مورد چند تا از فرمت ها یه توضیح کوچیک بدم
مثلا فرمت Dolby Digital باعث می شه که صدا ها از هم تفکیک بشه و در 5 کانال مجزا پخش بشه. اینکار باعث میشه که به صدا بعد داده بشه و هر صدایی از طرف خاصی شنیده بشه مثلا زمانی که دارید آنچارتد مولتی بازی می کنید از هر طرف که به شما شلیک میشه سریعا متوجه جهتش می شید و مثل اسپسکر های 3 تیکه استریو نیست که آدم رو گیج کنه. این رو خودم به شخصه امتحان کردم و واقعا عالی کار می کرد
یا مثلا Dolby Pro Logic II موسیقی های استریو معمولی رو به شکل 5 کاناله و با کیفیت باور نکردنی پخش می کنه. این رو هم خودم امتحان کردم و با انواع مختلف موسیقی ها تست کردم که به بهترین شکل ممکن عمل می کرد
البته قابلیت ارتقا هم داره! یعنی با یه آمپ کوچیک می تونید دو تا استپیکر بهش وصل کنید و از صدای 7 کاناله هم لذت ببرید!
در کل یه انتخاب بی نظیر هست
24 ساعت هم زمان تست به خریدار داده میشه
قیمتش هم برای خودم 840 در اومده خوده سینما. 55 تومن هزینه کابل های اضافیش کردم( کابل اپتیک و ساب مارک دایو) که باید روش باشه و بعدا باز مجبور می شید بخرید.895 ماله خودم در اومده
همش رو با هم 810 تومن میدم.

اینم اطلاعات فنی و عکس هایی از سینما

Denon AVR-1311 AV Surround Receiver

Enjoy 3D video with the full ambiance of surround sound with the Denon AVR-1311

New Features:

• Featuring Denon 3D pass-through technology

• Supports HDMI 1.4a with 3D, Deep Color, “x.v.Color”

• 4 x HDMI in / 1 x HDMI out (Repeater)

• Stereo Mini Jack on front panel lets you connect any portable audio player

Denon AVR-AVR1311 has the State-of-the-art Solutions for Maximizing
Content Quality

• Fully discrete, identical quality and power for all 5 channels
(110 W x 5 ch)
• Stable power supply for high-quality sound and picture playback
• High definition audio support, Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio
• Minimum Signal Path for clear audio and video signal
• Direct Mechanical Ground Construction, embodying concepts
for thorough vibration resistance
• Compressed Audio Restorer to enhance digital music files

Denon DHT-1311XP Connectivity & Future-ready Expandability

• Dock connectivity for iPod and network streaming

Ease-of-Use

• Denon DHT-1311XP Comes with simple, easy-to-use remote control handset

• Three Quick Select buttons

• Sleep timer function

• Auto surround mode

• Audio level memory, capable of correcting different signal levels

for each input device

Denon DHT-1311XP other benefits

• Audio Delay function (max. 6 frames or 200 msec)

• Muting level settings (Full/-40dB/-20dB)

• Variable subwoofer crossover switching

• Binding speaker terminals for all channels for secure and easy

Denon DHT-1311XP connections

• Low power consumption 0.5 W (Standby)

Denon SYS-391HT Theater Speaker Package

For rich, dynamic sound you cannot get from your

TV speakers!

Denon DHT-1311XP package includes SC-F391 Two way designs front speakers

• Slim front speakers, easily installed on a TV board, deliver

high sound quality with rich mid to low rang

• Dual 8 cm bass-mid drivers

• 2.5 cm balanced dome tweeter

• Wooden cabinet

Denon DHT-1311XP Package includes SC-C391 Two way designs center speaker

• Center speaker makes movie dialogs and vocals easy to hear.

• Dual 8 cm bass-mid drivers

• 2.5 cm balanced dome tweeter

• Wooden cabinet

Denon DHT-1311XP Package includes SC-R391 Surround speakers

• Compact surround speakers are easy to install, too.

• 8 cm full-range woofer

• Wooden cabinet

Denon DHT-1311XP Package includes DSW-391 Subwoofer

• 100 W subwoofer gives you a powerful deep bass

اینم نقاط کلیدی سینما که توی سایت دنون گذاشته شده
صفحه مربوط به این مدل در سایت دنون

5.1channel Home Theater System: 3D video support AV Surround Receiver AVR-1311 and powerful Speaker System SYS-391HT

AVR-1311 AV Surround Receiver

Featuring 3D pass-through technology
Supports HDMI 1.4 with 3D, Deep Color, “x.v.Color”
4 x HDMI in / 1 x HDMI out (Repeater)
Stereo Mini Jack on front panel lets you connect any portable audio player
Fully discrete, identical quality and power for all 5 channels (110 W x 5 ch)
Stable power supply for high-quality sound and picture playback
High definition audio support, Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio
Minimum Signal Path for clear audio and video signal
Direct Mechanical Ground Construction, embodying concepts for thorough vibration resistance
Compressed Audio Restorer to enhance digital music files
Dock connectivity for iPod and network streaming
Comes with simple, easy-to-use remote control handset
Three Quick Select buttons
Sleep timer function
Auto surround mode
Audio level memory, capable of correcting different signal levels for each input device
SYS-391HT Theater Speaker Package
SC-F391 Two way designs front speakers: slim front speakers, easily installed on a TV board, deliver high sound quality with rich mid to low rang / dual 8 cm bass-mid drivers / 2.5 cm balanced dome tweeter / wooden cabinet
SC-C391 Two way designs center speaker: center speaker makes movie dialogs and vocals easy to hear / dual 8 cm bass-mid drivers / 2.5 cm balanced dome tweeter / wooden cabinet
SC-R391 Compact surround speakers: 8 cm full-range woofer / wooden cabinet
DSW-391 Subwoofer: 100 W subwoofer gives you a powerful deep bass

عکس ها

656p5nnixex6qrbkc4hk.jpg

ynj2n7zqbza6czf8fqb.jpg

y4th7zl1v9e9iggeep9l.jpg

4q6005ewgfrql095srho.jpg

denon dht-1311xp home theater system _ packaging.png

denon_dht-1311xp_home_theater_systemdenon dht-1311xp home theater system _ back.png

EL_DHT1311XPBK_E2_fr_001.jpg

به دلیل اینکه مردد بودم توی نگه داشتنش برای همین براش پایه نگرفتم به همین دلیل روی زمین گذاشتمشون ولی کسی که می خواد استفاده کنه باید حتما پایه بگیره.
فراموش هم نشه که یک سال گارانتی داره

فقط PM بدید و به هیچ وجه بحث از قیمت اینجا نکنید
متاسفانه برام راه نداره پایین تر بیام ولی می تونم مثلا بازی های 360 هم روش اشانتیون بدم یا چیزهای دیگه یعنی یه کاری می کنم که حتما راضی باشید هنگام خرید

قمی ها حضوری تحویل می گیرن و تهرانی ها و شهرستان های دیگه براشون با هزینه من ارسال میشه.یعنی هزینه پست هم با من
yahoo_3.gif
کسانی که اعتماد ندارن بیان بازی سنتر bazicenter.com من اونجا با همین نام کاربری یعنی Wander فعالیت می کنم

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوستان این سینمای خانگی واقعا عالیه و من اگه خودم دنبال قدرت زیاد و حجم صدای بالا نبودم حتما این رو میخریدم....(الان Pioneer Rs-77 دارم)
از نظر تفکیک صدا یکی از بهترین هاست....

یه سوال که مگه شما نمیتونید صدا رو با توجه به فضای اتاق تنظیم کنید تا سردرد نگیرید...؟

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
کاش با سینما خانگیم که سونیه عوضش میکردی . حالم از صدای سونی بهم میخوره برعکس تلویزیونش که حرف نداره . DENON حرف اول و آخرو میزنه به شرط اینکه تو محصولای جدیدش مثل برندهای دیگه خراب نکرده باشه خودشو .

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
از کجا خریدید؟ گارانتیش مال کجاست؟؟

Wλnder

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان این سینمای خانگی واقعا عالیه و من اگه خودم دنبال قدرت زیاد و حجم صدای بالا نبودم حتما این رو میخریدم....(الان Pioneer Rs-77 دارم)
از نظر تفکیک صدا یکی از بهترین هاست....

یه سوال که مگه شما نمیتونید صدا رو با توجه به فضای اتاق تنظیم کنید تا سردرد نگیرید...؟
چی بگم والا
من می خوام صداش زیر نباشه و سابش حداقل یه مقداری به اندازه متعارف بکوبه ولی تا یه زره زیادش می کنم سردرد میشم
خودم دلم نمیاد بفروشم باور کن
اگه بتونم توی این اتاق 3 در 4 اون کیفیتی که مد نظرم هست رو بگیرم به هیچ وجه نمی فروشمش
ولی الان طوری شده که به نظر من اون اسپیکر سه تیگه کامپیوترم کیفیتش از این بیشتره! من می خوام اون کیفیتی که می گن این سیستم داره رو احساس کنم
و الا بیکار که نیستم بعد از این همه درد سر و زحمت مفت بدم بره

از کجا خریدید؟ گارانتیش مال کجاست؟؟

تهران
ا سال گرانتی داره اسمش یادم نیست مثل همه سینما ها هست دیگه

VAHID7442

Registered User
لایک‌ها
22
من همین مدل رو از فروشگاه اگوستیک خریدم 750 الانم ازش خیلی راضیم

منم اول ازش خوشم نیومد یه مقدار طول کشید بتونم صدای اصیلیشو در بیارم منظورم اون کیفیتی که دلم میخواست یک جفت اسبیس پایونیر به باندای جلو اضافه کردم صداش محشر شود

4 تا ورودی HDMI ورژن 1.4 داره که 3D ساپورته من PS3 و 360 و PC رو با HDMI به هش وصل کردم اتاق منم 12 متر بشتر نیست یه کم با هاش ور بری قلق تنضیمش دست میاد من قبل از این Pioneer Rs-77 داشتم گزاشتمش تو حال

با این بشتر حال میکنم تفکیک صداش یه چیز دیگست تو رنج قیمتش من بانداشم زدم به دیوار پایه هم نمیخواد

مدل جدیدشم DHT-1312XP هست که بانداش از این ضعیف تره تو فروشش عجله نکن

Last edited:

Wλnder

Registered User
لایک‌ها
68

منم اول ازش خوشم نیومد یه مقدار طول کشید بتونم صدای اصیلیشو در بیارم منظورم اون کیفیتی که دلم میخواست یک جفت اسبیس پایونیر به باندای جلو اضافه کردم صداش محشر شود

4 تا ورودی HDMI ورژن 1.4 داره که 3D ساپورته من PS3 و 360 و PC رو با HDMI به هش وصل کردم اتاق منم 12 متر بشتر نیست یه کم با هاش ور بری قلق تنضیمش دست میاد من قبل از این Pioneer Rs-77 داشتم گزاشتمش تو حال

با این بشتر حال میکنم تفکیک صداش یه چیز دیگست تو رنج قیمتش من بانداشم زدم به دیوار پایه هم نمیخواد

اگه میشه یه راهنمایی کن که چه تنظیماتی رو اعمال کنم؟
چطور بچینمش؟
یه عکس از چینش سیستمت می زاری؟ پی ام کن اگه دوست نداری اینجا بزاری

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
img1.jpg

دوست عزیز یکی از حالت های چیدن اسپیکر ها این مدله...
البته نهایتا میشه باندهی جلو رو تا 45 درجه هم زاویه داد که به فضای اتاق مربوط میشه و فکر میکنم اگه مثل همین عکس تنظیم کنی از صدا لذت ببری...

یه مورد دیگه هم بگم که سیستم های حرفه ای مثل این رو باید با فیلم های با کیفیت تست کنی تا متوجه صدا اونا بشی و نمیشه با یه فیلم دایویکس 700 مگی از صدا این سینمای خانگی استفاده کنی....

اگرم دوست داری حجم صدا زیاد باشه و همه جا بلرزه ببین تنظیماتی واسه میزان قدرت هر کانال وجود داره یا نه...(احتمال زیاد داشته باشه)
اگه داشت همه کانالها رو به جز ساب یه مقدار کم کن تا صدای ساب بهتر شنیده بشه...
مثلا واسه من میشه هر کانال رو از -15 تا +15 دسیبل تغییر داد و به احتمال زیاد واسه تو هم داره...

Wλnder

Registered User
لایک‌ها
68
مشاهده پیوست 78423

دوست عزیز یکی از حالت های چیدن اسپیکر ها این مدله...
البته نهایتا میشه باندهی جلو رو تا 45 درجه هم زاویه داد که به فضای اتاق مربوط میشه و فکر میکنم اگه مثل همین عکس تنظیم کنی از صدا لذت ببری...

یه مورد دیگه هم بگم که سیستم های حرفه ای مثل این رو باید با فیلم های با کیفیت تست کنی تا متوجه صدا اونا بشی و نمیشه با یه فیلم دایویکس 700 مگی از صدا این سینمای خانگی استفاده کنی....

اگرم دوست داری حجم صدا زیاد باشه و همه جا بلرزه ببین تنظیماتی واسه میزان قدرت هر کانال وجود داره یا نه...(احتمال زیاد داشته باشه)
اگه داشت همه کانالها رو به جز ساب یه مقدار کم کن تا صدای ساب بهتر شنیده بشه...
مثلا واسه من میشه هر کانال رو از -15 تا +15 دسیبل تغییر داد و به احتمال زیاد واسه تو هم داره...
من تقریبا همین شکل چیدم الان
بعد من صدای هر کانال رو منفی 8 دسیبل گذاشتم
فرکانس ساب رو هم روی کمترین درجه که 80 هست گذاشتم
پیچ پشت ساب رو هم روی ساعته 10 گذاشتم.( جهت دهی نظامی است!:دی)
استفاده اصلی من هم بازیه
بعد این MKV های بازار صدای 5 کاناله دارن؟ یعنی میشه بوسیله زدن فلش به تی وی از صدای 5 کانالشون استفاده کرد؟

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
یعنی صدای ساب رو هم -8 کردی...؟ اگه آره ساب رو روی 0 تنظیم کن تا بیس صدا بیشتر بشه شاید اینجوری بیشتر حال کنی...
فرکانس ساب رو هم به نظر من روی 90-100 تنظیم کن البته سلیقه ای ولی اونجوری توی بیشتر صداها بیس قوی تری داری...
در مورد اون پیچ نمیدونم چیه ولی ممکنه ولوم ساب باشه که میتونی تا آخر زیاد کنی و مشکلی پیش نمیاد....
واسه بازی این سیستم عالیه...
بستگی به فایل شما داره مثلا یه فایل صدای دالبی دیجیتال یا DTS داره و یکی دیگه2 کانال معمولیه....
الان دیگه باید کم کم بری سراق فیلم بلوری کپی چون هم تصویر عالیه و هم صدا دستکاری نشده و توی این MKV هایی که هست معمولا صدا به فنا میره به خاطر فشرده سازی...

ruzbe1313

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قم هستم
و مایل به خرید

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819

میشه بگید شما که هر دو رو تجربه کردید کدوم رو برای موسیقی مخصوصا راک و دنس پیشنهاد میکنید ؟ من نظرم روی rs88 هستش و 80 درصد کارم موسیقی و بقیه فیلم و بازی..حالا موندم بین 1311XP و rs88

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
میشه بگید شما که هر دو رو تجربه کردید کدوم رو برای موسیقی مخصوصا راک و دنس پیشنهاد میکنید ؟ من نظرم روی rs88 هستش و 80 درصد کارم موسیقی و بقیه فیلم و بازی..حالا موندم بین 1311XP و rs88

دوست عزیز برای شما RS-88 بهتره ولی برای نتیجه بهتر شما احتیاج به 2 تا سیستم صوتی دارید...
1.یه سیستم Hi Fi
2.و یه سینمای خانگی

ببینید میشه با سینمای خانگی موزیک گوش کرد ولی به خاطر طراحی خاص ساب شما نمیتونید لذت کامل موسیقی رو با یه سینمای خانگی تجربه کنید چون فرکانسهایی که توی فیلم استفاده میشه خیلی با بیس موزیک فرق میکنه...

در ضمن فضای اتاق شما هم مهمه و اگه اتاق کوچیکی دارید به سراق Denon برید نتیجه بهتری میگیرید چون Rs-88 حجم صدای بالایی داره و اگه بخواهید در فضای کوچک استفاده کنید قدرت واقعی این سیستم رو از دست خواهید داد...

VAHID7442

Registered User
لایک‌ها
22

من RS88 هنوز ندیدم میشه یه لینک ازش بزارید

ولی من به شما PIONEER HTP-RS77 پیشنهاد میدم صدای بلندی داره یه مهمونی میتونی باهاش راه بندازی صدای قابل قبول و BASS فوق العاده ای هم داره

صوتی و تصویری :: سینمای خانگی :: سینمای خانگی HTP-RS77 - چاره: فروشگاه اینترنتی

tohid81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش رفته يا هنوز هم هست؟

sihing.farzam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اگه مجدد قصد فروش داشتید خریدارم

وضعیت