برگزیده های پرشین تولز

سینمای خانگی ارزان قیمت و خوب لطفا فوری لطفا

kave_r

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
لطفا راهنمائی کنید
از دوستان میخواد سینمای خانگی بخرید و بهم گفت که مدلی را معرفی کنم برایش اما گفتم اینجا بپرسم
میخواهد که هم آسون باشه و کیفیت صداش برایش خیلی مهمه و میخواهد صدای طبیعی و خوب داشته باشد
و بتواند فیلم ظبت کند و اکثر فایلهای صوتی و تصویری را ساپورت و پخش کند
و میخواهد حدودا 200 حد اکثر 300 تومن باشد
مدل تلویزیونی هم که داره اینه sony ex720
خواهش میکنم راهنمائی کنید
خداحافظ

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
فیلیپس رو شنیدم بد نیست . سونی که چنگی به دل نمیزنه سامسونگ و ال جی هم از اون بدتر

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
لطفا راهنمائی کنید
از دوستان میخواد سینمای خانگی بخرید و بهم گفت که مدلی را معرفی کنم برایش اما گفتم اینجا بپرسم
میخواهد که هم آسون باشه و کیفیت صداش برایش خیلی مهمه و میخواهد صدای طبیعی و خوب داشته باشد
و بتواند فیلم ظبت کند و اکثر فایلهای صوتی و تصویری را ساپورت و پخش کند
و میخواهد حدودا 200 حد اکثر 300 تومن باشد
مدل تلویزیونی هم که داره اینه sony ex720
خواهش میکنم راهنمائی کنید
خداحافظ

چون lcd sony هست
اگر تونستی هزینه کن و سونی بگیر بلوری از ۹۰۰ هست
و dvd از 600 اینا
یکی از دوستام یه dvd داره فکر کنم میخاد بفروشه اگر خواستی بو برات امارشو بگیرم

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
اگه انتظار زیادی از صدا نداری همون سونی خوبه با تلویزیونتم ست هست . ولی اگه صدا میخوای DENON

marge moosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
فیلیپس رو شنیدم بد نیست . سونی که چنگی به دل نمیزنه سامسونگ و ال جی هم از اون بدتر
آره منم با نظرت موافقم . هرکی میخواد مثل من اعصابش از خریدش خورد بشه سامسونگ بخره !!! بدترین سینمایی که میشد بخرمه :((((((
kave_r جان یا فیلیپس بخر یا شارپ .
اگه بتونی یکم هزینت رو زیاد کنی میشه مدل CN9300DVW sharp رو هم بگیری . قیمتش خیلی مناسبه . فکر کنم با 370 تومن اینا بتونی بخریش . لینک مشخصاتش هم برات میذارم :
ماديران - Sharp HT-CN9300DVW - مشخصات، بررسي و خريد

kave_r

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
ممنون از دوستان
این دوستم میخواست نو بخره
پس یعنی تو قیمت 300 تومان گیر نمیاد ؟
و یعنی فعلا ارزون ترین قیمت همین Sharp HT-CN9300DVW است ؟
یه مدل دیگه هم است سامسونگه و و میگن ارزونه مدل نظرتوندر مورد این HT-C345 چیه ؟
مرسی

arastoo_ameri

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
ممنون از دوستان
این دوستم میخواست نو بخره
پس یعنی تو قیمت 300 تومان گیر نمیاد ؟
و یعنی فعلا ارزون ترین قیمت همین Sharp HT-CN9300DVW است ؟
یه مدل دیگه هم است سامسونگه و و میگن ارزونه مدل نظرتوندر مورد این HT-C345 چیه ؟
مرسی
ببین من فقط به عنوان یه تجربه شخصی میتونم بگم که اصلا" روی سینمای سامسونگ حساب نکن وگرنه مثل من با خریدش بدبخت میشی . چون باید روزی یه قرص اعصاب بخوری تا بلکه برای پخش فرمتها بتونی تحمل قاطی کردنهای دستگاه رو داشته باشی !!!

kave_r

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
مرسی
منم اصلا خوشم نمیاد اما این دوستم میخواهد بخره و هر چی هم بش میگم خوب نیست یا اگر میخواهی بخری باید پول زیاد بدی تا چیز خوبی بخری قبول نمیکنه
و میگه فعلا یه پولی امده دستم و تا خرجش نکردم میخواهم با 300 تومن یه سینما خانگی بخرم
باز هم ممنون

kave_r

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
دوستان سوالی دیگری آیا این سینما های خاتگی میتوانند از فیلمی که داره پخش میشود ضبط کنه مثلا از م ا ه و ا ر ه و یا دیگر کانالها داره چیزی نشان میدهد بعدش میخواهم روی flash usb یا cd dvd ظبت کنه
آیا میشود ؟
مثلا مدل سامسونگ d 355
ممنون

arastoo_ameri

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
مرسی
منم اصلا خوشم نمیاد اما این دوستم میخواهد بخره و هر چی هم بش میگم خوب نیست یا اگر میخواهی بخری باید پول زیاد بدی تا چیز خوبی بخری قبول نمیکنه
و میگه فعلا یه پولی امده دستم و تا خرجش نکردم میخواهم با 300 تومن یه سینما خانگی بخرم
باز هم ممنون
شارپ یه مدل سینمای خانگی با قیمت مناسب داره . اگه واقعا" نمیخواد بیشتر از 300 هزینه کنه به نظرم مدل CN9300DVW شارپ انتخاب خوبیه چون امکاناتش در حد قیمتش خوبه و از همه مهمتر ژاپنیه و لنز قوی داره و اذیتش نمیکنه .
مشخصات :
ماديران - Sharp Home theater HT-CN9300DVW-مشخصات، بررسي و خريد-سينمای خانگی شارپ

bpco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شارپ تمام فرمتها را ساپورت میکنه؟ زیرنویسهای فارسی چطور؟

alikh1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام من چند تا سینما خانگی جدید برند مارشال و کنکورد دیدم که قیمتاش خوب بودصداشم تست کردم نسبت به قیمتشون خوب بودن:
سینما مارشال 3557 و 3554 رو دیدم البته این مدلا 6 تکه بودن یعنی بدون دی وی دی پلیر طراحی شدند و یه جورایی هم اکتیو اسپیکر محسوب میشن روی ساب ووفرشون هم جای فلش مموری و رم اس دی داره مستقیم به تلویزیون و تگر هم بخواین پخش دی وی دی وصل میشن. عکساشون رو میزارم اگه اشکال نداشته باشه:
1401.jpg

این هم تصاویر سینما کنکورد این ها سینماهای به نوعی میان رده بازار هستن و کیفیتشونه م نسبتا خوبه
1395.jpg

1392.jpg

shahinshah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
واسه این دوستمون که کمکی نمیتونم بکنم ولی کلا نظر من اینه که اگه صدای خوب مبخوایم باید از برند های تخصصی صوتی انتخاب کنیم
تازه اون موقع متوجه میشیم که اصلا صدای خوب یعنی چی
این مدل ارزون ترین ساندبار جی بی ال هست که کیفیت فوق العاده خوبی داره و از فرمت های دالب هم پشتیبانی می کنه
https://www.tehranspeaker.com/jbl-sb150

واسه دوستانی که میخوان حرفه ای بشنون

بالا