برگزیده های پرشین تولز

سیگار فروشی یا موز فروشی ؟

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
بحث کار جور کردن توسط من نیست. من همین الان میتونم یه لیست از 20 تا شرکت براتون بفرستم که منتظر یه نفر برنامه نویس هستند.
انشالله هر جا هستید موفق باشید.

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
22.gif
22.gif
22.gif
22.gif
داداش اشتباه بزرگی کردی رفت باستان شناسی
اخه ان هم شد رشته ؟؟
اصلا این که توقع بازار کار از باستان شناسی داری یکم خنده داره !!
اگه با فوق الیسانس باستان شناسی کار داشته باشی باید تعجب کرد!
یاد صحبت یکی از استاد های ریاضیمون افتادم که میگفت حتی اگه 4 سال هم پشت کنکور موندید از این رشته های الکی نرید که بیکاریه !
میگت من الان اینقدر لیسانس سر کلاس من ست همه اومد کنکور بدن

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
داداش اشتباه بزرگی کردی رفت باستان شناسی
اخه ان هم شد رشته ؟؟
اصلا این که توقع بازار کار از باستان شناسی داری یکم خنده داره !!
اگه با فوق الیسانس باستان شناسی کار داشته باشی باید تعجب کرد!
یاد صحبت یکی از استاد های ریاضیمون افتادم که میگفت حتی اگه 4 سال هم پشت کنکور موندید از این رشته های الکی نرید که بیکاریه !
میگت من الان اینقدر لیسانس سر کلاس من ست همه اومد کنکور بدن
اینو میدونم
اما شما دیگه رسمی خواهر مادر این رشته رو مورد عنایت قرار دادی !

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
االان کامل باستانا رو میشناسی ؟
sadtrollface.png
یعنی تا الان دارم به این تیکه ای که انداختی می خندم !!
ولله حرفه ایه ...
در عین سادگی ....
اون اسمایلی جوابش هم که دیگه نگو .... 2 نقطه خط
n هزار میلیون لایک !
"اون" دکمه تشکر بیانگر احساسم نبود نتونستم این پستو ندم

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
به خدا خجالت داره. یه مشت بیکار درب داغون دارید یه نفر رو مسخره میکنید که فوق لیسانس داره. حالا کار براش نیست فدای سرش اینکار شما حال آدم رو بهم میزنه. طفلک خودشم میاد تشکر میکنه.
جدا موندم شماها دیگ چه جونورای هستید دارید تمام عقده های نهفتتون رو تو نت خالی میکنید. طرف در مجموع حداقل 18 سال درس خونده شماها دارید این رفتار رو میکنید.
بکشید....
دوست عزیز برات ایمیل زدم به 3 4 تا موزه که آشنا دارن توش،تنها کاری بود که از دستم برمیومد.

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
به خدا خجالت داره. یه مشت بیکار درب داغون دارید یه نفر رو مسخره میکنید که فوق لیسانس داره. حالا کار براش نیست فدای سرش اینکار شما حال آدم رو بهم میزنه. طفلک خودشم میاد تشکر میکنه.
جدا موندم شماها دیگ چه جونورای هستید دارید تمام عقده های نهفتتون رو تو نت خالی میکنید. طرف در مجموع حداقل 18 سال درس خونده شماها دارید این رفتار رو میکنید.
بکشید....
دوست عزیز برات ایمیل زدم به 3 4 تا موزه که آشنا دارن توش،تنها کاری بود که از دستم برمیومد.
شما خودت رو ناراحت نکن عزیز
من گوشم پره از این حرفا
ممنون عزیز

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
بکشید....

images.php

چه بی اعصاب صحبتا ها فقط برای آماده کردن کاربر برای ورود به محیط اجتماعی و حرفهایی که احتمالا میشنوه بود

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
جناب "توجیح" شما که دست هر چی بیکاره از پشت بستی مهندس قلابی !
دیگه از اون فاکتورا ننوشتی 5 تومنش سود باشه ؟ جات خالی من 10 دقیقه پیش فاکتور نوشتم !!!! دلت بسوزه
من نمیدونم مهندس ها کار و زندگی ندارن یه سر خاله زنک بازی تو تاپیک ها ؟
اون دوستمون جنبه داره سرش میشه 2 کلام
با حرف امثال ما هم نه برای ایشون کار پیدا میشه نه میتونن برگردن رشتشون رو عوض کنن
که متاسفانه درکش برای شما ثقیله

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
جناب "توجیح" شما که دست هر چی بیکاره از پشت بستی مهندس قلابی !
دیگه از اون فاکتورا ننوشتی 5 تومنش سود باشه ؟ جات خالی من 10 دقیقه پیش فاکتور نوشتم !!!! دلت بسوزه
من نمیدونم مهندس ها کار و زندگی ندارن یه سر خاله زنک بازی تو تاپیک ها ؟
اون دوستمون جنبه داره سرش میشه 2 کلام
با حرف امثال ما هم نه برای ایشون کار پیدا میشه نه میتونن برگردن رشتشون رو عوض کنن
که متاسفانه درکش برای شما ثقیله
داداش دیگه ول کن اون حرف های گذشته رو . هر چی هم تو اون تاپیک ها به همدیگه گفتیم باید همون جا دفن بشه و فراموش !

فســانه گــشـت و کهنه شد حدیث اسکندر ---------- سـخـن نو آر که نو را حلاوتی است دگر

miim

Registered User
لایک‌ها
451
تو جناب مهندس توجیح فرق مسخره کردنو نمیفهمی
همش بلدی به دیگران بد و بیراه بگی.بیکار به درد نخورم خودتی.فکر کردی کی هستی که راه به راه به همه توهین میکنی نخود هر آش میشی؟چلغوز

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
تو جناب مهندس توجیح فرق مسخره کردنو نمیفهمی
همش بلدی به دیگران بد و بیراه بگی.بیکار به درد نخورم خودتی.فکر کردی کی هستی که راه به راه به همه توهین میکنی نخود هر آش میشی؟چلغوز
عزیز لطفا بحث رو ادامه نده

s.wilson

Registered User
لایک‌ها
23
واقعا واستون متاسفم که تا این حد به حقارت تن میدید برید کنار جاده بساط کنید! اما دنبال کار سخت مناسب با رشتتون نگردید
البته فقط شما نیستید نصف بیکارای این فروم دنبال همین دست فروشی ها و این چیزا هستن .. خیلی شانتونو میارید پایین . پس فرق شما با یکی که هیچ درسی نخونده و هیچ سوادی نداره و توی ده کوره های پاکستان و افغانستان دنیا اومده چیه؟
شما جای اینکه هموطن نفهمتو بیش از پیش معتاد به چیزی مثل سیگار کنی یا موز بفروشی:|:| راحت کار متناسب با رشتت و پرسیژت گیر میاری
من فکر کنم این فروم و بیکاراش اقلا 20 نفر روانشناس حرفه ای میخواد که فقط قانعشون بکنه بگه باو شما انقدرا هم که فکر میکنید حقیر و سطح پایین نیستید:|
ببخشید برادر ، اما خیلی زشته این شغلارو طلب میکنی ، ترکای عاشق کار و مستعد تو پول پارو کردن به نظرم راحت تر از اقوام دیگه تو ایران پولدار و صاحب کار میشن!
Kaar ke aar nist !!hast?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lilogscom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خب برادر آخرش کدومو انتخاب کردى؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

بالا