برگزیده های پرشین تولز

سی ام پانک: خوش هیکل ترین مرد سال 2012

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
خوشتیپ ترین غول هندیgreat-khali-8.jpg:D

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
من اصلا این کشتی کچ رو نمیفهمم !! یک ساعت با میکروفن وراجی میکنن و اهنگ و اینا ,بعد مثلا دعوا شروع میشه , مصنوعی ترین حرکات ممکن !! مسخره ی مسخره.یکی از اینا رو بندازن تو رینگ ufc جسدشم بیرون نمیاد

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

virus69

Registered User
لایک‌ها
441
این دوستمون عکسشو گزاشت چون دوسش داشت
همه اومدن یه نفر نگفت چه بدنه قشنگی نداره!!!

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
من اصلا این کشتی کچ رو نمیفهمم !! یک ساعت با میکروفن وراجی میکنن و اهنگ و اینا ,بعد مثلا دعوا شروع میشه , مصنوعی ترین حرکات ممکن !! مسخره ی مسخره.یکی از اینا رو بندازن تو رینگ ufc جسدشم بیرون نمیاد

بعد مطمئني اگه يكي از اون كساني كه تو ufc مسابقه ميدنو بندازن كنار يكي مثل راي بك زنده ميمونه؟در ضمن اون صندلي و اجسام سنگين كه روي همديگه ميزنن كه ديگه مسخره نيست هست؟

Damn

Registered User
لایک‌ها
630

شما معلومه نه از UFC چیزی میدونی و نه از کشتی
brock lesnar هم قهرمان کشتی بود و هم قهرمان ufc
این یه نمونه بارزش هست یا بطور مثال ken shamrock
اما خوب کلا کشتی کج یه شو هست و جذابیت های زیادی داره هر چند تو این چند سال اخیر ( به نظر من که از 2003 ) به اینور چیزی برای عرضه کردن نداره

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
منم اصن با این ک.ک حال نمیکنم
وقتی نگاش میکنم احساس بدی بهم دست میده انگار این برنامه مخاطب رو احمق یا بچه فرض میکنه ....

دقیقا ! با هر مشت یارو یهپا به زمین میکوبه که مثلا با لرزشی که به رینگ میده بگه مشتام خیلی سنگینن !! به وضوح معلومه که برنده ها از مدت ها قبل تعیین شدن و این ناز نازی ها هم چندین بار باهم تمرین کردن تک تک حرکات رو.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
پدر کشتی کج فقط Hulk Hogan

250px-Hulk_Hogan.jpg

این کشتی کج کارای جدید همه کلیشه ای و بچه ننه هستن اصلا آدم حوصله ی نگاه کردنشو نداره باز جان سنا یکم شور و هیجان و شادابی داره

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
خدایی کجاش خوش هیلل ترینه!!

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
khali_1_630.jpg
یعنی خوش تیپ نیست ؟:lol:

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
دنیا فقط استیل رندی اورتون مثل باتیستا و غیره امپولی نیست هیکل باید طبیعی باشه.

jiiin

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
85
دقیقا ! با هر مشت یارو یهپا به زمین میکوبه که مثلا با لرزشی که به رینگ میده بگه مشتام خیلی سنگینن !! به وضوح معلومه که برنده ها از مدت ها قبل تعیین شدن و این ناز نازی ها هم چندین بار باهم تمرین کردن تک تک حرکات رو.

میدونستی دوست عزیز واسه کشتی کج یه عده داستان ( سناریو ) می نویسن و داستانش طبق اون پیش میره ، حالا خودت حساب کن این چیه دیگه ! :eek:

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
خوش هیکل ترین مرد سال 2012
57182911917327881277.jpg

سی ام پانک کشتی کج کار و بازیگر معروف دنیای رزمی و هالیوود چندی پیش از طرف مجله wwe که یک مجله رسمی و بین المللی مخصوص هنرهای رزمی و حوادث ورزشی و مشاهیر هستش سی ام پانک " CM Punk " را به عنوان مرد سال و خوش هیکل ترین مرد سال انتخاب کرد
64244762959460750070.jpg

اما این عنوان چرا به سی ام پانک داده شد! به گفته wwe سی ام پانک در حال حاضر معروف ترین ستاره wwe هستش که بیشترین طرفدار هارو دارا می باشد، و به خاطر تکنیک و هوش بالاش درون رینگ کشتی چشم های زیادی رو از طرف مردم به خودش جلب کرده و پرفروش ترین چهره wwe نامیده شده و ناگفته نماند که بازی WWE 13 با تصویر سی ام پانک پوشیده شده و پخش شده که این بازی در حال حاضز یکی از پرفروش ترین بازی های سال نامیده شده
مشخصات سی ام پانک برگرفته از سایت
نام: فلیپ جک بروکس
قد: 188
وزن:109
به علت قوانین اسلامی شرایط برای ارسال عکس از هیکل CM Punk موجود نمی باشد
31756754450740644539.jpg

67233649699830515457.jpg
این نظر مجله بوده
نظر مردم و فدراسیون که نیست .

تا هرکولایی مثل رندی اورتون یا باتیستا
و این سبک مغز فان دان گو هستند که نمیشه سی ام پانک رو خوش هیکل دونست ...

سی م پانک فقط اسپانسر قوی داره و با حمایت اون نفس میکشه و گرنه حتی ری میستریو از دور خارجش کرد .
شک نکن با این وضع گرم کردن و جنگیدنش جزو ادماییه که در اینده نه چندان دور گرفتار هزار و یک درد و مرض میشه

قوانین اسلامی چی کار به هیکل طرف داره ؟ یه عکس از کول و بازوش بذار شاید نظر خودتم عوض شد .

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
بعد مطمئني اگه يكي از اون كساني كه تو ufc مسابقه ميدنو بندازن كنار يكي مثل راي بك زنده ميمونه؟در ضمن اون صندلي و اجسام سنگين كه روي همديگه ميزنن كه ديگه مسخره نيست هست؟
هیچی مشخص نیست و ممکنه ری بک بازنده باشه چون
یکی ازون مشت هایی که توی یو اف سی هزاران بار نثار همدیگه میکنن توی کشتی کچ زده نمیشه

در کشتی کچ کم پیش میاد که توی ضربه زدن فیلم بازی کنند اما سعی میکنند که قوانین بازی رو رعایت کنند
یکی از دلایلش بازیه برگشت هست و دیگری میتونه بخاطر این باشه که از یه باشگاه هستند
خطرناکترین شی اطراف رینگ اون پلکان های فولادی کنار رینگه ! که اگر با اونم بزنند
احتیاط میکنند که با کنج و تیزی ضربه نزنند ..
صندلی هم با پهنا کوبیده میشه و گرنه 90 درصد شکستگی و مو ترک به بار میاره

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
من سال ها به مسابقات کشتی کج نگاه می کردم و علاقه فراوانی داشتم ولی الان دیگه خوشم نمیاد به هر حال خواستم بگم همین سی ام پانک که گفتن پر طرفدارترین کشتی کج کار یه زمانی منفورترین بود و موقع اومدن اش همه هووو می کشیدن الان چطوره محبوب شده اش رو دیگه من نمی دونم !
ولی میتونم بگم بهترین استایل های کشتی کج wwe رو باتیستا و تریپل اچ داشتن.البته بعضی ها هم واقعا استایل فوق العاده زیبایی داشتن ولی نه در حد اینها

در مورد مسابقات هم این که برنده از قبل مشخص شده رو من قبول ندارم و در عین حال باید بگم ضربه هایی هم که میزنن تمرین شده هستند و وقتی ضربه رو میزنن 100% قدرت رو وارد نمی کنن و حتی به اینکه چه نوع ضربه هایی بزنن و به کجا بزنن همه اینها قوانین خاص به خودش رو داره.
به نظر شخص خود من کشتی کج ماسبقه رزمی نیست و استقامتی هست و هر کس که بتونه در مقابل اون یکی شخص بیشتر مقاوت کنه اون برنده میشه

alinozad

Registered User
لایک‌ها
32
the rock که از این خیلی خوشگلترو خوش استیل تره؟؟؟؟!!!!!!آدم قحط بود طرفدار این شدی؟؟؟؟؟؟

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
یادش بخیر یه زمانی ما هم عشق کشتی کج بودیم!

بالا