برگزیده های پرشین تولز

سی دی و دی وی دی ها را چگونه و کجا نگهداری و بایگانی کنیم؟

1200

Registered User
لایک‌ها
7
به تدریج تعداد زیادی سی دی و دی وی دی ( هم دی وی دی های قاب دار و هم بدون قاب ) خریداری کرده ام ، فکر کنم بالای چهارصد تا یا بیشتر تا حالا شده باشند ، این انبوه سی دی و دی وی دی را کجا می شود نگهداری کرد؟ آیا قفسه بندی یا بایگانی مناسبی وجود دارد؟ خیلی جاگیر هستند به نظرم خیلی هایش هم کاربرد چندانی ندارند یا مناسب اجرا در سیستم عامل های قدیمی مثل ویندوز ایکس پی باشند
یک سری قفسه بندی هایی مخصوص دی وی دی و سی دی هست که فقط خود دی وی دی را می توان در آن قرار داد (در حجم مثلا دویست دی وی دی ) آنوقت با قاب دی وی دی که برایش پول دادیم چه کنیم؟ شما وقتی دی وی دی قاب دار خریداری می کنید قاب آنها را دور می ریزید؟

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
حاجی هر چی مهمه جدا کن
بریز روی یه هارد اکسترنال بذار کنار ... هر وقت نیاز داشتی بیار وصلش کن ..
بقیه رو هم مثل من طی یه حرکت انتحاری منهدم کن ... از دستشون خلاص میشی ! من که کامپیوترم حتی سی دی رام و دی وی دی رام هم نداره !
مثل فلاپی بازش کردم انداختمش تو کمد !

Last edited:

1200

Registered User
لایک‌ها
7
حاجی هر چی مهمه جدا کن
بقیه رو هم مثل من طی یه حرکت انتحاری منهدم کن ... از دستشون خلاص میشی ! من که کامپیوترم حتی سی دی رام و دی وی دی رام هم نداره !

نکته مهم این روش این است که چه مدتی است که کار انهدام سی دی ها را انجام داده اید؟ اگر مدت زیادی گذشته است و طی این مدت مشکلی برای هارد اکسترنال بوجود نیامده؟
مطلبی نبوده است که باعث پشیمانی شما شده باشد؟
می توان روی این روش هم فکر کرد

ولی یک سؤال مهم شما چطور بین انبوه اطلاعات آرشیو شده روی یک هارد اکسترنال می توانید یک فایل را پیدا کنید چه روشی برای نام گذاری فایل ها استفاده می کنید زیرا نام گذاری فارسی روی فلدرها کار اصولی نیست و ممکن است بعدها سیستم با فارسی نویسی مشکل پیدا کند و اسامی بهم بریزد نام گذاری لاتین هم برای برنامه ها و سی دی های ایرانی و فارسی هم معمولا کار بازیابی مجدد را دچار کندی می کند و اغلب یادم می رود چه اسمی روی برنامه گذاشته بودم و اسمهای پینگلیش برای سی دی های ایرانی هم خیلی طولانی و طویل می شود

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
حاجی هر چی مهمه جدا کن

رایتر های شما را خریداریم !

بالا