برگزیده های پرشین تولز

شاخ های منفور اینستـــــــــاگرام !

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
559
داستان این شاخ های منفور اینستگرام مثل وحید خزایی وممد لمینیت و اقای هزینه و ... چیه واقعا این ها اذیت نمیشن میرن تو خیابان ؟؟ چیزی که واضحه اینه که تعداد مخالف هاشون بیشتره تا طرفدارهاشون چطور یک انسان میتونه اینقدر پوست کلفت باشه با شنیدن این همه فحش بازم به راهش ادامه بده بابا ما تو خیابان یکی تو رانندگی یه فوحش بهمون میده تا ۲ ساعت پکر میشیم این ها واقعا چه موجوداتی هستند ؟ بعدش یکسری کارهاشون تو مملکت ما تعریف نشدش و مجاز نیست مثل پارتی و مشروب و.... اینقدر نمیفهمن که اخر این تابلو بازی ها تو این مملکت به سوی درهای اوین ختم میشه ؟؟‌

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
کاربر گرامی ، آیا میدانید زدن تاپیک های خز و خیل بصورت رگباری به جزیره ختم میشود ؟!

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
داستان این شاخ های منفور اینستگرام مثل وحید خزایی وممد لمینیت و اقای هزینه و ... چیه واقعا این ها اذیت نمیشن میرن تو خیابان ؟؟ چیزی که واضحه اینه که تعداد مخالف هاشون بیشتره تا طرفدارهاشون چطور یک انسان میتونه اینقدر پوست کلفت باشه با شنیدن این همه فحش بازم به راهش ادامه بده بابا ما تو خیابان یکی تو رانندگی یه فوحش بهمون میده تا ۲ ساعت پکر میشیم این ها واقعا چه موجوداتی هستند ؟ بعدش یکسری کارهاشون تو مملکت ما تعریف نشدش و مجاز نیست مثل پارتی و مشروب و.... اینقدر نمیفهمن که اخر این تابلو بازی ها تو این مملکت به درهای اوین ختم میشه ؟؟‌

از همین راه کلی درآمد دارن ...

شاید از نظر ما احمق و اسکل و ... ب نظر بیان ...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
559
بزرگترین سوال زندگیم: منبع درآمد وحید خرایی, عستاد باقری, طناز زشته, ندایاسی و...

بعضی ها میگن وحید خزایی از تبلیغ درامد داره ولی من باور ندارم !! باید یک داستانی پشت پرده باشه .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
بعضی ها میگن وحید خزایی از تبلیغ درامد داره ولی من باور ندارم !! باید یک داستانی پشت پرده باشه .
تبلیغ دروغ محضه, قبل از اینستا هم اینقدر پولدار بود که اطرافش دختر جمع میشد!

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
چقدر هم تعدادشون زیاد شده چند تا از اینایی که گفتین من اولین باره اسمشون رو میشنوم :confused:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
از همین راه کلی درآمد دارن ...

شاید از نظر ما احمق و اسکل و ... ب نظر بیان ...
بعضی ها از شهرتشون استفاده میکنن برای خانوم بازی...
ماشالا چیزی که زیاده دختر خز و خز پسند..

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
داستان این شاخ های منفور اینستگرام مثل وحید خزایی وممد لمینیت و اقای هزینه و ... چیه واقعا این ها اذیت نمیشن میرن تو خیابان ؟؟ چیزی که واضحه اینه که تعداد مخالف هاشون بیشتره تا طرفدارهاشون چطور یک انسان میتونه اینقدر پوست کلفت باشه با شنیدن این همه فحش بازم به راهش ادامه بده بابا ما تو خیابان یکی تو رانندگی یه فوحش بهمون میده تا ۲ ساعت پکر میشیم این ها واقعا چه موجوداتی هستند ؟ بعدش یکسری کارهاشون تو مملکت ما تعریف نشدش و مجاز نیست مثل پارتی و مشروب و.... اینقدر نمیفهمن که اخر این تابلو بازی ها تو این مملکت به سوی درهای اوین ختم میشه ؟؟‌
بعضی ها واقعا غرور و شخصیتشون از سنده سگ هم پست تر و خوردتره و هر چه قدر هم که فحش و توهین و ... بشنون اهمیت نمیدن. البته خیلی از همینا هم شاید به خاطر پول و درآمدی که از تبلیغات دارن حاضرن این همه ناسزاگویی رو تحمل می کنن. مثلا خود من تو فیسبوک زیاد کامنت نمیذارم چون پر افراد بی سروپا و معلوم الحاله که حتی وقتایی که مودبانه کامنت میذاری میان و تربیت خانوادگیشون رو بهت نشون میدن ولی من حتی دلم نمیخواد حتی از چنین افراد دریده و لاابالی که فحششون مثل صلوات میمونه حرف نامربوط بشنوم. بعد اینا صد تا صد تا کامنتای اینجوری از ملت تحویل می گیرن و به هیچ جاشون نیست.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
ادمای عجیب غریب

باید فقط کلاه خودتو سفت بچسبی با باد اینا هوا نره بنظر من. دارم یواش یواش به مهاجرت به یکی از کشور های اروپایی فکر میکنم،نمیخوام تو جامعه ی اینجوری باشم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
بعضیاشون دچار مشکلات روحی هستن و ب واسطه‌ی همین، اینجور‌ناهنجاری هارو انجام میدن.
به سری هم که تازه ب دوران رسیدن و دوس دارن معروف بشوند.
یک سری هم برای مخ زدن اینجور کارها رو میکنن

وگرنه یک ادم سالم اینجور اخلاق و رفتار ها ازش سر نمیزنه

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657
بعضی ها واقعا غرور و شخصیتشون از سنده سگ هم پست تر و خوردتره و هر چه قدر هم که فحش و توهین و ... بشنون اهمیت نمیدن. البته خیلی از همینا هم شاید به خاطر پول و درآمدی که از تبلیغات دارن حاضرن این همه ناسزاگویی رو تحمل می کنن. مثلا خود من تو فیسبوک زیاد کامنت نمیذارم چون پر افراد بی سروپا و معلوم الحاله که حتی وقتایی که مودبانه کامنت میذاری میان و تربیت خانوادگیشون رو بهت نشون میدن ولی من حتی دلم نمیخواد حتی از چنین افراد دریده و لاابالی که فحششون مثل صلوات میمونه حرف نامربوط بشنوم. بعد اینا صد تا صد تا کامنتای اینجوری از ملت تحویل می گیرن و به هیچ جاشون نیست.
همین خزه دختر شایسته ترکیه رو بلند کرده بود دیگه :general509:
بواسطه لایک ها و فالورهای اینستاگرامش, حالا ما میگیم فالور دو زار نمی ارزد :D ولی خیلی کارها باهاش میشه کرد. از طریق تبلیغات پول درمیاورد یا مثلا شو میگذاره, یه تعداد از شوهایی که برگزار کرده بود رو گذاشته بود تو پیجش...
فحش تو اینترنت که باد هوا هم نیست :D, قرار نیست بشینه همه رو تک تک بخونه

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
اینی که شما میبینی واقعیت اصلی نیست

به یکی از همین شاخ های اینستاگرام پیام بدید و بگید تبلیغ لازم داری! تازه اون موقع که لیست قیمت تبلیغات براتون ارسال بشه ، میفهمید که چه قدر درآمد دارن؟
با یه حساب سرانگشتی و فقط یک تبلیغ در روز ، خیلی هاشون بیش از 30 میلیون درآمد دارن!

موضوع بعدی ، این فحشهایی هم که توی پیج شون میدن ، اکثرا لات های مجازی ان ! رفیقی جلو خود من قربون صدقه یکی از همین شاخ ها میرفت ، طرف که محل رو ترک کرد ، پشت سرش کلی فحش داد!!!!!!
پس توی خیابون هم راحت رفت و آمد میکنن
البته سمت ماها نمیان و جا های باکلاس و پولدار نشین میگردن

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657
موضوع بعدی ، این فحشهایی هم که توی پیج شون میدن ، اکثرا لات های مجازی ان ! رفیقی جلو خود من قربون صدقه یکی از همین شاخ ها میرفت ، طرف که محل رو ترک کرد ، پشت سرش کلی فحش داد!!!!!!
اگر دختر باشن که دوست پسر های خر پولی دارن که ثروتشان 10 ها برابر قیمت دستشویی شرکت افتک هست.
تازه بعضی هاشون هم زمان چند تا دوست پسره پولدار دارن :eek:

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
الان عمو مسعود شاخه سلام با مرام با یک ترکیبی نجس وار :general304:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اینی که شما میبینی واقعیت اصلی نیست

به یکی از همین شاخ های اینستاگرام پیام بدید و بگید تبلیغ لازم داری! تازه اون موقع که لیست قیمت تبلیغات براتون ارسال بشه ، میفهمید که چه قدر درآمد دارن؟
با یه حساب سرانگشتی و فقط یک تبلیغ در روز ، خیلی هاشون بیش از 30 میلیون درآمد دارن!

البته الان داره یه جوی ایجاد میشه که دیگه این احمق ها بزرگتر از این نشن، گرچه این مورد توی ایران یه چیزه غیره ممکنه ولی خب ...
مثلا الان یه سری پیج هایی ایجاد شده که میان اینا رو مسخره میکنن و طرفدارای خودشون رو هم دارن
به همین دلیل در حال حاظر تبلیغ کردن توی پیج های شاخ ها، توجیه خاصی نداره و تازه منجر به ضد تبلیغ هم میشه
البته خب همیشه کسایی هم هستن که عاشق این شاخ ها باشن و از تبلیغ هایی هم که میذارن استفاده میکنن
برای همین نمیشه کاملا گفت که حرف شما درسته و درآمد بالایی دارن و یا اینکه گفت حرف من درسته و درآمد ناچیزی دارن

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
اگر دختر باشن که دوست پسر های خر پولی دارن که ثروتشان 10 ها برابر قیمت دستشویی شرکت افتک هست.
تازه بعضی هاشون هم زمان چند تا دوست پسره پولدار دارن :eek:
چند رور قبل رفتم دفتر یه نفر، بجان مصطفی پول رهن دستشویی دفترش، از کل دفتر من گرونتر بود:general304:. اصلا از زندگی زده شدم:general208::D

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
البته الان داره یه جوی ایجاد میشه که دیگه این احمق ها بزرگتر از این نشن، گرچه این مورد توی ایران یه چیزه غیره ممکنه ولی خب ...
مثلا الان یه سری پیج هایی ایجاد شده که میان اینا رو مسخره میکنن و طرفدارای خودشون رو هم دارن
به همین دلیل در حال حاظر تبلیغ کردن توی پیج های شاخ ها، توجیه خاصی نداره و تازه منجر به ضد تبلیغ هم میشه
البته خب همیشه کسایی هم هستن که عاشق این شاخ ها باشن و از تبلیغ هایی هم که میذارن استفاده میکنن
برای همین نمیشه کاملا گفت که حرف شما درسته و درآمد بالایی دارن و یا اینکه گفت حرف من درسته و درآمد ناچیزی دارن
روی این مردم نمیشه حسابی کرد
تتلویی که 4میلیون فالوئر داره ، یا همین آقای هزینه که فالوئر هاش ظرف 5 روز 18 برابر شده ،
نشون میده که سطح فرهنگ چه قدر پایین اومده

مشکل این کشور اینه که سلبریتی درست حسابی نداره
یه مشت دلقک مسخره ، یهو گل میکنن و یه سری آدم بیکار هم باهاشون همراه میشن!

بالا