برگزیده های پرشین تولز

شادمهر عقیلی و کپی برداری

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
راستی میدونستید آهنگ جدید شادمهر (مشکوک) کپی برداری از یک خواننده یونانی هستش البته این مورد جدیدی نیست چون قبلا هم آهنگه (باور) را از یک خواننده یونانی کپی کرده بود ؟ و ادعا میکنه خودش ساخته!!... همچنین برخی از اشعار آلبوم های قبلی خود را از شاهکار بینش پژوه در ایران گرفته بود و بعد از Album Releasing به روی مبارک نیاورده!!!!....
البته من لینکه آهنگو گذاشتم که گوش کنید ولی بعدش حتما نظرتونو بگید.

دانلود: http://rapidshare.com/files/82030585/Thano_Petrelis-Den_eho_matia_gi_alli.mp3.html

:f34r::f34r:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام
راستی میدونستید آهنگ جدید شادمهر (مشکوک) کپی برداری از یک خواننده یونانی هستش البته این مورد جدیدی نیست چون قبلا هم آهنگه (باور) را از یک خواننده یونانی کپی کرده بود ؟ و ادعا میکنه خودش ساخته!!... همچنین برخی از اشعار آلبوم های قبلی خود را از شاهکار بینش پژوه در ایران گرفته بود و بعد از Album Releasing به روی مبارک نیاورده!!!!....
البته من لینکه آهنگو گذاشتم که گوش کنید ولی بعدش حتما نظرتونو بگید.

دانلود: http://rapidshare.com/files/82030585/Thano_Petrelis-Den_eho_matia_gi_alli.mp3.html

:f34r::f34r:

خوب.. 1 سوال.. فکر کردین خواننده ایرانی داریم که اهنگ هاش رو خودش ساخته باشه؟ و کپی نکرده باشه؟ مثال میزنی؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز

شما اینسرت سی دی رو دیدی ؟
آلبوم قبلی اگه میتونستی ببینی کاملا مشخص بود و به دست خط شادمهر نوشته بود که این ملودی برگرفته از موزیک یونانی و ویلن ایرلندی هست یعنی ادغام این دو مورد نامه ای که خود شادمهر در مورد این موضوع شخصا نوشته موجوده اگه دوست داری برات لینک بدم
اگه مدرکی داری که این مورد اعلام نشده بیا بالا تا در موردش صحبت کنیم

بقول شادمهر : متاسفام برای کسایی که حتی نبود من جا رو براشون توی ایران تنگ کرده

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام دوست عزیز

شما اینسرت سی دی رو دیدی ؟
آلبوم قبلی اگه میتونستی ببینی کاملا مشخص بود و به دست خط شادمهر نوشته بود که این ملودی برگرفته از موزیک یونانی و ویلن ایرلندی هست یعنی ادغام این دو مورد نامه ای که خود شادمهر در مورد این موضوع شخصا نوشته موجوده اگه دوست داری برات لینک بدم
اگه مدرکی داری که این مورد اعلام نشده بیا بالا تا در موردش صحبت کنیم

بقول شادمهر : متاسفام برای کسایی که حتی نبود من جا رو براشون توی ایران تنگ کرده

فقط اون تیکه اخرش واقعا بحق و مهمه.. اخه این مشنگ هایی که اینجا با 1 ارگ و دمبل دیمبو خواننده میشن با شعرهای جون من نرو... خدا تو کمرت بزنه:lol: ارزششون قابل قیاس با امثال شادمهره ؟

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
مععععععععععععع

اینو کی زده من اصلا تو خط موسیقی و اینچیزا نیستم احتمالا یه اشتباهی رخ داده مدیر جان لطفا این تاپیک و پاک کنید

بالا