برگزیده های پرشین تولز

شارژ دامنه در name

temper

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من قصد دارم اکانتم رو در name شارژ کنم .
شما چه راهی را پیشنهاد می کنید :
راه اول :
امکانش هست من اکانت پی پال ثبت کنم و بعد یکی اکانت پی پال من رو شارژ کنه و بعد من مستقیما پرداخت name رو انجام بدم؟آیا افتتاح حساب پی پال هزینه ای داره و یا احتمالا خطر بسته شدن داره؟اگر از آی پی غیر از ایران استفاده کنم چی؟
راه دوم :
یکی مستقیما اکانت name.com من رو شارژ کنه ، در این صورت آیا دفعه های بعد هم باید با همون اکانت پرداخت بشه یا نه؟

در ضمن دوستانی که میتونن اکانت name من رو شارژ کنند تعرفه را اعلام نمایند .

مرسی

amk

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
به راه اول فکر نکن :)

راه دوم هم مناسبه ولی اگه تعداد دومینا بره بالا یخ ریسک محسوب میشه.

راه سوم: میتونی از طریق بانک پاسارگاد یا از طریق یکی از بچه های فروم یه کارت اعتباری ( ویزا - مستر ) تهیه کنی و از طریق اون حسابتو شارژ کنی.

temper

Registered User
لایک‌ها
1
راه سوم: میتونی از طریق بانک پاسارگاد یا از طریق یکی از بچه های فروم یه کارت اعتباری ( ویزا - مستر ) تهیه کنی و از طریق اون حسابتو شارژ کنی.

با این روش برای ریسکی نداره؟حتی برای دامنه های بالا؟من با وی پی اس و آی پی ثابت وصل میشم .

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
سلام دوستان
من قصد دارم اکانتم رو در name شارژ کنم .
شما چه راهی را پیشنهاد می کنید :
راه اول :
امکانش هست من اکانت پی پال ثبت کنم و بعد یکی اکانت پی پال من رو شارژ کنه و بعد من مستقیما پرداخت name رو انجام بدم؟آیا افتتاح حساب پی پال هزینه ای داره و یا احتمالا خطر بسته شدن داره؟اگر از آی پی غیر از ایران استفاده کنم چی؟

امکانش هست ولی خطر رو بالا هست . افتتاح حساب رایگان هست ولی وریفای کردن اون هزینه داره.
بنده هم این راه رو پیشنهاد نمیکنم.

راه دوم :
یکی مستقیما اکانت name.com من رو شارژ کنه ، در این صورت آیا دفعه های بعد هم باید با همون اکانت پرداخت بشه یا نه؟

در ضمن دوستانی که میتونن اکانت name من رو شارژ کنند تعرفه را اعلام نمایند .

مرسی

این راه بهتره ، توجه داشته باشید که name.com در تعرفه های 25$ و 50$ و... پنل رو شارژ میکنه. بله با همین اکانت که دارید میتونید دامین خودتون رو پرداخت کنید.

اما راه سوم که من پیشنهاد میکنم این هست که دامین خودتون رو بذارید توی بسکت و به یه ادم معتبر( خواستید pm بدید معرفی کنم) بگید براتون با هر مبلغی که هست پرداخت کنه.
;)

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
راه دوم در خدمت شما هستم دلاری 1100 تومان
شارژ تا سقف 50 دلار

بالا