برگزیده های پرشین تولز

شاهکاری دیگر از سیستم فوق باهوش ضد تقلب آنت ورک

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
من کلا 3 تا سایت داشتم رو آنت ورک دوتا رو که چند روز پیش بن کردن و سیستم فوق باهوش پولشم پرید سایت دیگر هم براش صورتحساب صادر کردن وقتی که درخواست واریز دادم سیستم فورا منو شناسایی کرده و با پردازش های فوق فوق باهوش منو بن کرد و اینم خوردند
تا ماه های قبل که پول ما سرجمع میشد 50 تومن می دادند حالا که یکم زد بالا سیستم فوق فوق باهوش وارد عملیات شد خدایی یعنی چطوری می خورند این نوع پول ها رو؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
مگه سیستمشون تشخیص نمیده یهو؟
مثلا روز 29 ام کاربر تقلب کرده ( که معلوم نیست معیارشون چیه ) چرا درآمد 28 روز قبل رو نمیدن؟ خدا داند...

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
مگه سیستمشون تشخیص نمیده یهو؟
مثلا روز 29 ام کاربر تقلب کرده ( که معلوم نیست معیارشون چیه ) چرا درآمد 28 روز قبل رو نمیدن؟ خدا داند...
من یه دوستی داشتم بنده خدا سیستم پاپ و کلیکی داشت منتهی از اون درست کاراش تشریف داشت میگفت سود این کار تو همین بچه هایی هست که درآمدشون یا هرگز به سقف پرداخت نمی رسه یا باید بعد یک سال درخواست بدهند برای 10 هزار تومن واریز اون مثلا سایت گردن کلفت میومد کد میزاشت خودش می رفت میگفت آقا من نمی تونم پرداخت کنم بیا این حساب این چند روزت کدها رو بردار الان اینا هم جریانشون همینه تا زمانی که حسابت 10 تومنه میدن 100 تومنه میدن یکم آمارت بالا بره دیگه میشی مشکل سیستمشون باید از شرت خلاص بشن
اما رزالتی که اینا به خرج میدن مال ماه آخر اخراجتونه که میزارن قشنگ پولتون جمع بشه بعد خوش گلدین اون دوستم جمع کردو برای 200 تا تک تومن یه ذره گذاشت روش و پرداخت کرد و جمع کرد سیستمشو اما اینا با این کارا موندن اما آه مظلوم بلاخره می گیره

amaa_tama

Registered User
لایک‌ها
96
انتورک یه دزد پست فطرت هست و خجالت هم سرش نمیشه تنها راه همان تحریم همه جانبه است من دارم به سیستمی فکر میکنم مثل شکایت یار منتها قوی تر که همه در پایین امضاهاشون در انجمن ها در مطالب سایتهاشون با نوشته درشت بنویسن دزدی بزرگ انتورک تا خیلی ها بخونن و با انتورک ما بیشتر اشنا بشن.
واقعا دزد بزرگ هستن چون هم پولو میخورن هم امار یک ماه رو مفت میزنن به جیب و ...

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
منم سری پیش تو تاپیک یکی از دوستان اعلام کردم که چقدر از پول ما رو هم بالا کشیدم که متاسفانه کسی اومد و تاپیک به انحراف کشوند
من در تیکت اعلام کردم که مدارک که نشون میده ما تقلب کردیم بهمون بدید که اونا در جواب گفتن شما مدارکی بدین که تقلبی نکردید:general404::general404::general404::general404::general404::general404: عمق فاجعه و حروم خوری
تیکت ها رو ببینید!
http://s1.picofile.com/file/8265120834/qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.jpg

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من واقعا باورم نمیشه البته شما رو نمیگم مدارکتون باورم میشه ولی اینکه اینا بچه نیستن و یه جورایی آدم های بالای 22 سال و اینان چطور میتونن اینکارارو بکنن؟ :|

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
متاسفانه مافییای شدن تو تبلیغات تو ایران و کلی هم سایت زیر مجموعه دارن من برای دو تا از سایت های بالای 500 ایرانم به التماس خودشون کد ها رو قرار دادم اونا هم تا دیدن رقم داره نجومی میشه زدن زیرش.
من فعلن با صباویژن کار می کنم که واقعن از اینا شریف ترین و تا الان رقم های سنگینی رو هم پرداخت کردن و زیرش نزدن

all of

Registered User
لایک‌ها
416
دقیقا همین اتفاق واس ما هم افتاد..مثه اب خوردن پولمونو خوردن

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
الان این همه آمار دست وبمستر هست یعنی یه سیستم بزنن که این آمار رو خودشون مدیریت کنن از بغلش همه سیستم های مورد نیاز وبمستر جماعت هم حاصل میشه مثل بحث فروش و غیره و چون سیاست کاریش رو خود وبمستر تعیین می کنه نه یه عده سرگردنه گیر خب این بحث ها هم پیش نمیاد اما چیزی که متاسفانه هرگز در ایران نداریم کار گروهی هست

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
الان این همه آمار دست وبمستر هست یعنی یه سیستم بزنن که این آمار رو خودشون مدیریت کنن از بغلش همه سیستم های مورد نیاز وبمستر جماعت هم حاصل میشه مثل بحث فروش و غیره و چون سیاست کاریش رو خود وبمستر تعیین می کنه نه یه عده سرگردنه گیر خب این بحث ها هم پیش نمیاد اما چیزی که متاسفانه هرگز در ایران نداریم کار گروهی هست

مشکل اینه که 10 تا وبمستر درست حسابی اینجا نداره ............ تا برسه به کار گروهی!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

:D حروم خوری تو ذات ایرانی هاست

مدیرای سیستم های کلیکی از مریخ نیومدن همه شون یه زمانی چس مستر بودن

هر کسی هم از بین وبمسترها بخواد سیستم بزنه اخرش میشه مثل همونا

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
البته من میخوام امکان برداشت وجه درآمد رو فعال کنم فکر میکنم هر کلیکی 200 تومن منصفانه باشه برای وبمستر. نظر شما چیه؟

شما باید یه تاپیک رسمی در پرشین تولز برای خودتون بزنید که هر موقه به مشکل هم خورد درخواست حذفش رو ندید

نه اینکه در تاپیک های دیگران تبلیغا کنید

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
شما باید یه تاپیک رسمی در پرشین تولز برای خودتون بزنید که هر موقه به مشکل هم خورد درخواست حذفش رو ندید

نه اینکه در تاپیک های دیگران تبلیغا کنید
تاپیک رسمی چه جوریه؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
بالا