برگزیده های پرشین تولز

شبيه ترين شغل به برنامه نويسي

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يك موضوع جالب رو از يك نفر شنيدم و اون هم اين بود كه شبيه ترين و نزديك ترن شغل به شغل ما برنامه نويس ها و به خصوص كد نويش ها چيه ؟ البته من جواب اصلي رو مي دونم اما نمي گم تا خودتون حدس بزنين .
لطفا با دليل بگين .

mahdi3466

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلند کردن کد از این ور و اون ور :((

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخه اينم شغله ؟ از كي تا حالا بلند كردن از اين ور و اون ور شغل شده . منظور من يك شغل كاملا شريفه .
پس اسنم نوچ نوچ

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فكر مي كنم هزار سال هم اينجا بشينم كسي نياد جواب بده . حالا چه برسه به جواب درست !!!!!

نزديك ترين شغل به برنامه نويسي به خصوص در ايران مرده شويي هست !!!
در ايران ماشا... متخصص كامپيوتر زياده و هر كسي در اين زمينه خودش رو متخصص و صاحب نظر مي دونه . اگر در يك شركت دولتي كار كرده باشيد منظور من رو بهتر مي فهميد .
ما بايد مثل يك مرده شور همونطور كه مي گن مرده رو بشوريم ( كد بنويسيم ) و بريم پي كارمون . اينكه برنامه استاندارد شد . درست استفاده شده . خواستهاي روسا درست بود يا نه ؟ هيچكدوم مهم نيست .
درست مثل مرده شور كه مهم نيست براش كه مرده به بهشت مي ره يا جهنم . مي شوره و مي ره سراغ بعدي :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از alpha :
فكر مي كنم هزار سال هم اينجا بشينم كسي نياد جواب بده . حالا چه برسه به جواب درست !!!!!

نزديك ترين شغل به برنامه نويسي به خصوص در ايران مرده شويي هست !!!
در ايران ماشا... متخصص كامپيوتر زياده و هر كسي در اين زمينه خودش رو متخصص و صاحب نظر مي دونه . اگر در يك شركت دولتي كار كرده باشيد منظور من رو بهتر مي فهميد .
ما بايد مثل يك مرده شور همونطور كه مي گن مرده رو بشوريم ( كد بنويسيم ) و بريم پي كارمون . اينكه برنامه استاندارد شد . درست استفاده شده . خواستهاي روسا درست بود يا نه ؟ هيچكدوم مهم نيست .
درست مثل مرده شور كه مهم نيست براش كه مرده به بهشت مي ره يا جهنم . مي شوره و مي ره سراغ بعدي :)
پست اول که خوندم خواستم همینو بگم که دیدم خودت گفتی!!!!!!!!!!!!!

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
معما چو حل گشت ..... !!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از alpha :
معما چو حل گشت ..... !!!!
ولی همون بهتر که خودت گفتی!!!!!!! من می گفتم!! شما که جو پی تی رو می دونید شر درست می شد!!!!! و یه برداشت دیگه می کردند و ... خودت بهتر می دونی که چی می گفتند و چی می شد!!!!!!

myjoker

Registered User
لایک‌ها
0
اي بابا ....
برنامه نويسي چه ربطي داره به مرده شوري ؟ مرده شور قيمتش مشخصه ... آدمي هم كه دوست داشته باشه مرده شور بشه كمه ... اما اين دوره زمونه هر كي را ميبيني 4 تا كامپوننت نصب ميكنه اسم خودشو ميزاره برنامه نويس....
دست رو دلم نزار كه .........
پروه 15 ميليوني را اومدن گفتن 700 هزار تومن... :blink:
طرف هنوز پهناي باند را هم ميگه " وايد بند " ... :f34r:
آخه چي بگم من از دست اين جماعت تازه برنامه نويس.....................

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
به نقل از myjoker :
اي بابا ....
برنامه نويسي چه ربطي داره به مرده شوري ؟ مرده شور قيمتش مشخصه ... آدمي هم كه دوست داشته باشه مرده شور بشه كمه ... اما اين دوره زمونه هر كي را ميبيني 4 تا كامپوننت نصب ميكنه اسم خودشو ميزاره برنامه نويس....
دست رو دلم نزار كه .........
پروه 15 ميليوني را اومدن گفتن 700 هزار تومن... :blink:
طرف هنوز پهناي باند را هم ميگه " وايد بند " ... :f34r:
آخه چي بگم من از دست اين جماعت تازه برنامه نويس.....................
خودتو ناراحت نكن رفيق --- ولي مرده شوريم درد سر داره ها!! من كه بيشتر با آلفا موافقم تا شما چون هر كي بتونه برنامه كه خواسته شده ازش بنويسه اونوقت ميشه گفت برنامه نويسه! حالا چه تازه چه كهنه!ربطي به تاريخ آغاز برنامه نويسي نداره بيشتر به شعور مربوطه تا تجريه! قيمت متاسفانه هيچ استانداردي نداره و اين هم يعني همين مشكلات. من كه ديوونه شدم از دست اين آدماي بي شعور و متاسفانه اونايي كه من ميشناسم و سابقه شونم زياده همشون ژاي گرفتن كار كه وسط ميان بي شعور ميشن و همين مشكلات ژيش مياد بنابراين به تازه كاري ربطي نداره!

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نظر من هر كار از جمله برنامه نويسي يه كار گروهيه.نميشه كه ما يه برنامه اي رو در نظر داشته باشيم و انتظار داشته باشيم يه نفر بشينه و اونو از اول تا آخر بنويسه و خوب هم كار كنه.كار گروهي تو كشورمون خيلي كمرنگه چون همه خودشونو تو همه ي زمينه ها متخصص مي دونند و و قتي هم كه همه اينجوري فكر بكنند يه عده هو سوئ استفاده مي كنند و ميرن چهار تا لغت خارجكي ياد مي گرن و مي شن برنامه نويس.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نگو كه دلم كبابه ، طرف از كل برنامه نويسي فقط چند كلمه مخفف بلده بدون اينكه حتي معنيش رو بدونه فقط خوب بلده پشت هم قطار كنه .
مثلا ميگه : بي او ام وقتي جنريت ميشه ميره تو كيو و يه مسيج هم سند ميكنه به آدمين. وقتي ازش بپرسي اين يعني چي باور كن نميدونه.

بالا