خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی

شبکه کردن کامپیوتر

شروع موضوع توسط arrow2014 ‏30 اکتبر 2018 در انجمن شبکه

1. arrow2014

arrow2014 Registered User

سلام دوستان قصد دارم تو شرکت برادرم کامپیوترا شبکه کنم
    تا حالا تجربه ای نداشتم و ولی از نظری تئوری بلدم و اطلاعاتی دارم برای همین قبلش میخوام اطلاعاتشو بیشتر کنم
    تقریبا 15 سیستم که کارت شبکه لن دارن و با کابل شبکه شدن که میخوام به شبکه وایرلس تغییر بدم به نظرتون چه کارت شبکه ای برای دو واحد شرکت قدرت سیگنال دهی خوبه و چه مودمی قدرت بخرم برای 15 تا کارت شبکه وایرلس
    نیازی هست اکسس پوینت بگیرم؟
    سوال بعدی انه که من سستم چنتا ویندوزشون عوض کردم و پرینتر شیر کردم ولی هی پیغام افلاین بودن پرینتر میاد که وافعا رو اعصابه!! مجبورم هی ریمو کنم و دوباره به پرینتر شیر شده کانکت بشم فایروال بستم و سرویس اسپولر ریست کردم البته فعلا به سیستم ها هیچ کدوم ایپی ندادم ولی با اینکه ایپی ندادم ولی پرینت میگره ولی هی افلاین میشه!! لازم ای پی بدم؟ بعد ایپی که میدم تو باکس ای پی قسمت اول ایپی سرور بدم و باکس سوم فرضا ای پی زیر 192.168.1.1 و به ترتیب شماره کامپیوترا ای پی زیاد کنم؟
    و سوال مهم تر چطور ای پی مودم جدید تو کامپیوتر سرور تغییر بدم؟
    نرم افزاری برای مدیریت کلاینت ها هست که بشه مصرف اینترنت نشون بده و محدودیت هایی ایجاد بشه تو کلاینت ها؟
    ممنو میشم راهنمایی کنید

2. arrow2014

arrow2014 Registered User

کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟ مخصوصا افلاین بودن پرینتر واقعا رو اعصاب هر کاری میکنم پپرینتر به کامپیوتری که شیر میکنم وصل نمیشه ایپی ست کردم نشد چرینت اسپلور استاپ استارت کردم نشد فایروال ها هم که همش بسته س کسی ایده ای نداره؟

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیavanak  همکاری در فروش