برگزیده های پرشین تولز

!!!!!!!شدیداََُُُِِ کمک میخواهم!!!!!!!!!

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان سلام
میشه بگین کدام سیستم مدیریت محتوای سایت از همه بهتره
دوستان من میخواهم بدونم که یک سیستم مدیریت محتوای سایت چه کار هایی میتونه انجام بده و اگر هم مقاله های فارسی و انگلیسی در این ضمینه دارید به من کمک کنید!!!!
دوستان در ضمن این سوال را هم میخواستم بدونم که من چه طوری یک موتور جست و جوی قوی روی سایتم بزارم؟
یک عالمه نرم افزار در یک بخش از سایتم گذاشتم و میخاستم بدونم چه طوری یک موتور جست و جوی قوی مثل گوگل برای ان بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن از تمامی افرادی هم که در این زمینه تخصص دارن دعوت به همکاری میکنیم!

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان مامبو خوبه یا نیوک؟؟؟چی؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من یک سوال دیگر هم داشتم:
میخواستم بدونم برای این کار من کدام راه را پیشنهاد میکنید:
من میخواستم مرجع کاملی از نرم افزار ها را در سایتم بزارم و برای ان هم یک موتور جست و جو بگذارم
حالا شما میگی من vbuiietin را نصب کنم و نرم افزار هایم را در اونجا بگذارم و اون طوری جست و جوی راحت تری داره یا اینکه در یک صفحه وب اون نرم افزار ها رو بگذارم و برای ان یک موتور جست و جو بسازم
کدام بهتر؟
کسی میتونه در همه موارد کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dragonfly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
هم مامبو خوبه هم نیوک . اما اگه میخوا دراگون فلای رو هم ببین هم امکانات نیوک رو در اختیارت میزاره هم از نظر شکل بهته. در ضمن مطمئن تر هم هست. یعنی تا حالا که بوده بعدا رو نمی دونم :d
همه رو امتحان کن ببین کدوم بدردت میخوره و با مشخصاتت سازگار تره من که هم با دراگون فلای حال میکنم هم با مامبو.
در حال فارسی سازی یه سیستم با حال دیگه هم هستم که اونم اگه درست شه انشالله پورتال خوبیه.
و به هتون اطلاع میدم
فعلا...

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
اقا اون سرچ انجین قوی رو میشه با مامبو کار انداخت؟
یعنی من هر نرم افزاری که میزارم تو وبلاگ به صورت یک پکیج هست و درون یک جدول قرار میگیره و ارول جدول اسم نرم افزار هست و من میخواهم یک جست و جو بزارم که هر کس اسم نرم افزار رو بزنه بره و اسم ها رو جست و جو کنه
حالا یک جست و جو هم میخواهم بزارم که بره و محتوای نرم افزار ها رو بگرده
یعنی همان توضیحاتی که در باره نرم افزار دارم رو بره و درون ان رو بگرده و از فرمان+هم پشتیبانی کنه
یعنی مثل گوگل
کسی میتونه این کار رو بکنه

بالا