برگزیده های پرشین تولز

شدیدا نیاز به مشورت نیاز دارم

amin-shekoohi

Registered User
لایک‌ها
1
Doci شکوهی :

اصلااااااااااا از تو انتظار نداشتم ... فکرشم نمیکردم چنین تاپیکی روزی بزنی ... جوونیتو چرا میخوای خراب کنی ؟

تو هنوز پسری و مرد نشدی ! هنوز ویرجینی بودنتو داری و این یعنی یه دنیا ارزش ... همین الان بلیطو کنسل کن

برو مشهد یا کربلا ... نکن این کارارو برادر من نکن ... اون دنیا چی میخوای بگی ؟ که من با یه فا.شه ترک خوابیدم ؟

واقعا اینو میخوای بگی ؟

ای بابا من میخوام برم دانشگاه آنکارا واسه مصاحبه وتحقیقات از طرف **** مهندسی
داداش عزیزم ممنون از اینکه به بنده توجه دارید
کمال تشکر رو دارم
همین که واستون ارزش دارم خیلی ممنون اما داداش من خودم تا الان دست به نامحرم نزدم میخوام برم میشه اونجا ازدواج کنم
اخه خدایی عاشق دخترهای ترک شدم اونجا موندگار بشم

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ای بابا من میخوام برم دانشگاه آنکارا واسه مصاحبه وتحقیقات از طرف **** مهندسی
داداش عزیزم ممنون از اینکه به بنده توجه دارید
کمال تشکر رو دارم
همین که واستون ارزش دارم خیلی ممنون اما داداش من خودم تا الان دست به نامحرم نزدم میخوام برم میشه اونجا ازدواج کنم
اخه خدایی عاشق دخترهای ترک شدم اونجا موندگار بشم

دکی جان :

روایت داریم اگه بتونید در طول زندگی دست به نا محرم نزنید اون دنیا بالای 178 تا هوری بهشتی داف ( به معنای واقعی )

هوای شمارو دارن ... یعنی نمیتونی 70 سال صبر کنی عوضش اون دنیا اوتوتو باقلوا ... یعنی رانی هلو

جوری که بری اونجا این مدلی میشی
120.gif

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
داداش برو انتالیا اونجا یه پارک ابی داره بری اونجا قدر تمام عمرت عشق میکنی . اونجا فری به معنای واقعی! برو اونجا فقط عشق و حال کن ولی از من میشنوی خلاف سنگین نکن که بعدا خوشیش بپره و عذاب جاش رو بگیره. دوستم رفت اونجا یه داف روسی گیر اورد کلی صفا کرد ولی کار بدی باهاش نکرد و الان عکسش رو با اون به ما نشون میده و پز میده.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
منصور جان با ما نمیسازیا
من اهل مشروب نیستم خدایی یعنی تا الان لب نزدم
اهل ج*ده بازیم نیستم
میخوام برم یکی رو صیغه کنم حلال وار بزنیم تو رگ

حلال وار 2 ساعته فرقش با *نده بازی چیه ؟ :lol:

amin-shekoohi

Registered User
لایک‌ها
1
دکی جان :

روایت داریم اگه بتونید در طول زندگی دست به نا محرم نزنید اون دنیا بالای 178 تا هوری بهشتی داف ( به معنای واقعی )

هوای شمارو دارن ... یعنی نمیتونی 70 سال صبر کنی عوضش اون دنیا اوتوتو باقلوا ... یعنی رانی هلو

جوری که بری اونجا این مدلی میشی
120.gif

داداش نگران نباش من خودم حواسم هست عزیزمی

amin-shekoohi

Registered User
لایک‌ها
1
داداش برو انتالیا اونجا یه پارک ابی داره بری اونجا قدر تمام عمرت عشق میکنی . اونجا فری به معنای واقعی! برو اونجا فقط عشق و حال کن ولی از من میشنوی خلاف سنگین نکن که بعدا خوشیش بپره و عذاب جاش رو بگیره. دوستم رفت اونجا یه داف روسی گیر اورد کلی صفا کرد ولی کار بدی باهاش نکرد و الان عکسش رو با اون به ما نشون میده و پز میده.

چشم اسم پارکش چیه؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651

دقیقا نسبت به کدوم قسمتش پز میده :eek:

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
سلام دوست عزیز....
آنتالیا..کوش آداسی..بدروم و.. برا تفریح و خوشگذرانی خوبن اما اگر قصد گردش و خرید داری استانبول و ازمیر گزینه های بهتری هستن..در کل برا تفریح و خرید بنظرم ازمیر و برا خرید و گردش استانبول بهتره...
همانطور که میدونید آنکارا پایتخت سیاسی ترکیه است و صد درصد به زیبایی استانبول و ازمیر نیست..اما خوب مراکز خرید معروف و شیکی مثل میگروس رو داره...
اگر شما در هتل اقامت کنید به احتمال زیاد در هتل هایی نزدیک میدان کیزیل آی(هلال احمر) اقامت خواهید کرد...خیابان ها و کوچه های اطراف این هتل ها مراکز خرید و رستوران..کافی شاپ و دیس.کو وجود دارن..اکثر ایرانی هایی که برا کارای سفارت میرن در هتل های نزدیک همین کیزیل آی اقامت میکنن..اگه از ریسپشن هتل بپرسی آدرس دقیق جاهایی رو که بخوای بهت میدن..
در مورد دخترای ترک باید بگم هر چند خونگرم هستند و کلا سطح توقع پایینی نسبت به دخترای ایرانی دارن اما باید بتونی باهاشون ارتباط برقرار کنی تا بتونی باهاشون گرم بگیری..لازمه اینکار هم دانستن زبان ترکی هستش و در مواردی انگلیسی هم میتونه کمکت کنه...

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
شکوهی :

نری ایدز و هپاتیت A و B بگیریا ... حلالت نمیکنم اگه با هپاتیت B از این دنیا بری ... ببین کی گفتم

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
خوش بگذره دلانگیز

امیدوارم چندتا تیکه آس گیرت بیاد :)

Behi ™

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شکوهی :

نری ایدز و هپاتیت A و B بگیریا ... حلالت نمیکنم اگه با هپاتیت B از این دنیا بری ... ببین کی گفتم

ای بابا چه گیری به این دادی ها

به تو چه هان ؟

;)

من اعصابم خورد شد چه برسه به این بیچاره :f34r:

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
چرا راه دور میری برادر.ارمنستان باکو و ...

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
چرا راه دور میری برادر.ارمنستان باکو و ...

بیچاره به چه زبونی بگه می خواد بره برای مصاحبه ی دانشگاه . حالا در کنار اون می خواد یه کمی هم خوش بگزرونه .

amin-shekoohi

Registered User
لایک‌ها
1
شکوهی :

چشم داداش
حالا چرا اینقدر احساساتی شدی؟
عزیز تا دوهفته پیش میخواستی ما رو بندازی گوشه زندون حالا واسمون تریپ لاو برداشتی
باشه فقط بخاطر تو

amin-shekoohi

Registered User
لایک‌ها
1
ای بابا چه گیری به این دادی ها

به تو چه هان ؟

;)

من اعصابم خورد شد چه برسه به این بیچاره :f34r:

نه داداش این رفیق ما خیلی کارش درسته
ممنون از طرفداریت
اما داداش خودتو ناراجت نکن