برگزیده های پرشین تولز

شرايط گرفتن بورسيه تحصيلي از دانشگاه آزاد

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
چطوري مي تونم از دانشگاه آزاد بورسيه تحصيلي براي يه كشور خارجه بگيرم.
من العان كارداني كامپيوتر دارم مثلا اگه معدل كارشناسيم رو به 18 /19 برسونم آيا مي تونم همچين بورسيه اي رو واسه ارشد يا دكترام بگيرم؟

ممنون ميشم راهنمائيم كنيد.

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Fereydoon8 :
سلام
من العان كارداني كامپيوتر دارم مثلا اگه معدل كارشناسيم رو به 18 /19 برسونم آيا مي تونم همچين بورسيه اي رو واسه ارشد يا دكترام بگيرم؟

دانشگا آزاد و بورسيه!؟ :blink:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فریدون جان، اوضاع بورس و مورس خرابه !!! یعنی با معدل های بالا هم فکر نمی کنم ، به جایی برسی، پیشنهاد می کنم مثل خیلی های دیگه با استاد ها پروژه بگیری و مقاله چاپ کنی ، چون مقاله منتشر شده توی مجله های معتبر می تونه بورس تحصیلی خوبی برات تامین کنه!!!

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از vmf :
فریدون جان، اوضاع بورس و مورس خرابه !!! یعنی با معدل های بالا هم فکر نمی کنم ، به جایی برسی، پیشنهاد می کنم مثل خیلی های دیگه با استاد ها پروژه بگیری و مقاله چاپ کنی ، چون مقاله منتشر شده توی مجله های معتبر می تونه بورس تحصیلی خوبی برات تامین کنه!!!

ممنونم
از توضيحات مفيدت ممنون عزيز

faraz-hacker

Registered User
لایک‌ها
1
az sharif ham baraye daneshgah khub nemishe borsiye gereft che berese be sharif

faraz-hacker

Registered User
لایک‌ها
1
:lol: :lol: :lol: az sharif ham baraye daneshgah khub nemishe borsiye gereft che berese be azad

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Fereydoon8 :
سلام

جان دلم برای لیسانس و فوق لیسانس که اصلا بحث بورسیه نیست
فقط تو دکترا هست که قبلنا وزارت اموزش عالی امتحان اعزام به خارج دکترا می گرفتن که الان سیاست اینه که اعزام نداشته باشند
الان موردی مثل بانک مرکزی که دکتری اعزام به خارج داشته
خود ازاد در بعضی رشته ها تو مقطع دکتری بورس میکنه ولی توسط واحدهای دانشگاهیش که یعنی تو یه واحد پیدا میکنی که بورست کنه و هزینت رو بده و توهم تعهد میکنی براشون تدریس کنی و البته باید تو کنکور دکتری ازاد هم قبول بشی و حل کلاسها تو تهران و چند رشته تو شهرستان هست

بالا