برگزیده های پرشین تولز

شرايط N73 ( اصل ، قيمت و .. )

metal snake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
سوال من انه که از کجا میشه n73 موزیکال را از بدل تشخیص داد؟

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
همین می خواستم بدونم کسی می دونه ان73 تو دبی چنده یا تو اینترنت از کجا پیدا کنم؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دوستان با شرايط جديد و کاهش قيمت N73 شايعات ( و يا واقعياتی ) مطرح شده مبنی بر حالت های مختلف این گوشی ( تقلبی و .. ) و همچنين دیگر سوالات / لطفا موارد مربوط + خبرهای جديد رو همينجا قرار بديد

Majid2x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

buyur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه قرار بود ساخت کجا باشه ؟!! مگه غیر از اینه که اکثر گوشیهایی که تو بازار هست از همین کشور وارد میشه ؟!! ظاهراً حرف دوستان مبنی بر عدم تولید این گوشی توسط فنلاند ، حقیقت داشته
من دیشب 5ساعت داشتم در مورد این موضوع تو اینترنت سرچ میکردم ، این جمله رو سرچ کنید نتایج جالبی تو فرومهای خارجی خواهید دید :
The Difference Between Nokia N73 Made in Finland and Made in China (یا Made By Nokia)

در ضمن...مطمئن باش علیرضا جان، بازرگانان ایرانی از هر فرصتی که سود بیشتری بهشون بده ، استقبال میکنن. باور کن واردات این گوشی با این قیمت ، از خود اصلیاش براشون بیشتر سود داشته چون اینطور که من فهمیدم ، 50درصد سود داشته براشون !!

خودمم عرض کردم که چینیه ، چون با خودشون و مردم که تعارف ندارن و مثل سایتهای اینجا برای اینکه گوشیهاشون فروش نره اطلاعات غلط نمیدن بلکه افتخار هم میکنن !
همون سایت Made in china یه سایته دولتیه که محصولات تولیدی-صادراتی خودشون رو اعلام میکنن
مطمئن باش گوشی ای در چین تولید نشده که تو ایران نشه پیداش کرد . نمونش یکسری از N73 هایی هست که شارژرش تبدیل می خواد !! حالا بعضی از فروشنده های اینجا ، برای اینکه ضایع نشه شارژرش رو عوض میکنن یا ....

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
مجید کاش منم تو بندر کنگان بودم ... :( مخصوصا الان که می خوام N73 بگیرم

مهدی بلاخره تو می خوای موبایل بگیری یا نه؟ بعد اون جریا چی بود که می گفتی کشف کردن دیگه موبایل نمیگیرم؟نگفتی آخر سر

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
مگه قرار بود ساخت کجا باشه ؟!! مگه غیر از اینه که اکثر گوشیهایی که تو بازار هست از همین کشور وارد میشه ؟!! ظاهراً حرف دوستان مبنی بر عدم تولید این گوشی توسط فنلاند ، حقیقت داشته
من دیشب 5ساعت داشتم در مورد این موضوع تو اینترنت سرچ میکردم ، این جمله رو سرچ کنید نتایج جالبی تو فرومهای خارجی خواهید دید :
The Difference Between Nokia N73 Made in Finland and Made in China (یا Made By Nokia)

در ضمن...مطمئن باش علیرضا جان، بازرگانان ایرانی از هر فرصتی که سود بیشتری بهشون بده ، استقبال میکنن. باور کن واردات این گوشی با این قیمت ، از خود اصلیاش براشون بیشتر سود داشته چون اینطور که من فهمیدم ، 50درصد سود داشته براشون !!

خودمم عرض کردم که چینیه ، چون با خودشون و مردم که تعارف ندارن و مثل سایتهای اینجا برای اینکه گوشیهاشون فروش نره اطلاعات غلط نمیدن بلکه افتخار هم میکنن !
همون سایت Made in china یه سایته دولتیه که محصولات تولیدی-صادراتی خودشون رو اعلام میکنن
مطمئن باش گوشی ای در چین تولید نشده که تو ایران نشه پیداش کرد . نمونش یکسری از N73 هایی هست که شارژرش تبدیل می خواد !! حالا بعضی از فروشنده های اینجا ، برای اینکه ضایع نشه شارژرش رو عوض میکنن یا ....

چه باحال :lol: عین این جمله با همین ساختار جمله بندی رو تو یه جای دیگه هم دیده بودم ... به هر حال من ترجیح میدم یا گوشی نگیرم یا گوشی ساخت شرکت اصلی سازنده رو بگیرم

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
مهدی بلاخره تو می خوای موبایل بگیری یا نه؟ بعد اون جریا چی بود که می گفتی کشف کردن دیگه موبایل نمیگیرم؟نگفتی آخر سر

گوشی رو که هنوزم قراره بگیرم ولی چی بگم که دلم خینه :(
اون قضیه که گفتم رو هم می تونی از اینجا دنبال کنی
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=141638

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
چه باحال :lol: عین این جمله با همین ساختار جمله بندی رو تو یه جای دیگه هم دیده بودم ... به هر حال من ترجیح میدم یا گوشی نگیرم یا گوشی ساخت شرکت اصلی سازنده رو بگیرم

اینجا رو میگی;)
http://mobilestan.net/showthread.php?p=301507#post301507
این تنگنا رد پاش همه جا هست .خدا نکنه از گوشیی بدش بیاد بیچارش میکنه:wacko:وخدا نکنه از گوشیی خوشش بیاد چون مارو بیچاره میکنه:blink:(بسکه هر دقیقه پستهای اغراق آمیزی راجع بهش میده)

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
عنوان تاپيک رو در نظر بگيريد

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
مدل موزیک ادیشن با معمولی ان 73 چه تفاوتی داره؟ رنگش مشکییه تو کیفیت صدا تو نرم افزار تفاوتاش چیه؟عمر باطریشون هم فرق میکنه تو موزیک؟ ارزش قیمت بیشتر رو داره؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
مدل موزیک ادیشن با معمولی ان 73 چه تفاوتی داره؟ رنگش مشکییه تو کیفیت صدا تو نرم افزار تفاوتاش چیه؟عمر باطریشون هم فرق میکنه تو موزیک؟ ارزش قیمت بیشتر رو داره؟
تفاوت ها تو رنگ، ریموت هدست، دو تا تم جدید، موزیک پلیر جدید با امکانات بهتر و 2 گیگ رم همراهه. عمر باتری فکر می کنم تو me کمی کوتاه تر باشه ولی در کل مثل هم هستن. الان فکر کنم اختلاف قیمتشون کمتر شده به نظرم ارزش قیمت بیشترو داره.

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
تفاوت ها تو رنگ، ریموت هدست، دو تا تم جدید، موزیک پلیر جدید با امکانات بهتر و 2 گیگ رم همراهه. عمر باتری فکر می کنم تو me کمی کوتاه تر باشه ولی در کل مثل هم هستن. الان فکر کنم اختلاف قیمتشون کمتر شده به نظرم ارزش قیمت بیشترو داره.
منم کا 800 رو دادم یه 73 میوزیک گرفتم به نظر منم ارزش داره که پول بیشتری روش بدی همین هدفونش کلی ارزش داره حالا دیگه بقیش هیچ:happy:
امین خان من دو روز یه بار شارژ میزنم ,شما چطور؟؟؟

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
رم 2 گیگ که زیاد گرون نیست برنامه موزیک پایرش ارزش داره؟موزیک پلیرش منو هاش جدیده یا یه نوع اپدیته؟

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
تو استفاده معمولی باتریش نسبت به کا800 چقدر کم دوامه( تو موبایل ریویو نوشته باطریش 30% ضعیفتر از کا 800و سرعت کا 800 دو برابر ان 73 البته جاوا پر سرعتره) باطری مهمه

و سرعتش نسبت به سیمبیانها چجوره؟من رو 5500 رم 1 گیگنداخته بودم خیلی کند شده بود می شه مقایسه ای بکنید چون سرعت هم مهم ه دیگه ا

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
امین خان من دو روز یه بار شارژ میزنم ,شما چطور؟؟؟
مواقعی که زیاد بیرون از خونه هستم و معمولا فقط موزیک گوشی میدم 2 روز یه بار. مواقعی که تو گردش و پیک نیک و مسافرت و... هستم و عکس زیاد میگیرم و موزیک زیاد گوش میدم هر روز و مواقعی که کار زیادی باهاش ندارم و فقط اس ام اس میخونم و حرف می زنم 3-4 روز یک بار.
ولی معمولا همون دو روز یه باره.

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
و سرعتش نسبت به سیمبیانها چجوره؟من رو 5500 رم 1 گیگنداخته بودم خیلی کند شده بود می شه مقایسه ای بکنید چون سرعت هم مهم ه دیگه ا
با رم یه گیگ خیلی خوب کار می کنه. فقط بعد از روشن کردن منوی اصلی، فولدر Applications و فولدر Tools ممکنه برای اولین بار کمی دیر باز بشن، گالری برای اولین بار که عکسی بهش اضافه میشه باید صبر کنی تا ازش Thumbnail تهیه بشه. تغییر دوربین هم به حالت Video یا Image معمولا کمی طول می کشه.

بالا