برگزیده های پرشین تولز

شراکت در بازی آنلاین

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
سلام

ما یک بازی آنلاین طراحی کردیم ، الان تو مرحله بازبینی و طراحی گرافیک هست . داستان بازی در 3 فصل صورت میگیره فصل اول در آینده ، فصل دوم در گذشته و فصل 3 هم در زمان فصل اول هست که داستان بسیار جالب و خاصی داره.با چند شرکت صحبت شده برای اسپانسری و ... مثل پارس دیتا
تا الان حدود 30 میلیون هزینه داشته ، داستان بازی تکمیل شده فقط کمی بازبینی نیاز داره.
الان حدود 3 تا 4.5 فکر میکنم هزینه داشته باشه که بازی بیاد بالا و تبلیغاتش شروع بشه،این هزینه هم که گفتم مربوط به خرید ssl و خرید بانک اطلاعاتی پشتیبان و سرور ، تبلیغات هست + یه چندتا ماژول هم باید خریداری بشه که کار انجام بشه

اگه کسی تمایل داره که همکاری کنه اعلام کنه ، من در خدمتش هستم

شرایط خاصی نداره، از 100 % بازی ،10% رو برای تبلیغات در نظر گرفتیم،22.5 درصد برای گرافیست هست

یه ادم صادق خوب و منصف نیاز هست که بتونه کمی سرمایه بذاره،اصل کارها انجام شده
یه قرار داد با هم میبندیم و تو بانک نیز یه حساب 3 نفره باز میکنیم که درگاه آنلاین بازی بشه

سوالی هست درخدمتتون هستم

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
گروهتون چند نفره هست و چه مدت دارید روش کار می کنید؟

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
یک گرافیست هست
3 تا برنامه نویس
1 بانک اطلاعاتی کار

ایده مال 88 هست ولی از سال 90 داریم روش کار میکنیم
کار تموم شده هست از لحاظ برنامه نویسی ، داریم رو گرافیک کار میکنیم

البته 2 از اون برنامه نویس ها احتمالا جدا میشن،میخوان روی یک بازی دیگه و به صورت شخصی کار کنن
back1.jpg

mohsenevil3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ما هم از شرکت نوین پردازش اطلس بابل به مدیریت کامران نعمتی که یکی از بزرگترین های برنامه نویسی ایران از نظر سایت Top Ten Lists at TheTopTens لینک Top Hackers of Iran - Top Ten List - TheTopTens.com یا Top Hackers of Iran - Top Ten List - TheTopTens.com که 10 نفره ر رشته رو معرفی میکنه کامران نعمتی انتخاب شده ونفر اول

ما هم چند وقتیه تو این کاریم وساخت بازی های سطح واقعا حرفه ای و از این بازی های که الان تو ایرانه ن بجز عصرپادشاهان که یه کم قویه

بازی که عزیز 35ت خرج داشته باشه استارت نخوره بهتره هر چی ساختی بهم لینکشو بده با همون 3تا 4.5 میسازیم
باتشکر

Last edited:

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
کسی این هزینه ها رو متقبل بشه چند درصد شریکه باهاتون؟
کجا زندگی می کنین؟

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
ما هم از شرکت نوین پردازش اطلس بابل به مدیریت کامران نعمتی که یکی از بزرگترین های برنامه نویسی ایران از نظر سایت Top Ten Lists at TheTopTens لینک Top Hackers of Iran - Top Ten List - TheTopTens.com یا Top Hackers of Iran - Top Ten List - TheTopTens.com که 10 نفره ر رشته رو معرفی میکنه کامران نعمتی انتخاب شده ونفر اول

ما هم چند وقتیه تو این کاریم وساخت بازی های سطح واقعا حرفه ای و از این بازی های که الان تو ایرانه ن بجز عصرپادشاهان که یه کم قویه

بازی که عزیز 35ت خرج داشته باشه استارت نخوره بهتره هر چی ساختی بهم لینکشو بده با همون 3تا 4.5 میسازیم
باتشکر

استارت خورده و تمام شده،اگه واقعا برنامه نویس بودید و میدونستید اینکار چطور جلو میره نمیگفتید با 3 تا 4.5 میسازیم،ما هم اگه میخواستیم با یه اسکریبت اینکار رو انجام بدیم اونوقت اره شاید کمترهم میشد.
بد معمولا اگر کسی بخواد اینکار رو انجام بده ، نیمیاد بده کسی بسازه خودش تیم جمع میکنه که چندوقت بعد بازیش و تو سایت های دیگه نبینه،معمول قیمت طراحی هر کارکتر جدید چیزی بین 500 تا 900 تومن هست برای مثال اگر شما توی این بازی از سه شخصیت بهر ببرید و هزینه های طراحی ساختمان ها و کرکتر سربازان و ... خودش 3 تا 4 هزینه داره - هزینه طراحی انمیشن تبلیغاتی هم به کنار ، اینکارحداقل 9 ماه زمان میبره تازه اگر به درستی تحلیل شده باشه.
و خیلی موارد دیگر که نشان دهنده نشدنی بودن اینکار با این مبلغ هست،بعد تو جاهای دیگه پست های شما رو خوندم تو سایت های مختلف اگر همون 15 تومنی که توی جاهای دیگه گفته بودید رو اینجا میگفتید منطقی تر بود

Last edited:

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
کسی این هزینه ها رو متقبل بشه چند درصد شریکه باهاتون؟
کجا زندگی می کنین؟

دوست عزیز ما در تهران هستیم،بین 20 تا 30 درصد،این مقدار هم به دلیل این هست که میخوام کار سریعتمام بشه و بیاد بالا،درامد اینکار به اندازه ای هست برای همه قابل قبول باشه

Last edited:

mohsenevil3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
استارت خورده و تمام شده،اگه واقعا برنامه نویس بودید و میدونستید اینکار چطور جلو میره نمیگفتید با 3 تا 4.5 میسازیم،ما هم اگه میخواستیم با یه اسکریبت اینکار رو انجام بدیم اونوقت اره شاید کمترهم میشد.
بد معمولا اگر کسی بخواد اینکار رو انجام بده ، نیمیاد بده کسی بسازه خودش تیم جمع میکنه که چندوقت بعد بازیش و تو سایت های دیگه نبینه،معمول قیمت طراحی هر کارکتر جدید چیزی بین 500 تا 900 تومن هست برای مثال اگر شما توی این بازی از سه شخصیت بهر ببرید و هزینه های طراحی ساختمان ها و کرکتر سربازان و ... خودش 3 تا 4 هزینه داره - هزینه طراحی انمیشن تبلیغاتی هم به کنار ، اینکارحداقل 9 ماه زمان میبره تازه اگر به درستی تحلیل شده باشه.
و خیلی موارد دیگر که نشان دهنده نشدنی بودن اینکار با این مبلغ هست،بعد تو جاهای دیگه پست های شما رو خوندم تو سایت های مختلف اگر همون 15 تومنی که توی جاهای دیگه گفته بودید رو اینجا میگفتید منطقی تر بود

ببین عزیز اینی که تو داری میگی داری از موتور استفاده میکنی میخوای بهت موتور بدم 15 میلیون کرک وپرت بریزه یه چیز در حد 10 برابر عصر پادشاهان
چیزی که شما داری میگی برنامه نویسی از صفره واز ایرانی جماعت این کار برنمیاد خودتم بهتر میدونی و تو ایران شاید 2 درصد برنامه نیوسا بتونن که اونم واقعا یه چیز فوق سخته ک نشدنیه پس باید از موتور خارجی استفاده کرد که قیمتی هم ندارن

البته خرید موتور بحثش باز جداست که قیمتهیا مختلفی داره

الان یه پروژه داریم 3تا شرکت فعلا 70 میلیون سهم هر شرکت شده البته اونا شرکت برنامه نویسی نیستن فقط سرمایه گذارن کسی هم خواست اعلام امادگی کنه

بعد دادا بهت نگفتم میسازم با این مقدار هر بازی که ساختی همون وهمون سطح رو با 3 تا 4.5 میسازم باورت نمیشه بعد ساخت بهم خبر بده

موتور اماده نیازی به کاراکتر و... نداره

+
اون پست منو ببینی خیلی قدیمیه تو قدیمی هاش با 5 میلیون گفته بودم بعد شد بعد شد برا شراکت حدود 15ت که هر دوش سطح معمولی بود ولی خب هر چی بود تو سطح بازی های ایران بود مث جنگ خانها

و الانم که زیر 120 میل ساخته نمیشه اصلا

mohsenevil3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوست عزیز ما در تهران هستیم،بین 20 تا 30 درصد،این مقدار هم به دلیل این هست که میخوام کار سریعتمام بشه و بیاد بالا،درامد اینکار به اندازه ای هست برای همه قابل قبول باشه

طرف 3 تومن بده 30 درصد میگیره شما 30 میلیون دادید 70 درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هه

ولی از نظر درامد قابل قبوله ها ولی بازی سطح حرفه ای که راحت میشه به روزی 4 میلیون رسوند درامدشو

پروژه تبریز ما حدودا 1مییلارد و 200 هست برا 4 تا بازی مثل امپراطوری جاوید وزمانشم 2سال ترکونده وپروژه ساری که 320 میلیونه فوتبال هست البته نه مث مای اف سی که عدد بازیه

موفق باشی

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
طرف 3 تومن بده 30 درصد میگیره شما 30 میلیون دادید 70 درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هه

ولی از نظر درامد قابل قبوله ها ولی بازی سطح حرفه ای که راحت میشه به روزی 4 میلیون رسوند درامدشو

پروژه تبریز ما حدودا 1مییلارد و 200 هست برا 4 تا بازی مثل امپراطوری جاوید وزمانشم 2سال ترکونده وپروژه ساری که 320 میلیونه فوتبال هست البته نه مث مای اف سی که عدد بازیه

موفق باشی

خیر من 70 درصد نمیگیرم،قشنگ بخونید پست ها رو تا متوجه بشید
موتور اماده کارکتر نمیخواد؟یک دقیقه فکر کنید ببینید چی گفتید،ساخت بازی نیازمند شخصیت سازی جدید هست ، شما برای مثال 4.5 میگیرید که یک بازی اماده تحویل من بدید مثلا با کرکتر های تراوین یا خان وارز،اون اسکریبت ها هست و نیاز نیست که من پولی به شما بدم.
پس خر از برنامه نویس های ایرانی ندارید کمی تحقیق کنید ببینید شرایط به چه صورت ، درسته پروژه های عمومی خیلی خوب معرفی نمیشه ، اما پروژه های اختصاصی واقعا عالی وجود داره،برای مثال شرکت های اروپایی از نرم افزار های حسابداری ساخت ایران استفاده میکنن
یا دولت چین برای انجام امور الکترونیکی خودش با یک شرکت ایرانی قرارداد بسته و 100 ها مورد دیگه
اینم بگم که شاید دوستان اشنا نباشن با بازی های انلاین ، اما حقیقت چیز دیگه ای هست (موتور بازی انلاین) اون چیزی که شما میگید نیست ، چون از گفته هاتون مشخصه که یه اسکریبت رو جوری ادیت میکنید که بازیکن فکر کنه یه بازی جدید هست
اگر امکان دو تا موتور بازی انلاین نام ببرید

mohsenevil3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خیر من 70 درصد نمیگیرم،قشنگ بخونید پست ها رو تا متوجه بشید
موتور اماده کارکتر نمیخواد؟یک دقیقه فکر کنید ببینید چی گفتید،ساخت بازی نیازمند شخصیت سازی جدید هست ، شما برای مثال 4.5 میگیرید که یک بازی اماده تحویل من بدید مثلا با کرکتر های تراوین یا خان وارز،اون اسکریبت ها هست و نیاز نیست که من پولی به شما بدم.
پس خر از برنامه نویس های ایرانی ندارید کمی تحقیق کنید ببینید شرایط به چه صورت ، درسته پروژه های عمومی خیلی خوب معرفی نمیشه ، اما پروژه های اختصاصی واقعا عالی وجود داره،برای مثال شرکت های اروپایی از نرم افزار های حسابداری ساخت ایران استفاده میکنن
یا دولت چین برای انجام امور الکترونیکی خودش با یک شرکت ایرانی قرارداد بسته و 100 ها مورد دیگه
اینم بگم که شاید دوستان اشنا نباشن با بازی های انلاین ، اما حقیقت چیز دیگه ای هست (موتور بازی انلاین) اون چیزی که شما میگید نیست ، چون از گفته هاتون مشخصه که یه اسکریبت رو جوری ادیت میکنید که بازیکن فکر کنه یه بازی جدید هست
اگر امکان دو تا موتور بازی انلاین نام ببرید

هه عزیز موتور اماده نیازی به اینا نداره همش همراه کاراکتر ها امادست تو سیستم خودم 12 تا بازی انلاین دارم همش بالای 1گیگ حجمه و سطح حرفه ای 4تاشونم کاملا متحرکه و تو ایران هم نیست فقط حیف سرور پر قدرت میخواد

عزیز نمیخواد برا من توضیح بدی بازیتو بساز اماده کردی هر چی بود با 3 تا 4.5 میسازم برات با قرار داد رسمی

حرف دیگ ای هست

با این مقدار که شما گفتید نمیشه بازی حرفه ای اماده کرد و همش بازی معمولیه و هزینه ای هم نداره ودرامدی هم نداره به اون مقدار

عزیز از کامران نعمتی بالاتری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟{مدیر شرکتمون}

[h=3]The Top TenYour List

TheTopTens List

[/h] 1Kamran Nemati Harikandei (kamranpcs) He was born in 1989 in Babol, Iran.
Have a high degree of security, CEH, CCNP, CCNA,...
To date, nearly 1, 500 security hole has been discovered by himthumbs upthumbs down

2Behrouz Kamalian He was born in 1986 in tehran, Iran.
Have a high degree of security
To date, nearly 1430 security hole has been discovered by him

3Majid Nt He was born in 1989 in mashad, Iran.
To date, nearly 1, 300 security hole has been discovered by him

4Farzad Terojan He was born in 1987 in mashad, Iran.
To date, nearly 1, 300 security hole has been discovered by him

5black Ice(Ali Abasi) He was born in 1986 in Babol, Iran.
To date, nearly 1, 140 security hole has been discovered by himthumbs upthumbs down

6Shadmehr He was born in 1988 in Babol, Iran.
To date, nearly 1, 100 security hole has been discovered by him

7Peyman Poya (toy boy) He was born in 1990 inhamedan, Iran.
To date, nearly 950 security hole has been discovered by him

8Negar Bayat He was born in 1991 in isfahan, Iran.
To date, nearly 950 security hole has been discovered by himthumbs upthumbs down

9Mohsen NJ He was born in 1994 in yasuj, Iran.
To date, nearly 830 security hole has been discovered by him

10rocket boy(sina) He was born in 1989 in the, Iran.
To date, nearly 700 security hole h

http://forum.persiantools.com/t449540.html#post8024081

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
من کاری به دیگر افراد ندارم،به حر حال دوستان میدونند که چی درسته و چی نادرست
اینکار یک کلاه برداری هست به تمام معنا

mohsenevil3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
موفق باشی دوست عزیز

راستی شما کدوم شرکتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان توی انجمن های دیگه یکسری سوالات پرسیدن که من جوابش رو تمامی جاهایی که این مطلب رو گذاشتم مینویسم

1-در صورت تامیین هزینه چند درصد شریک میشویم؟
پاسخ:بین 20 تا 30 در صد
2-چطور میشه به شما اطمینان کرد؟
پاسخ:به عقد قرارداد رسمی و حساب مشترک بانکی
3-برنامه برای اجرای بازی چطور هست چیکار میخوای بکنی؟
پاسخ:تامیین هزینه اجرای بازی در فاز اول - تبلیغات خوب مناسب - ثبت شرکت و ایجاد دفتر از طریق درامد ها
4-ایا اینکار نمونه موفق داره؟
پاسخ:بله ، عصر پادشاهان - اسمان دژ - گرز و...
5-به نظرت چقدر درامد داره؟
پاسخ:هیچ چیز قابل پیش بینی نیست،اما راهکار مناسب میتونه از بدترین چیز ها پول بسازه - راهکار مناسبی رو درنظر دارم که نمیتون اینجا بگم

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,678

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
بالا