• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شراکت چت روم

raneli

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
من یه کانالی برام باز شده که می تونم حدود 1000 کاربر چت داشته باشم. برای همین می خوام سایت چت راه بندازم
مسئله ای که وجود داره اینه که من چیزی از کارایی که برای سایت باید انجام داد نمی دونم. برای همین این پیشنهاد وجود داره:
مدیریت و کارهای سایت از شما، آوردن بازدید برای چت از من و سود و درآمد هم 50-50
اما کارهایی که شریک باید انجام بده:
1. کارهای نصب اسکریپت چت و راه اندازی سایت، سئو و درنظر گرفتن گوگل برای کسب درآمد بیشتر
2. هاست مورد نیاز برای این سایت با 1000 آنلاین
البته بهتره خود این عزیز هاستینگ باشه تا اگه خدایی نکرده یک درصد محقق نشد ضرر مالی نکنه (البته تقریبا نزدیک به محاله، ولی خب تو هر کاری همه احتمالاتو باید در نظر داشت ;) )
3. اینکه برای این سایت تبلیغات و پاپ آپ بگیره و برای سایت درآمد بیاره و فکر می کنه چقدر میتونه درآمد بیاره؟
4. کارای مدیریت و هر چیزی که نیازه تا از هیلتر شدن سایت جلوگیری بشه انجام بده
5. مهمتر از همه این ها شیر پاک خورده ای باشه که نخواد زیرآبی بره و تا آخر کار مثل یه برادر کنار آدم باشه (البته چون دامین برای خودمه بخواد شراکتو خراب کنه رابط ها رو تغییر میدم و همه چی از بین میره...)
اگر قصد شراکت دارید شرایط و توانایی هاتونو برای موارد بالا برام بفرستید

EhsanWin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه کانالی برام باز شده که می تونم حدود 1000 کاربر چت داشته باشم. برای همین می خوام سایت چت راه بندازم
مسئله ای که وجود داره اینه که من چیزی از کارایی که برای سایت باید انجام داد نمی دونم. برای همین این پیشنهاد وجود داره:
مدیریت و کارهای سایت از شما، آوردن بازدید برای چت از من و سود و درآمد هم 50-50
اما کارهایی که شریک باید انجام بده:
1. کارهای نصب اسکریپت چت و راه اندازی سایت، سئو و درنظر گرفتن گوگل برای کسب درآمد بیشتر
2. هاست مورد نیاز برای این سایت با 1000 آنلاین
البته بهتره خود این عزیز هاستینگ باشه تا اگه خدایی نکرده یک درصد محقق نشد ضرر مالی نکنه (البته تقریبا نزدیک به محاله، ولی خب تو هر کاری همه احتمالاتو باید در نظر داشت ;) )
3. اینکه برای این سایت تبلیغات و پاپ آپ بگیره و برای سایت درآمد بیاره و فکر می کنه چقدر میتونه درآمد بیاره؟
4. کارای مدیریت و هر چیزی که نیازه تا از هیلتر شدن سایت جلوگیری بشه انجام بده
5. مهمتر از همه این ها شیر پاک خورده ای باشه که نخواد زیرآبی بره و تا آخر کار مثل یه برادر کنار آدم باشه (البته چون دامین برای خودمه بخواد شراکتو خراب کنه رابط ها رو تغییر میدم و همه چی از بین میره...)
اگر قصد شراکت دارید شرایط و توانایی هاتونو برای موارد بالا برام بفرستید
من می خواهم مدیر شم باسم یه ایمیل بفرست [email protected]

بالا