برگزیده های پرشین تولز

شرایط باز کردن مغازه خدمات رایانه ای (لطفاً هر تجربه ای دارید، بفرمایید)

Softhearted

Registered User
لایک‌ها
62
در مورد امضاتون برای معافی چشم دقیق نمیدونم
ولی یه بنده خدایی رو دیدم نمرات مجموع چشم هاش 2 بود برای ضعیفی
و برای انحراف در مجموع 5 بود و معاف شد
شما اقدام کن انشاالله معاف میشی و در بدترین حالت معاف از رزم

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
بعضی چیزهارو باید ببینید تا متوجه بشید طرف به retrying ری ترای میگه رتی تلفظشم بلد نیست بعد تو تبلیغاتش یه چیزی میگه ادم شاخ د. میاره من با فوتوشاپ ۴ کارکردم و الانم با نسخه اخرش کار میکنم ولی باز میگم بلد نیستم ، حالا بماند خودتو ناراحت نکن من الان ۱۲ ساله کارم اینه
البته مشکل از جاهای دیگس مشکل مردم عزیزمونن و بی کاری
می دونی تو کار ما چونه زیاده طرف منو تو خیابون میبینه میگه چند مغازه ای میگم ۵ میگه جون من ۴ بیا
یا فلشش جا نداره میگم جا نمیشه میگه جون مولی جا کن لامصب سر چیزهایی چونه میزنن که نگو
کلا دوره بره من چون مغازه زیاده و من خوب کار میکنم مشتری هامم الحمدالله زیاده ولی مشکل اینه که طرف میاد از من یه خدمت میگیره مثلا من میگم بیست تومن با من بحث میکنه فلانی پنج مبگیره ،، د لامصب برو پیش همون نیا رو اعصاب ما خوب اخه شما کارت خوبه ، این داستانه زیاد بودن مغازه دورته حالا اگه مصمم هستی که مغازه بزنی یه جا بزن که یا کسی نباشه یا اگه هست با هم همکاری داشته باشین من چون خوب کار میکنم و هوا مشتریامو دارم سایمو همکارا با تیر میزنن در حد وحشتناک
فکر کنین تو بازار تهران یکی از همکارای محل منو تو یه کی از مرکزهایی که جنس تهیه میکنم منو دید خلاصه به سرعت محلو ترک کد سری بعدی که رفته بودم اون فروشگاه فروشنده میگفت اون یارو اونروزیه منو تهدید کرده بود که اگه به این جنس بفروشی من دیگه ازت خرید نمیکنم :)
جناب فروشنده هم به طرف گفته بود اون ده ساله مشتریمه شما برو جای دیگه خرید :)))))
منظورم اینه که این کاسبیه ماست که منو واقعا ناراحت میکنه
نصبحت من اینه که حساب شده وارد کار شو
من تلاشهای زیادی برای همکاری با دوستان کردم ولی کسی با ما همکاری نکرد ، من تو کارم موفقم و تقریبا تبدیل به یه برند شدم تو محله خودم
ولی خستگی کار از تنم نمیره بیرون چون به نظرم در امدی که باید داشته باشمو ندارم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
مثلا یک پک بازی و برنامه بره اندوید ردیف میکنیم سی تا چهل تا برنامه بازی مذهبی عکس

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

بالا