برگزیده های پرشین تولز

شرطبندي مسابقات ورزشی ایران و جهان

coolboy2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ،
با توجه به انجام مسابقات متعدد ورزشی در سطح ایران و جهان بر آن شدیم تا به نوعی اسباب سرگرمی و کسب درآمد را فراهم سازیم . این سایت براي پيش بيني نتايج مسابقات در نقاط مختلف دنيا از جمله كشور عزيزمان ايران تهيه شده و امروز اولين روز كارش هست و اميدوارم كه آخرين روزش هم نباشد و بتوانيم با كمك همديگر هر روز بهتر از روز قبل و پر بار ترش كنيم.
تا آنجا كه من جستجو كردم و مطلع شدم اين اولين سايت در اين زمينه در ايران است كه البته سايتهاي خارجي زيادي وجود دارد كه نزديك به 95% آنها با كرديد كارت يا چك كار ميكنند.
اين سايت براي رفاه همه دوستاني كه با سايتهاي درآمد زا كار ميكنند با حساب ايگولد كار ميكنه و بصورت آفلاين هست.
براي توضيحات بيشتر لطفا به سايت مراجعه كنيد.
http://sharti.blogfa.com

در ضمن از لحاظا امنيتي ، تا وقتي كه سرور بلاگفا مشكلي بوجود نياورد ، خودم ضمانت ميكنم ( البته خودم هم ميدانم تو اين اوضاع و احوالي كه گولدن استار سايتشو ميبنده و ميره ديگه اطمينان كردن به كسي كه خود سايتشم از يك سرور رايگان پشتيباني ميشه خيلي سخته ) بهر حال سعي خودم هم اينه كه سايتي مشخص و مستقلي را سر و سامان دهم.

موفق و سربلند باشيد.

در ضمن : # مسابقات جدید لیگهای معتبر خارجی از روز شنبه ۹/۷/۱۳۸۴ بر روی سایت قرار خواهد گرفت #

coolboy2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من‌
از امروز به اميد خدا ليگ انگلستان و ايتاليا و در روزهاي آينده ليگهاي ديگر كشورهاي معتبر اروپايي و آمريكاي جنوبي به سايت پيش بيني اضافه ميگردد.
تاكنون 3 ليگ ايران - انگلستان و ايتاليا در سايت قرار گرفته كه اميدوارم كه بتوانم با كمك و راهنماييهاي شما دوستان خوب هميشگي ليگهاي ديگر مطرح ديگر كشورها را در سايت قرار دهم تا شما داراي بيشترين انتخاب در شرط بندي تيمهاي مورد علاقه خود داشته باشيد.
بياييد تا دست در دست هم يك كار تيمي انجام دهيم و بجاي ريختن پول خود به سايتهاي خارجي در پر بارتر شدن سايتهاي خودمان به يكديگر كمك كنيم و آنرا هر چه بيشتر بهتر و بهتر كنيم.

در ضمن براي شركت در اي شرط بنديها تا ساعت 15.30 عصر مهلت داريد.
موفق باشيد.

http://sharti.blogfa.com

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
دوست عزیز فکر نمی کنید راه اندازی یک سایت شرط بندی اونهم برای این تعداد مسابفه و لیگ کاری نیست که بشه با یک وبلاگ و یک نفر انجامش داد
فقط به حجم کار فنی و تخصصی که برای راه اندازی یک چنین سایتی لازمه فکر بکنید ؟

coolboy2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز
در جواب شما دوست عزيز بايد عرض كنم كه بنده بهمراه 2 دوست ديگرم اين سايت را راه اندازي كرديم و تمام كارهاي آن تقسيم بندي و هر كسي كار خودش را انجام ميدهد و در آخر كارها جمع بندي و تصميم گيري مي شود.

در اول تاپيك هم عرض كردم كه فعلا در يك بلاگ قرار داديم تا همه نقايص و اشكالاتش را جمع بندي كنيم تا بتوانيم يك سايت مجزا و البته كارآمد تهيه و تدوين كنيم. ما از تمام پيشنهادهاي سازنده دوستان استقبال ميكنيم و سعي ما بهتر كردن سايت و تنوع دادن هرچه بيشتر آن است.

امروز مسابقات هفته ششم ليگ برتر ايران براي شرط بندي در سايت آماده شده و تا ساعت 14 امروز 11/7/1384 فرصت داريد تا شرطبندي خود را انجام دهيد.

موفق باشيد.

sbobetsbobet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
برای علاقه مندان به شرط بندی!SBOBET اسپانسر وستهام یونایتد انگلیس و لیدر شرط بندی آسیاست!
برای اولین بار خدماتی در این سطح در بازار شرط بندی برای ایرانیان عزیز فراهم شده!
شما میتوانید صاحب یک اکانت در SBO باشید و بی واسطه لذت شرط بندی تا آخرین لحظه هر بازی را تجربه کنید.
من سال هاست در بازار شرط بندی ایران کار کردم.بعد از این همه مدت کار به این نتیجه رسیدم که به جای اینکه مثل هر ایرانی خودم شروع کنم و از اول یه سایت راه بندازم و با خدمات ضعیف و قیمت های بالا جذب مشتری کنم!

ولی حالا به این نتیجه رسیدم که اگر هدف کسب درآمده(که مطمئنا اینطوره) این راه بهتریه!
حدقل مبلغ 50 دلار برای هر اکانته!شما پول رو واریز می کنید به حساب سیبای ما user , pass میگیرید شرط میبندید و لذت می برید هفته ای 2 روز تصفیه داریم دوشنبه و پنجشنبه!
قبل از 12 ظهر پول میره به حسابتون!
بابت این خدمات 2 درصد از گردش مالی حساب شما رو به عنوان پرسنت از شما دریافت می کنیم و اگر بردید 2 درصد از برد رو کم میکنیم !
نماینده از استان های مختلف پذیرفته می شود!برای شرایط نمایندگی تماس بگیرید

بالا