برگزیده های پرشین تولز

شركت در شبكه لينك مبادله بازديد خود را افزايش دهيد- مجاني

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
اگر وب سايت يا وبلاگي داريد كه محتواي آن حداقل كمي مرتبط با تجارت الكترنيكي و كسب و كار اينترنتي و يا پول درآوردن از اينترنت و .. است حتما به شبكه لينك مباده بپيونديد
تنها كاري كه مي كنيد كد كوچكي را كه منجر به نمايش تبليغات اعضا در آن ميشود در سايت قرار داده و در نتيجه تبليغ شما و آدرس لينك سايت شما در سايتها و وبلاگهاي ديگر نمايش داده خواهد شد
فعلا چندين نفر علاقعمندي خودرو ابراز كرده اند :D
كسي اگر مايل بود اينجا درخواست بده و كد رو هم از همين جا دريافت كنه و در سايت بزاره
ممنون

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از farhad12 :
با سلام به همه دوستان
اگر وب سايت يا وبلاگي داريد كه محتواي آن حداقل كمي مرتبط با تجارت الكترنيكي و كسب و كار اينترنتي و يا پول درآوردن از اينترنت و .. است حتما به شبكه لينك مباده بپيونديد
تنها كاري كه مي كنيد كد كوچكي را كه منجر به نمايش تبليغات اعضا در آن ميشود در سايت قرار داده و در نتيجه تبليغ شما و آدرس لينك سايت شما در سايتها و وبلاگهاي ديگر نمايش داده خواهد شد
فعلا چندين نفر علاقعمندي خودرو ابراز كرده اند :D
كسي اگر مايل بود اينجا درخواست بده و كد رو هم از همين جا دريافت كنه و در سايت بزاره
ممنون
اينم يه عكس از تبليغ متني كه به نمايش در مياد - مزيت هاي اون : حجمي نداره چون تكست هست نه گرافيك
زيبايي و حرفه اي بودن - گرفتن جاي بسيار كم - دايناميك بودن و..

t.gif

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميدونم عكس چرا اينجا آپلود نميشه
براي گرفتن كد به اينجا بريد http://talar.mobadele.com/viewtopic.php?t=195 بعد از قرار دادن كد در ههمون فوريوم بوسيله پي ام يا ايميل يا.. به من اطلاع بديد تا تبليغ شما وارد شبكه تبليغات بشه

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
شما ببین این برای عموم Public هست یا نه ؟!

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از farhad12 :
نميدونم عكس چرا اينجا آپلود نميشه
براي گرفتن كد به اينجا بريد http://talar.mobadele.com/viewtopic.php?t=195 بعد از قرار دادن كد در ههمون فوريوم بوسيله پي ام يا ايميل يا.. به من اطلاع بديد تا تبليغ شما وارد شبكه تبليغات بشه
بررسی کردم مشک از آپلودتونه ! یک باره دیگه آپلود کنید
287.gif

بالا