برگزیده های پرشین تولز

majid_rahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
5 راه کلی درامدزایی و مطرح شدن شما در کشور را که سرویس اشتراک گذاری فایل پوشه (پوشه دات آی آر) به وجود آورده را میشمریم :

1.فروش فایل ها :
شما می توانید هر فایلی از قبیل جزوات درس ها ، فایل های آموزش ، پروژه ها ,psd ها و هر فایل قابل دانلودیتان را بارگذاری کنین و با قیمت خودتون بفروشین ... نمونش این همه سال رفتین دانشگاه جزوه نوشتین ، پروژه انجام دادین ، آموزش نوشتین ، یا اطلاعات خاصی در فلان زمینه دارید که به نظر شما قابل فروش است را میتونین تو سایت بارگذاری کنین و با قیمت تعیین شده توسط خودتان بفروشید .

2. اگر خودتان حداقل آشنایی با اینترنت دارید میتوانید از سرویس فروشگاه ساز سایت استفاده کنید و فایل های خودتان را به نام خودتان در فروشگاه خودتان ، با لوگوی خودتان بسازید و خودتان شروع به کسب درامد اینترنتی کنید.

3. اگر سایت ، وبلاگ ، کانال یا گروهی دارید میتوانید کد بازاریابی خودتان را که پس از ثبت نام در پنل کاربری خودتان قابل مشاهده است را داخل آن قرار بدید . سیستم هوشمند است و اگر کسی با لینک بازاریابی شما وارد بشود و حتی 1 ماه بعد هم ثبت نام کند زیر مجموعه شما قرار میگیرد و با هر خرید ، فروش و بازاریابی زیر مجموعه درصدی از فروش به شما تعلق میگیرد.(این روش باعث رسیدن شما به درامدهای بالا میشود در حالی که نه پرزنت کردنی وجود دارد و نه جلسه ای، شما فقط لینک خود را در معرض آشنایان و بازدید کنندگان قرار میدهید.)

4. اگر برفرض محال فایلی برای فروش ندارید میتوانید فایل های دیگران را بفروشید و درصد بازاریابی های تعیین شده رو به حساب خود واریز کنید .

5.از مسابقات درون سایتی استفاده کنید ، برنده شوید و لذت ببرید.

✍در قسمت فروشگاه ساز شما میتوانید به عنوان بازاریاب و یا هم به عنوان فروشنده اقدام به ساخت فروشگاه کنید.

استاد کلاس خصوصی ، کافی نت ، شرکت خصوصی ، انتشارات ، و ...

در ضمن شما میتوانید تبلیغ کسب و کار خود را در داخل سایت بارگذاری کنید، که علاوه بر فروش فایلی ، بحث برندینگ شما هم انجام بشود حتی میتوانید اطلاعات کسب و کار خود مانند شماره تلفن ، کانال تلگرام و یا سایت خود را در پوشه قرار بدهید.

شما هم به صدها کاربر سایت اضافه شوید و شما هم ازین فرصت مطرح شده استفاده کنید
و در خواب هم به کسب درامد بپردازید.

رسانه باشید و به دوستان خود هم این سرویس را معرفی کنید.
کانال @poshe_ir
poshe.ir وب سایت

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
پس چرا لینک فعال سازی ایمیل نمیشود ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
چرت و پرت ترین کار ممکن اونم در ایران
این روش ها هیچ وقت به درآمد زایی نمیرسه
1% فکر کن با گرفتن کمیسیون بشه درآمد میلیونی به دست آورد
توضیح این روش ها در انجمن قدیمی شده ! روش قطعی با درآمد تضمینی 100% به صورت روزانه معرفی کنید
نه اینکه بشینی ببینی سال تا سال یک نفر خرید کنه که 3000 تومن برسه به شما

majid_rahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چرت و پرت ترین کار ممکن اونم در ایران
این روش ها هیچ وقت به درآمد زایی نمیرسه
1% فکر کن با گرفتن کمیسیون بشه درآمد میلیونی به دست آورد
توضیح این روش ها در انجمن قدیمی شده ! روش قطعی با درآمد تضمینی 100% به صورت روزانه معرفی کنید
نه اینکه بشینی ببینی سال تا سال یک نفر خرید کنه که 3000 تومن برسه به شما
دوست من ازین روش به درامد های فضایی که نمیرسی
اما اگر بتونی فایل های مفیدی بذاری که واقعا مفید باشه خب مردم و کاربران میتونند تعداد بالایی رو بخرن - من خودم از یه جزوه 4 هزار تومنی 476 تا فروختم تو یه سال - شما حساب کن دیگه - بعدم یه جزوه نداشتم - کلی جزوه و آزمایشگاه -... برا سایت هم ننوشته بودم - برا کلاس های خودم نوشته بودم - بعد یه روز به سرم زد بزارم رو سایت - کلا شاید دو ساعتم وقت نگرفت - آخه برا کدوم کار 2 ساعت اون همه درامد میدن ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوست من ازین روش به درامد های فضایی که نمیرسی
اما اگر بتونی فایل های مفیدی بذاری که واقعا مفید باشه خب مردم و کاربران میتونند تعداد بالایی رو بخرن - من خودم از یه جزوه 4 هزار تومنی 476 تا فروختم تو یه سال - شما حساب کن دیگه - بعدم یه جزوه نداشتم - کلی جزوه و آزمایشگاه -... برا سایت هم ننوشته بودم - برا کلاس های خودم نوشته بودم - بعد یه روز به سرم زد بزارم رو سایت - کلا شاید دو ساعتم وقت نگرفت - آخه برا کدوم کار 2 ساعت اون همه درامد میدن ؟

کارهای زیادی برای کسب درآمد میلیونی در اینترنت وجود داره
درآمد زیر 1 میلیون در ماه واقعا ارزشی نداره قبول دارید ؟
شما یه توک پا برید سوپر مارکت ماست و پنیر و شیر و تخم مرغ که بخواید بخرید 50 تومن میشه
بازم خود دانید !

majid_rahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کارهای زیادی برای کسب درآمد میلیونی در اینترنت وجود داره
درآمد زیر 1 میلیون در ماه واقعا ارزشی نداره قبول دارید ؟
شما یه توک پا برید سوپر مارکت ماست و پنیر و شیر و تخم مرغ که بخواید بخرید 50 تومن میشه
بازم خود دانید !
خب شما بفرمایید چه کارهایی وجود دارد که من و بقیه دوستان هم استفاده کنیم.
گفتم این کار زمان زیادی از شما نمیگیره و حتی من گفتم درامد داشتن در زمان خواب یعنی وقت تلف نمیکنه برای این درامد - حالا من خودم به شخصه اگه کار های دیگه هم هست که در اینترنت می شود انجام داد و درامد نسبتا خوبی هم دارد حتما انجام می دهم - من ک از درامد بدم نمیاد - حالا از هر سمت بیاد خوش آید.
ممنون میشم توضیحات خوبی ارایه بدید

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
به نظر من کسی که بابت دانلود فایل و فیلم و این چیزا پول میده دیوانست چون به راحتی تو گوگل همه چیز به طور رایگان برا دانلود پیدا میشه

hat3f

Registered User
لایک‌ها
13
پر فروشترین فایل
سورس برنامه محاسبه معادلات درجه دو به زبان جاوا

تعداد مشاهده: 57 مشاهده
حجم فایل:1 کیلوبایت
قیمت: 1,000 تومان
یعنی تقریبا 57000 تومان این فایل فروش رفته
بیشتر در زمینه بالابردن سطح علمی پیش دانشگاهی هاست !
قشر دانشجو هم که قربونش برم

-------------رفتم خرید کنم !!!!!----------------------------------------------
خطا در اتصال به بانک. در صورت نیاز با مدیریت تماس بگیرید.

شرح خطا: The remote server returned an error: (404) Not Found.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
به نظر من کسی که بابت دانلود فایل و فیلم و این چیزا پول میده دیوانست چون به راحتی تو گوگل همه چیز به طور رایگان برا دانلود پیدا میشه
برای سورس خارجی با شما موافق هستم و میشه با جستجو پیدا کرد اما اگه دنبال سورس داخلی و فارسی باشیم به سختی میشه پیدا کرد و در بعضی موارد هم کلا وجود نداره.

بالا