منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

شرکت‌های غرفه سازی نمایشگاهی چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

melinaa

Registered User
تاریخ عضویت
29 اکتبر 2018
نوشته‌ها
141
لایک‌ها
37
سن
34
M17GE2syw9cIS2y1Grpb0eMfIWwlT7cREtOmdGk967P3LuVGjhM0WUS83gLZGy867SmTHkqd6LygJ-KkiIphQv-jbO-9WBldE_zgPXmwfL76Dy8OGDZPbR1vp6EjgawMX6GkSwهمان‌طور که می‌دانید در طول سال نمایشگاه‌های زیادی در همه جای دنیا برپا می‌شوند و فرصت خوبی را برای شرکت‌های مختلف فراهم می‌کنند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند. اگر شرکت‌ها کار غرفه سازی را در نمایشگاه به درستی انجام دهند می‌توانند مشتریان زیادی را جذب کنند و فروش خود را بالا ببرند. هم‌چنین با داشتن یک غرفه‌ی زیبا و خاص در نمایشگاه به راحتی می‌توان از سایر رقبا جلو افتاد. در همه جای دنیا شرکت‌های غرفه سازی زیادی وجود دارند که کارشان ساختن غرفه‌های مناسب برای کسب‌وکارهای مختلف است. اگر شما هم قصد شرکت در نمایشگاهی را دارید می‌توانید کار طراحی غرفه سازی خود را به یکی از این شرکت‌ها بسپارید.غرفه سازی برای نمایشگاه چیست؟

یکی از بهترین و مؤثرترین کارها برای داشتن یک شرکت موفق و رسیدن به فروش خوب، شرکت کردن در نمایشگاه و معرفی و تبلیغ درست محصول به مشتریان است. از همین رو در عصر جدید همه‌ی شرکت‌ها همه‌ی توان خود را می‌گذارند تا یک غرفه‌ی موفق در نمایشگاه‌های مربوطه داشته باشند و بیش‌ازپیش به غرفه سازی اهمیت می‌دهند. اما برای داشتن یک غرفه‌ی موفق همکاری با یک شرکت غرفه سازی حرفه‌ای الزامی است. در هر نمایشگاهی غرفه‌ای که زیباتر و حرفه‌ای‌تر ساخته‌شده باشد بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب می‌کند و باعث کنار زدن رقبا می‌شود. شرکت‌هایی که در کار غرفه سازی حرفه‌ای‌تر هستند دارای مزایایی هستند که شرکت‌های نوپا آن‌ها را ندارند. این مزایا عبارت‌اند از:

- شرکت‌های غرفه سازی حرفه‌ای برای کار برش و ساخت ورقه‌هایی که برای غرفه سازی به آن نیاز دارند دارای یک کارگاه جداگانه هستند.

- شرکت‌های حرفه‌ای از طرح‌های بسیار جدید و مدرن برای کار غرفه سازی استفاده می‌کنند. این طرح‌ها در عین داشتن زیبایی منحصربه‌فرد از مقاومت خوبی نیز برخوردار هستند.

- افرادی که در شرکت حرفه ای غرفه سازی آرمان کار می‌کنند همگی متخصص و باتجربه هستند.

- این شرکت‌ها افرادی را به عنوان ناظر استخدام می‌کنند تا در تمام مراحل غرفه سازی روی کار نظارت کامل داشته باشند.
برای ساخت یک غرفه از چه وسایل و تجهیزاتی استفاده می‌کنند؟

وسیله ی اصلی که برای ساخت همه‌ی غرفه ها استفاده می‌شود مواد پیش ساخته در انواع مختلف می‌باشد. چگونگی ترکیب کردن مواد و وسایل بنا بستگی به نظر مشتری و کسی که کار غرفه سازی را به عهده گرفته است دارد. معمولاً برای ساخت غرفه از ماده هایی استفاده می‌شود که جنس آن‌ها پی وی سی یا پلی اتیلن است. جنس این دسته از مواد بسیار سبک است و باعث شده به راحتی قابل حمل باشند. برای غرفه‌هایی که نیاز به تحمل وزن سنگین دارند از ورقه های آلومینیومی و یراق آلات استفاده می‌شود. این غرفه ها استحکام بسیار خوبی دارند و یک گزینه ی عالی برای غرفه‌های دو طبقه هستند.یک شرکت غرفه سازی چه وظیفه ای دارد؟

ممکن است غرفه سازی به نظرتان کار ساده ای بیاید اما باید بدانید انجام این کار پیچیدگی ها و قلق های خاص خودش را دارد و باید توسط یک غرفه ساز انجام شود. علتش این است که غرفه ساز با همه‌ی مواد و تجهیزات آشنایی کامل دارد و به راحتی می‌تواند به شما در داشتن یک غرفه‌ی موفق کمک کند. توضیحات بخش غرفه سازی را حتما مطالعه کنید.

زمانی که شما برای غرفه سازی به یک شرکت مراجعه می‌کنید آن‌ها با توجه به زمینه ی کاری و اهداف شما غرفه‌ی مناسبی را طراحی می‌کنند. وقتی غرفه ساز می‌خواهد کار غرفه سازی را انجام دهد ابتدا باید بداند قوانین نمایشگاه درباره ی متریال مصرفی چیست سپس محدودیت های وضع شده در نمایشگاه را بداند و طبق آن غرفه را بسازد. غرفه ساز باید ارتفاع سالن را در نظر بگیرد و هم‌چنین شماره سالن و غرفه را بداند. یکی از مهم ترین چیزهایی که غرفه ساز باید در نظر بگیرد ابعاد محل قرارگیری غرفه و وزن وسایل استفاده شده در آن است.
 
بالا