برگزیده های پرشین تولز

شرکت تکین منظورش از این راهنماهای جدید که توی بازی هاش میزاره و در آخر کار نمیکنه چیه

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
icon2.gif
بابا اینا چرا راهنماهاشون کار نمیکنه ! همه این کارایی رو که گفته کردم اما بازی اجرا نمیشه . درضمن cpu خودم هم amd 64 هست و هارد ساتا هم دارم .

دقیقا الان این مشکل رو روی چند تا بازی که قفلشون starforce هست و یکیشون همین King Kong هست دارم . البته روی ویندوز 32 بیتی نصب میکنم

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
attachment.php

فایل های ضمیمه

• Help 01.jpg
    Help 01.jpg
    47.1 KB · نمایش ها: 19

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
attachment.php

فایل های ضمیمه

• Help Run.jpg
    Help Run.jpg
    83.5 KB · نمایش ها: 24

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
من هر کاری کردم نشد که نشد حتی سیدی درایوم رو کندم

بابا این سیدی هایی رو که شرکت تکین میگه باید روی amd64 نصب کرد منظورش ویندوز 64 بیتی هست یا cpu amd64 ؟ بعد این جریان هارد ساتا چیه ؟ و اون جریان غیر فعال کردن سی دی درایو باید چجوری باشه ؟

من اعصابم جدا ریخته به هم و الان 8000 تومان بازی خریدم هیچ کدومشون اجرا نشد :mad:

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
زیاد به این هومن فکری مدیر تکین سخت نگیرید, بنده خدا ذاتا یه خورده مشکل داره! :rolleyes: این که بازی های با قفل استارفورس فقط روی 64 بیت اجرا میشه مزخرف محضه.

خوب بگذریم, شما بعد از نصب daemon tools 4.0 باید روی آیکون آن در taskbar رایت کلیک کنید و تمامه emulation ها رو تیک بزنید و بعد ایمیج رو رویه درایو مجازی مونت کنید.
کامپیوتر را خاموش کنید و برق تمامه سی دی رامها رو بکشید. حالا کامپیوتر رو روشن کنید و بازی رو اجرا کنید.
اگر بازی اجرا نشد بگید چه ارورری میده تا بهتر کمکتون کنیم.

اگر بازی اجرا شد اونوقت می تونید روشهایی مثل استفاده از sfnightmare رو امتحان کنید تا دیگه نیازی به کشیدن برق سیدی رام نباشه.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چه مزخرف خب از یه شرکت دیگه خرید کن

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
آقایون مرسی . من همه این کارا رو که گفتید برای اجرای بازی باید بشه کرده بودم اما به هیچ وجه اجرا نشد که نشد .

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
منم دو سه تا از بازیا یه تکین را جدیدن گرفتم! نصب نکرده انداختم یه گوشه! کسی نیست به اینا بگه از خودتون متد جدید در نوکنین!
65.gif

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از من :
آقایون مرسی . من همه این کارا رو که گفتید برای اجرای بازی باید بشه کرده بودم اما به هیچ وجه اجرا نشد که نشد .

خوب دوست عزیز شما یه کم بیشتر توضیح بده که چه اتفاقی میافته وقتی بازی رو اجرا میکنید و چه اروری میده.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
درود بر همین سی دی 200 تومنیا که میگیرم

ضمانت هم داره با پک:D نصبش هم آسونه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
اقایون من دیروز prince of persia3 رو گرفتم از همین تکین

بازی خیلی راحت اجرا شده و مشکلی نداره چطور شما میگین کار نمی کنه؟ شاید مراحل رو درست انجام نمیدین؟؟

jackintheboxP

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم متأسفانه عجله کردم و سی دی تکین رو خریدم.
نمی دونم این چه مرضیه که اینا mdf رو اینجوری نصب می کنن. با یه setup مزخرف که معلوم نیست از کجا گیرش آوردن.
مال من هر سه تا رو تا آخر می ره. ولی وقتی می رسه به آخراش می گه نمی تونه transfer کنه به علت کمبود جا. به خاطر این که مشکلم حل شه 20 گیگ از هاردم رو خالی کردم شاید یه فرجی بشه که نشد.
حالا چه مرگشه نمی دونم.
اگر بخواین بگین یه screenshot بفرستم. ببینین می تونین این مشکلم رو حل کنین یا نه.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معذرت میخواهم میون بحثتون ولی من به شما توصیه میکنم هیچ وقت تکین نخرین من موست وانتدد تکین رو خریدم گذشته از سیستم احمقانه نصبش بعد از کلی کلنجار رفتن و وقتی ستاپ به سی دی 4 رسید متوجه شدم این سی دی اصلا برای این بازی نیست و مربوط به یک بازیه دیگست بعد از 3 روز تماس مداوم با شرکتش بلاخره با لحنی تندو توهین امیز گفتن به ما ربطی نداره دیگه سی دی های تکین رو نخرین .

لطفا توصیه نخریدن رو به تمامیه دوستان و آشنایان بکنید .

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از jackintheboxP :
من هم متأسفانه عجله کردم و سی دی تکین رو خریدم.
نمی دونم این چه مرضیه که اینا mdf رو اینجوری نصب می کنن. با یه setup مزخرف که معلوم نیست از کجا گیرش آوردن.
مال من هر سه تا رو تا آخر می ره. ولی وقتی می رسه به آخراش می گه نمی تونه transfer کنه به علت کمبود جا. به خاطر این که مشکلم حل شه 20 گیگ از هاردم رو خالی کردم شاید یه فرجی بشه که نشد.
حالا چه مرگشه نمی دونم.
اگر بخواین بگین یه screenshot بفرستم. ببینین می تونین این مشکلم رو حل کنین یا نه.
شما درايوتون بايد NTFS باشه ;) مشکل حل ميشه

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از good_pesar :
معذرت میخواهم میون بحثتون ولی من به شما توصیه میکنم هیچ وقت تکین نخرین من موست وانتدد تکین رو خریدم گذشته از سیستم احمقانه نصبش بعد از کلی کلنجار رفتن و وقتی ستاپ به سی دی 4 رسید متوجه شدم این سی دی اصلا برای این بازی نیست و مربوط به یک بازیه دیگست بعد از 3 روز تماس مداوم با شرکتش بلاخره با لحنی تندو توهین امیز گفتن به ما ربطی نداره دیگه سی دی های تکین رو نخرین .

لطفا توصیه نخریدن رو به تمامیه دوستان و آشنایان بکنید .

180.gif
تحریمش میکنیم
180.gif

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از Sony Ericsson!! :
اقایون من دیروز prince of persia3 رو گرفتم از همین تکین

بازی خیلی راحت اجرا شده و مشکلی نداره چطور شما میگین کار نمی کنه؟ شاید مراحل رو درست انجام نمیدین؟؟
اگه تونستی بازی رو اجرا کنی به من هم یاد بده که هنوز هم رو دستم مودنده . این prince of persia3 هم جزو همون هایی بود که نتونستم اجرا کنم . شما از SFNightmare استفاده میکنی یا از چیز دیگه ؟

به نقل از sunny4u :
خوب دوست عزیز شما یه کم بیشتر توضیح بده که چه اتفاقی میافته وقتی بازی رو اجرا میکنید و چه اروری میده.
میگه که سیدی اصلی رو بزار . در ضمن من یه بار تونستم با StarFuckTools بازی prince of persia3 رو اجرا کنم :blink: اما فقط همون یه دفعه بود ! خلاصه این قفل StarForce خیلی خفنه !

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از mohsenmx :
شما درايوتون بايد NTFS باشه ;) مشکل حل ميشه
امکانش هست بیشتر برامون توضیح بدی ؟ من تمام درایور هام ntfs هست

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
به نقل از من :
اگه تونستی بازی رو اجرا کنی به من هم یاد بده که هنوز هم رو دستم مودنده . این prince of persia3 هم جزو همون هایی بود که نتونستم اجرا کنم . شما از SFNightmare استفاده میکنی یا از چیز دیگه ؟

میگه که سیدی اصلی رو بزار . در ضمن من یه بار تونستم با StarFuckTools بازی prince of persia3 رو اجرا کنم :blink: اما فقط همون یه دفعه بود ! خلاصه این قفل StarForce خیلی خفنه !

ببین من اینجوری کردم:

اولا که درایوی که روش میریزین باید NTFS باشه
1-هر سه cd با setup خودش می ریزه توی یه فولدر به اسم TAKIN
2- بعد برنامه DAEMON Tools که روی cd ها هست رو install کنید
3- با همین برنامه برید و اون فولدر که به نام TAKIN خودش ساخته , رو Mount Image کنید
4- بعد با همین برنامه load ش کنید حالا تازه یه صفحه میاد برای install اصلی بازی
5- بازی رو توی یه فولدر دلخواه install کنید
6- کابل CD ROM رو بکشید و سیستم رو ریست کنید
7- باز با همین برنامه DAEMON برید اون فولدر TAKIN رو load کنید ایندفعه بازی اجرا میشه البته CD KEY هم میخواد که توی یکی از CD ها هستش . یادم نیست کدوم:happy:

حالا با PRINCE OF PERSIA 3 حال کنید:happy:

موفق باشی:D

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
آفا فوق العاده ممنون

این کارهارو که گفتی کردم اما نمیدونم چرا نتیجه نداد . به هر حال من دیگه بی خیالشون شدم

:sleepy:

بالا