آژانس هواپیمایی

شرکت 100% درآمدزاي گولدن اکسز

شروع موضوع توسط ehsan4 ‏14 اکتبر 2005 در انجمن آرشیو

 1. ehsan4

  ehsan4 کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏13 اکتبر 2005
  نوشته ها:
  7
  تشکر شده:
  0
  اگر واقعا دنبال كسب درآمد از اينترنت هستيد و مي خواهيد پول خوبي از اين راه بدست آوريد همين الان 10 دلار ايگولد بخريد و در اين شركت ثبت نام كنيد ، مطمئن باشيد اگر در اين شركت كمي تلاش كنيد در عرض يك ماه ، درامد شما فقط از اين شركت به حداقل 300 دلار در ماه خواهد رسيد ...  [​IMG]


  شرکت 100% درآمدزاي گولدن اکسز که مي خواهم درباره آن صحبت کنم يک سايت اينترنتي است با همان مشخصات Net Marketing البته با اين تفاوت که به جاي مشتريان اعضا آن را سازمان داده اند.
  بر اين اساس که بر اساس جذب عضو يا زير مجموعه توسط شما به اين سايت که خودتان نيز بايد ابتدا به جمع اعضاي آن بپيونديد به شما پورسانت تعلق مي گيرد.
  ثبت نام هر شخصي در ابتدا رايگان انجام مي شود. کار شما در اين سايت تنها معرفي ديگران و عضو شدن آنها از طريق شماست. هر چه بيشتر معرفي کنيد و در نتيجه زير مجموعه بيشتري داشته باشيد، هم زودتر به پولتان مي رسيد و هم درآمد بيشتري کسب مي کنيد. اين سايت نه تنها براي افرادي که شما معرفي مي کنيد بلکه براي افرادي که از طريق معرفهاي شما معرفي مي شوند نيز به شما کمسيون مي دهد.

  جدول زير نشانگر طريقه درآمد زايي شما در اين سايت است:

  شما محمد را معرفي مي کنيد.
  شما 3 دلار مي گيريد.

  در آمد شما بالغ بر 9 دلار خواهد بود.

  محمد، علي را معرفي مي کند.
  شما 3 دلار مي گيريد.
  در آمد محمد، بالغ بر 8 دلار خواهد بود.

  علي، مجتبي را معرفي مي کند.
  شما 1 دلار مي گيريد.
  در آمد علي بالغ بر 7 دلار خواهد بود.

  مجتبي، سمانه را معرفي مي کند.
  شما 1 دلار مي گيريد.
  در آمد مجتبي بالغ بر 6 دلار خواهد بود.

  سمانه، افسانه را معرفي مي کند.
  شما 1 دلار مي گيريد.
  در آمد سمانه بالغ بر 3 دلار خواهد بود.


  براي مثال: اگر شما 10 نفر را معرفي کنيد که هر يک از آنها نيز به نوبه خود 10 نفر ديگر را معرفي کنند شما در آمدي بالغ بر 111,330 دلار خواهيد داشت.

  سطح 1:
  10 زير مجموعه
  30 دلار

  سطح 2:
  100 زير مجموعه
  300 دلار

  سطح 3:
  1000 زير مجموعه
  1000 دلار

  سطح 4:
  10000 زير مجموعه
  10000 دلار

  سطح 5:
  100000 زير مجموعه
  100000 دلار

  در مجموع:
  111110 زير مجموعه
  111330 دلار


  مهم نيست که حتمآ در سطوح مختلف زير مجموعه داشته باشيد، بلکه تنها با معرفي اعضاء در سطح اول و دوم نيز مي توانيد به درآمد خوبي برسيد.

  همانطور که گفتم در اين سايت هر چه فعاليت بيشتري داشته باشيد درآمد بيشتري هم خواهيد داشت اما شما به مرور زمان همکاراني نيز به دست خواهيد آورد که ديگر با توسعه زير مجموعه تان نيازي به فعاليت نخواهيد داشت و در واقع ديگران براي شما فعاليت مي کنند. همچنين از آنجا که هر کسي در هر نقطه از جهان قادر به عضويت و فعاليت در اين سايت است، شما نيز مي توانيد با گسترش و در واقع انتقال اين سايت به کشورهاي ديگر يا گرفتن زير مجموعه از نقاط ديگر، دامنه فعاليت و همکاران و در نتيجه درآمد خود را افزايش دهيد.

  طريقه عضويت در سايت


  زبان اين سايت انگليسي است و به همين دليل شما نيز مي بايست کليه اطلاعات خود و يا هرگونه ارتباط تان در اين سايت و يا با مديران سايت را به زبان انگليسي انجام دهيد. البته نترسيد نيازي به دانستن کامل زبان ندارد
  دقت کنيد که کليه اطلاعاتتان و يا حدالامکان اطلاعات تماس خود در هنگام عضويت را با دقت و صحيح وارد کنيد تا در هنگام فراموش کردن اطلاعات امنيتي تان همچون کد شناسايي و يا سؤال و جواب امنيتي، با مشکل مواجه نشويد.

  براي عضويت، ابتدا بر روي لينک پايين کليک کنيد تا به صفحه عضويت رجوع داده شويد.
  http://www.goldenaxis.com/?ID=1960
  لينک فوق از 3 قسمت تشکيل شده:
  1. آدرس سايت: براي رجوع دادن افراد به سايت.
  2. علامت سؤال: براي جداسازي آدرس سايت از شماره شناسايي.
  3. ID (شماره شناسايي): مشخصه عضويت يا حساب شما در سايت.

  بنابراين براي معرفي ديگران از طريق خودتان مي توانيد به 2 روش عمل کنيد:
  1. شماره عضويت خود را جايگزين شماره عضويت من (1006) کنيد.
  2. شماره عضويت تان را عنوان کنيد تا توسط کسي که مي خواهد زير مجموعه شما شود در قسمت مربوطه وارد شود.

  پس از کليک کردن بر روي لينک بالا به صفحه عضويت رجوع داده خواهيد شد:

  در قسمت First Name نام کوچک خود را وارد کنيد.
  قسمت Middle Initial را خالي رها کنيد.
  در قسمت Last Name نام خانوادگي خود را وارد کنيد.
  در قسمت Company Name نام شرکت خود را وارد کنيد. (الزامي نيست)
  در قسمت Date of Birth تاريخ تولد خود را وارد کنيد. (الزامي نيست)
  در قسمت Mailing Address آدرس پستي خود را وارد کنيد.
  در قسمت City نام شهر محل سکونت خود را وارد کنيد.
  در قسمت State/Province نام استان محل سکونت خود را وارد کنيد.
  در قسمت Country نام کشور محل سکونت خود را وارد کنيد.
  در قسمت Phone Number شماره تلفن خود را وارد کنيد. (الزامي نيست)
  در قسمت Fax Number شماره فکس خود را وارد کنيد. (الزامي نيست)
  در قسمت Email Address آدرس ايميل خود را وارد کنيد.
  در قسمت Name to Show on Website نامي که مي خواهيد به نمايش در آيد را انتخاب کنيد (نام شرکت يا نام خودتان).
  در قسمت Newsletter subscription عضويت و يا عدم عضويت در خبرنامه سايت را مشخص کنيد.
  در قسمت Your Referrer ID کد شناسايي معرف خود را وارد کنيد. در صورتي که از طريق لينک ذکر شده دربالا وارد شده باشيد اين قسمت به صورت اتوماتيک شماره آن خواهد شد و نيازي به وارد کردن دوباره از جانب شما نيست.( اين قُسمت اتوماتيک وارد خواهد شد)
  در قسمت Password يک کلمه عبور که حداقل 6 حرفي باشد و ترکيبي از حروف و اعداد براي ورود به حسابتان در سايت وارد کنيد.
  در قسمت Verify Password همان کلمه عبور را دوباره وارد کنيد.
  در قسمت Security Question يک سوال براي خود مطرح کنيد؛ اين سؤال در هنگام انجام بعضي فعاليتهاي مهم در سايت براي شما به نمايش در مي آيد که شما بايد جوابي که در بخش بعدي به همين سؤال داده ايد براي ورود به آن بخش از حسابتان در سايت وارد کنيد. با اين کار چنانچه کلمه عبور شما ربوده شود امکان تغيير کلمه عبور و يا هر عمل ديگري بجز بازديد موجودي، و زير مجموعه ها نخواهد بود. سوال ميتواند اين باشد what is your name .
  در قسمت Your Answer يک جواب براي سؤال خودتان وارد کنيد. جواب هر اسمي که خودتان داديد مثلا ali65 يا هر چيز ديگر . اين جواب را حتما يادداشت کنيد بعدا 100 درصد به دردتان خواهد خورد
  سپس بر روي چک باکس کنار متن I have read and agree to abide by the Goldenaxis Membership Agreement as they apply to me کليک کنيد. اين قسمت موافقت با ثبت نام خودتان در سايت گولدن اکسز است.
  در آخر براي ثبت اطلاعات وارده بر روي تکمه Join Now کليک کنيد.

  ورود به سايت

  در ادامه صفحه اي ظاهر مي شود که حاوي کد شناسايي شما ( اين شماره را يادداشت كنيد ) و اطلاعاتي درباره چگونگي ورود به حسابتان است همچنين ايميلي از جانب سايت با همين محتوا به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد. بر روي لينک Click here to login to your member area کليک کنيد تا به صفحه ورود به حسابتان انتقال داده شويد.
  در اين صفحه و در قسمت Member ID کد شناسايي خود و در قسمت Password کلمه عبورتان را وارد کرده و دکمه Login را کليک کنيد تا به حسابتان وارد شويد.
  اگر اطلاعات وارده درست باشند شما به صفحه اي ديگر انتقال داده مي شويد و منوي بالاي صفحه تغيير مي کند. منوي فوق شامل عناوين: Balance و Profile و Referrals و Coupons و Redemption و Transfer و Services و Logout مي باشد که هر يک را در زير شرح خواهم داد:

  کار کردن در درون سايت

  در صفحه Balance موجودي کلي حساب شما و درآمد شما در سطح هاي مختلف نمايش داده مي شود. در صورتي که عضويتتان را فعال کرده باشيد ميتوانيد اين مبلغ را دريافت کنيد.
  بخش Profile شامل اطلاعاتي است که در هنگام عضويت وارد کرده ايد که مي توانيد در اين قسمت آنها را تغيير داده و يا تصحيح کنيد.
  در بخش Referrals نام و ID زير مجموعه هاي تراز اول شما و همچنين تعداد زير مجموعه هايتان در سطوح مختلف به نمايش در خواهد آمد.
  در بخش Coupons چنانچه در حساب خود حداقل 10 دلار موجودي داشته باشيد مي توانيد يک کپن ايجاد کنيد. کوپن يک کد با يک رمز است که مي توانيد از آن به جاي پرداخت با حساب e-Gold تان استفاده کنيد و يا آن را براي ديگران که امکان استفاده از e-Gold را ندارند ارسال کنيد. و معادل ريالي آن را از آنها بگيرد .
  در بخش Redemption مي توانيد موجودي تان در سايت را به حساب e-Gold خودتان و يا هر شخص ديگري انتقال دهيد. در آنجا در کادر اول مقدار دلار درخواستي را مي نويسيد مثلا 3 در کادر دوم شماره ايگولدي که مي خواهيد پول به آن واريز شود.
  بخش Transfer براي انتقال کوپن ها از حسابتان به حساب شخصي ديگر مي باشد. بايد 10 دلار در بالانستان باشد و با آن کوپني ايجاد سپس انتقال دهيد.
  صفحه Services بخش خدمات سايت است که در حال حاضر به اعضاي Gold يک ايميل POP3 رايگان اهدا مي کند که در آينده در اين بخش خدمات بيشتري نيز ارائه خواهند داد.البته فعلا در حال تغيير است.
  و در آخر Logout که براي خروج از محدوده شخصي خود بر روي اين گزينه کليک مي کنيد. هميشه از اين قسمت خارج شويد.

  حق عضويت در اين سايت در واقع 10 دلار است, اما سايت اين مبلغ را در ابتدا از شما نمي گيرد و شما مي توانيد رايگان عضو شويد.
  ولي شما براي فعال كردن عضويت حتما بايد اين 10 دلار را پرداخت نمائيد.

  پرداخت هزينه عضويت وفعال كردن حساب

  همانطور كه اشاره شد هزينه عضويت در اين سايت 10 دلار مي باشد اكنون طريقه پرداخت اين 10 دلار بيان مي شود :

  - پس از اطمينان از وجود حداقل 10 دلار در ايگولدتان در سايت گلدن اكسز log in نمائيد

  - سپس به قسمت balance حسابتان رفته و در اين صفحه بر روي لينكي كه نوشته : "Your account is not qualified yet, click here to deposit now" کليک کنيد .

  - سپس در صفحه بعد روبروي قسمتي که نوشته شده : "e-Gold account Number" شماره حساب ايگولدتان را وارد نماييد . و بر روي " make payment " کليک کنيد .

  - اکنون شما وارد صفحه مخصوص پرداخت در سايت e-gold.com شده ايد . که بايد با وارد کردن پسورد حسابتان و رقم تصادفي آخرين مرحله پرداخت را به پايان برسانيد .

  - حال در صورتي كه اطلاعات ورود شما صحيح باشد و حداقل 10 دلار موجودي داشته باشيد عمليات شما تاييد مي شود و شما عضويت خود را فعال نموده ايد...  نحوه تهيه 10 دلار ايگولد

  براي اين كار شما ابتدا بايد يك حساب ايگولد داشته باشيد ( اگر حساب ايگولد نداريد با كليك بر روي اين لينك در عرض 5 دقيقه اين كار را انجام دهيد ) ، راههاي زيادي براي تهيه ايگولد وجود دارد كه ساده ترين آنها خريد ايگولد از سايتهاي معتبر در اين زمينه است ؛ با اين روش شما در مدت حداكثر 24 ساعت مي توانيد ، ايگولد مورد نياز خود را تهيه نمائيد . من در اين دو سايت معتبر در اين زمينه را معرفي مي كنم ، در مورد ادامه كار خورد اين سايتها شما را راهنمائي خواهند نمود :

  1: www.egoldiran.com

  2: www.iranegold.com

  نكات مهم

  تا آنجايي که ممکن است سعي در جذب افرد بيشتر داشته باشيد اما هيچ وقت بدون رضايت و اطلاع شخصي او را در سايت عضو نکنيد چون کار را ادامه نمي دهد ؛ زير گروه هاي خود را به هر نحو کمک کنيد.در ضمن شما به ازاي معرفي افرادي پول دريافت خواهيد كرد كه عضويت خودشان را فعال كنند.
  حتمآ با زير گروههاي خود در ارتباط باشيد و همواره آنها را تشويق کرده و در حل مشکلاتشان ياري کنيد.
  در مقابل واکنشهاي منفي ديگران دلسرد نشويد. خيلي ها هستند ميگويند فايده نداره فيش دريافتهاي مرا به آنها نشان دهيد من قصد دارم تعدادي از جديد ترين فيش هاي دريافتم را در اين صفحه قرار دهم .
  اين مطالب کاملآ حقيقي هستند و در واقع همه در اين سايت سود مي برند و هيچکس هيچ چيز از دست نخواهد داد. البته هيچ سايتي الکي پول نميدهد بايد کمي تلاش کنيد.
  درست است که ممکن است عضو گيري و معرفي ديگران تا حدي زمان ببرد، اما اگر خوب فکر کنيد مي بينيد که چنين درآمدي ارزش وقت صرف کردن را دارد.زيرا آينده از آن کُساني است که زيادفکر ميکنند نه کساني که زياد کار ميکنند.
  توجه داشته باشيد که شما پس از معرفي چند نفر ديگر تنها نيستيد و همکاران شما هميار شما خواهند بود. زيرا هر کس ابتدا براي خود تلاش ميکند بعد براي شما مثلا من ابتدا سعي دارم درآمد خودم بيشتر شود و لي غير مستقيم به نفع زير مجموعه هايم هم ميباشد.

  بياييد ازهمين حالا شروع کنيد تا از جمله اولين نفراتي باشيد که به اين شبکه گسترده مي پيوندند!
  بدانيد که رسيدن به چنين درآمدي آسان نيست، ولي با کمي پشتکار و تلاش به اين هدف خواهيد رسيد.

  لينک عضويت :
  http://www.goldenaxis.com/?ID=1960

  www.poolcom.tk
   
avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانی