برگزیده های پرشین تولز

**شعبه اینترنتی فروشگاه صبا-فروش انواع دوربین و تجهیزات عکاسی***

mok11

Registered User
لایک‌ها
249
همه با هم ناقابله دوست من.دیگه این شهر اون شهر نداره.پست کارارو راحت کرده
قیمت کیف هامون به روز نیست.اما اون مدل سابقا 60 بودش.الان شاید بالا یا پایین رفته باشه

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

ممنون دوست من
داداش اگه میشه قیمت روز چندتا کوله مخصوصاً اون رو برام بفرست
هر موقع وقت کردی عجله ای ندارم
موفق باشی

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
ممنون دوست من
داداش اگه میشه قیمت روز چندتا کوله مخصوصاً اون رو برام بفرست
هر موقع وقت کردی عجله ای ندارم
موفق باشی

شما واسه چه دوربینی میخوای دوست من؟
بگو که چندتا مناسب همون رو بهت بگم

mahdi255

Registered User
لایک‌ها
42
از مارک های نیکون و کنون بالاخص،شما هرچی بخواین ما داریم
نیازها و استفادتون رو از دوربین بفرمایین تا من پاسخ بدم خدمتتون
اینکه قراره بیشتر چی کار کنین با دوربین و نکته ی دیگه اینکه،حال و حوصله تنظیمات دوربین رو دارین یا دوست دارین دوربین رو روشن کنین و فقط عکس بگیرین ؟
سلام مجدد.
دوربین رو بیشتر برای عکس های خانوادگی در منزل یا در مسافرتها می خوام صرفاً. اگر تنظیمات بیشتری هم داشته باشه رو ترجیح می دم. اما بشرط اینکه در حالت Auto هم کیفیت خروجیش قابل قبول باشه

monavari

Registered User
لایک‌ها
30
حرکت بسیار جالب و خوبی بود و به قول دوستان این تاپیک جاش خالی بود
ای کاش می شد ترتیبی هم داد که بتونید در انتخاب بین دو سه مدل که معمولا ادم گیر میکنه کمک فنی هم بکنید
هم اطلاعات ما در این زمینه بالا بره و هم اینکه برای دیگر بازدید کنندگان مرجع مناسبی باشه
با تشکر

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام مجدد.
دوربین رو بیشتر برای عکس های خانوادگی در منزل یا در مسافرتها می خوام صرفاً. اگر تنظیمات بیشتری هم داشته باشه رو ترجیح می دم. اما بشرط اینکه در حالت Auto هم کیفیت خروجیش قابل قبول باشه

شما میخواین عکاسی رو تازه شروع کنین،یا اینکه قبلا کار کردین ؟ با مفاهیمی مثل دیافراگم و شاتر آشنایی دارین ؟ اینها رو میپرسم که ببینم از سری پاورشات بهتون پیشنهاد بدم یا اکسیوس

حرکت بسیار جالب و خوبی بود و به قول دوستان این تاپیک جاش خالی بود
ای کاش می شد ترتیبی هم داد که بتونید در انتخاب بین دو سه مدل که معمولا ادم گیر میکنه کمک فنی هم بکنید
هم اطلاعات ما در این زمینه بالا بره و هم اینکه برای دیگر بازدید کنندگان مرجع مناسبی باشه
با تشکر

سلام دوست من :)
این امکان فراهمه به طور کامل،تو پست اول هم ذکر شده که مشاوره برای خرید هم داده میشه،شما هرچندتامدل که دوست داشتین رو ذکر کنین من تا جایی که اطلاعاتم اجازه بده کمکتون میکنم ;)

ممنونم بابت قیمت!
خواهش میکنم،موفق باشین

mahdi255

Registered User
لایک‌ها
42
شما میخواین عکاسی رو تازه شروع کنین،یا اینکه قبلا کار کردین ؟ با مفاهیمی مثل دیافراگم و شاتر آشنایی دارین ؟ اینها رو میپرسم که ببینم از سری پاورشات بهتون پیشنهاد بدم یا اکسیوس
این مفاهیم رو میشناسم.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
این مفاهیم رو میشناسم.

خوب پس،من از سری مورد علاقه ی خودم یعنی پاورشات بهت پیشنهاد میدم ;) ، به این دلیل که تنظیمات کامل دستی میخوای و اگر نه، از سری اکسیوس هم دوربین های خوبی هستش

تو سری پاورشات،شما 3 تا دوربین مطرح رو میتونی بخری :

Canon PowerShot SX260 HS
Canon PowerShot SX240 HS
Canon PowerShot SX230 HS

2 تای اول جدیدترن،پردازنده اون 2 تا Digic 5 هستش،که کمی نویز تصویرش کمتره،در صورتی که پردازنده تصویر اس ایکس 230 از نوع DIGIC 4 with iSAPS technology هستش و مورد دیگه زوم هستش،که 2 مدل اول 20 برابر و مدل سوم 14 برابر داره
اما یه فاکتور خیلی مهم،بازبودن دیاف هستش،که واسه اون 2 تای اول 3.5 حداکثر میزان گشودگیه،اما واسه 230 ،دیاف 3.1 هستش که این به طبع باعث میشه نویز شما کاهش پیدا کنه و نسبت به 2 تای اول تو محیط های تاریکی با شاتر 15 ثانیه ای بتونین عکس های مناسبی بگیرین
و با توجه به اینکه 2مورد اول هنوز حدیدن،قیمتشون به نسبت 230 کاذب تره،من پیشنهادم رو اس ایکس 230 هستش که امتحان خودش رو پس داده،اگرم GPS براتون مهم نیستش،میتونین 220 رو بگیرین که امکاناتش مانند 230 ولی بدون GPS
+ یه مورد دیگه هم عکاسی پیاپی هستش که توی اس ایکس 230 3.2 فریم بر ثانیس،اما توی 2تای اولی 2.5 فریم بر ثانیس،بقیه موارد تقریبا بین این 3 دوربین مشابه هستش
سوالی بود بازهم درخدمتم

jimbo_amir

Registered User
لایک‌ها
33
سلام داداش به نظر شما سوپر زوم ها خوبن ؟
راستش میخوام غکاسیو شرو کنم تا حدیم اطلاعات دارم بودجه تا 1 تومن دارم خودم موندم حالا اگه میشه شما نظر بدید بازم ممنون
مد نظر خودم
sx40 canon
hs30 fuji
hx100 sony
lumix fz40
nikon p510
اینا تو سوپر زوم ها
خیلیم برام مهمه که باتری لیتیومی داشته باشه
بازم ممنون

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام داداش به نظر شما سوپر زوم ها خوبن ؟
راستش میخوام غکاسیو شرو کنم تا حدیم اطلاعات دارم بودجه تا 1 تومن دارم خودم موندم حالا اگه میشه شما نظر بدید بازم ممنون
مد نظر خودم
sx40 canon
hs30 fuji
hx100 sony
lumix fz40
nikon p510
اینا تو سوپر زوم ها
خیلیم برام مهمه که باتری لیتیومی داشته باشه
بازم ممنون

سلام خدمت شما :)
والا من به اکثر دوستانی که میخوان تازه عکاسی رو شروع کنن دوربین های کامپکت رو پیشنهاد میدم که از عکاسی زده نشن،چون این دوربین ها علاوه بر تنظیمات دستی،رو حالت آتو هم عکس های مناسبی تحویلتون میده
در مورد دوربین های سوپر زوم،مزایا و معایبی در کنار هم هستن،مزیتش که دیگه مشخصه،سوژه های دور هم برای شما نزدیکن
و معایب: بیشترین چیزی که عکاس رو آزار میده اینه که وقتی از زوم بالا میخواین استفاده کنین،دیاف خیلی بسته میشه معمولا (در دوربین های کامپکت ) و این به این معناس که شما در شرایطی به جز آفتاب مستقیم خیلی سخت میتونین از حداکثر میزان زوم استفاده کنین،به 2 دلیل : تاریکی عکس و امکان لرزش دست که در زوم های بالا شدت میگیره و در نهاین Blur شدن عکستون،که البته مورد دوم قابل حل هستش،اما مورد اول ....
با این اوصاف،بازهم انتخاب با شماست :)
و در مورد باطری لیتیومی : این هم،مزیت و ایراد رو توامان داره
مزیتش اینه که حداقل تا 3 سال بی نیاز از خرید باطری هستین،و ایرادش که خودمم بسیار باهاش درگیرم،اینه که،وقتی شما دوربینتون باطری عادی بخوره،2 تا از بهترین نوع NIMH با آمپر 2000 به بالا،نهایتا 10 تومن قیمت دارن که به راحتی تا 250 شات پاسخگو هستن،و شما میتونین یه جفت یدک هم داشته باشین که به محض تموم شدن باطری هاتون رو عوض کنین و لنگ مدت زمان شارژ شدن نمونین
اما باطری های لیتیومی قیمت بالایی دارن و تو دوربین های کامپکت از حدود 30 تومن شروع میشن،مضاف بر این،مشکل دیگه اینکه در صورت خرابی شما مجبور هستین همون مدل رو پیدا کنین و بخرین،اما باطری های ریشارژ در ظرفیت ها و قیمت های مختلف موجودن و دست شما بازتره ....

که البته کم کم نسل دوربین های باطری معمولی رو به انقراضه،و اینها رو من فقط محض اطلاعتون گفتم

با این اوصاف باز هم مد نظر شما همین دوربین هاست که فرمودین ؟ اگر بله،بفرمایین تا بررسی رو شروع کنیم :) :)

************دوستان مجددا قسمت پایانی پست آغازین تاپیک رو مطالعه کنن

tablighbashi

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
لطفا قیمت sony hx100 , fuji hs20 را بفرمائید
تو این رده دوربین با این مشخصات موجود چی دارید؟؟با قیمت
ممنون

jimbo_amir

Registered User
لایک‌ها
33
اقا دمت گرم والا موندم نمیدونم چیکار کنم
والا میخوام شروع کنم میگم تا 1 تومن هم پول دارم
خیلی دوست دارم دوربینی که میگیرم توی فرم کامپکت نباشه
یعنی حداقل چشمی داشته باشه البته فیلم هم بگیره
دمت گرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام
لطفا قیمت sony hx100 , fuji hs20 را بفرمائید
تو این رده دوربین با این مشخصات موجود چی دارید؟؟با قیمت
ممنون
دوست خوبم،مثل سایرین،سقف بودجه و نوع کاربریتون رو بفرمایین تا من در حد اطلاعاتم کمکتون کنم
اقا دمت گرم والا موندم نمیدونم چیکار کنم
والا میخوام شروع کنم میگم تا 1 تومن هم پول دارم
خیلی دوست دارم دوربینی که میگیرم توی فرم کامپکت نباشه
یعنی حداقل چشمی داشته باشه البته فیلم هم بگیره
دمت گرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

کاملا درک میکنم چی میگی،لذت چشمی و فوکوس دستی و کلا عکاسی آنالوگ چیز دیگس...
اما،ببه نظر من واسه اول کار کامپکت خیلی خیلی بهتره،
یه نکته دیگه هم بهت بگم،که دوربین های Dslr خیلی میونه ی خوبی با فیلمبرداری ندارن و در واقع تخصصشون رو عکاسیه،با این اوصاف شما حرف نهاییتو بزن ببینیم چی کار میشه کرد ;)

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
خدا قوت
یه دوربین تا 300 تومن چی پیشنهاد می دین؟

ممنونم دوست من
تو این میزان قیمت خیلی تنوع نیست.بخاطر همین خیلی نمیشه تطابق با نیاز داشت
این 2تا پیشنهاد منن
Canon A3300
Canon sx130

monavari

Registered User
لایک‌ها
30
کاملا درک میکنم چی میگی،لذت چشمی و فوکوس دستی و کلا عکاسی آنالوگ چیز دیگس...
اما،ببه نظر من واسه اول کار کامپکت خیلی خیلی بهتره،
یه نکته دیگه هم بهت بگم،که دوربین های Dslr خیلی میونه ی خوبی با فیلمبرداری ندارن و در واقع تخصصشون رو عکاسیه،با این اوصاف شما حرف نهاییتو بزن ببینیم چی کار میشه کرد ;)[/QUOTE]

سلام
راستش من هم سوالی مشابه سوال دوستمون دارم البته با اجازه
با توجه به اینکه در این چند روز اخیر و دیروز هم که کانون چند مدل جدید باز معرفی کرد
قیمت با یک میلیون از نظر شما که کارشناس هستید بهترین انتخاب چی می تونه باشه
SX50, SX40, G15, AT99, سونی و ....
با تشکر

yekta

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
من يكي از دوربينهاي زير رو ميخوام اگه داريد و يا ميتونيد تهيه
كنيد قيمتش رو بگيد
Sony. Rx100
Canon g15