برگزیده های پرشین تولز

شغل با درامد عالی:پخت و پخش پیراشکی,نان باگت ,شیرینی

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
سلام .دوستان عزیزی که دنبال یه شغل با سرمایه ده میلیونی هستن می توانند با خرید یک دستگاه پخت نان و شیرینی برای خود درامد کافی کسب کنید.باخرید یک دستگاه فر که بین هفت تا پانزده میلیون هست میتوانید در خانه انواع نان باگت رو پخت کنید و در بین اغذیه فروشی ها بفروشید.اگرهم سرمایه کافی برای خرید فر بزرگ ندارید میتوانید با فرگازهای خانگی و در حجم کم تولید و بفروشید تا با افزایش سرمایه کار خود را توسعه دهید

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
فقط مجوز بهداشت میخواد
در تکمیل فرمایش شما
اگر در فضایی غیر از مغازه دارای مجوز از صنف قنادها و شیرینی پزها تهیه بشه
مجوز وزارت صنعت و معدن و تجارت جهت تولید و بهرهبرداری هم احتیاج داره

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
مجوز تولید و بسته بندی گرفتنش خیلی سخته
امکان نداره تو خانه اجازه بدند و اگر هم بدون مجوز کار کنید بعد از چند ماه هم که شده باشه گیرتون میندازن و یه جریمه سنگین میکنن
اگر اینطوری بود که همه کارا بدون مجوز بود هر نفر الان 100 تا کار تو خونش انجام میداد

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
امکان نداره تو خانه اجازه بدند و اگر هم بدون مجوز کار کنید بعد از چند ماه هم که شده باشه گیرتون میندازن و یه جریمه سنگین میکنن
اگر اینطوری بود که همه کارا بدون مجوز بود هر نفر الان 100 تا کار تو خونش انجام میداد
خیلی سخت نیست
....

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
اگر اینطوری بود که همه کارا بدون مجوز بود هر نفر الان 100 تا کار تو خونش انجام میداد[/QU
نه بابا سخت نیست.شما که نمیخواد بسته بندی کنید و کل کشور رو پوشش بدید.الان با خصوصی سازی استقبالم می کنن.کارتو ملکت زیاده.فقط جوونای ما منتظرن بیان ببرنشون ریاست ادارات و ماهی خدا تومن بهشون بدن چون مدرک لیسانس دارن.

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
منم کنجکاو شدم کسانی که تجربه دارن بیان بیشتر توضیح بدن هزینها ش چجوریه چه لوازم و زیر ساختهایی میخواد

taheri68

Registered User
لایک‌ها
157
این دقیقا مسئله ایه که تو ذهن منم بود.
اینایی که نون و شیرینی و کیک تولید میکنن و تو سوپرها پخش میکنن معمولا چیزی رو دستشون نمیمونه.
به نظر من که تولیدشون از تقاضا کمتره

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
منم کنجکاو شدم کسانی که تجربه دارن بیان بیشتر توضیح بدن هزینها ش چجوریه چه لوازم و زیر ساختهایی میخواد
بستگی به سرمایه خودتون داره.اگه بتونید دستگاه دست دو یا فر بزرگ تهیه کنید یه فضا بزرگم می خواید ولی اگه سرمایه ندارید با یک فر یا فرگاز خونه شروع کنید..طمئن باشید جنس رو دستتون نممونه مخصوصا در ایام مدارس که کیک و پیراشکی خوراک بچه هاست

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
این دقیقا مسئله ایه که تو ذهن منم بود.
اینایی که نون و شیرینی و کیک تولید میکنن و تو سوپرها پخش میکنن معمولا چیزی رو دستشون نمیمونه.
به نظر من که تولیدشون از تقاضا کمتره
فقط باید پشتکار داشت.یه یا علی بو و برو سراغش

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بستگی به سرمایه خودتون داره.اگه بتونید دستگاه دست دو یا فر بزرگ تهیه کنید یه فضا بزرگم می خواید ولی اگه سرمایه ندارید با یک فر یا فرگاز خونه شروع کنید..طمئن باشید جنس رو دستتون نممونه مخصوصا در ایام مدارس که کیک و پیراشکی خوراک بچه هاست
برای مجوز چه مدارکی میخاد؟سابقه؟بهداشت؟پایان خدمت؟؟؟

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
برای مجوز چه مدارکی میخاد؟سابقه؟بهداشت؟پایان خدمت؟؟؟
عزیزم اینا رو نمی دونم ولی اگه پایان خدمت ندارید می تونید جواز کسب به اسم یه خانم بگیرید.بهداشتم کاری نداره باید برید چندتا آزمایش بدبد

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
تو پیلوت خونه میشه مجوز گرفت؟ مکان تجاری نیست که....

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
تو پیلوت خونه میشه مجوز گرفت؟ مکان تجاری نیست که....

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk
سلام دوست من.الان خوشبختانه سیاست های دولت به گونه ای است که از طرح ها و مشاغل خانگی حمایت میشه.بله داخل پیلوت هم میشه این کار رو انجام داد.اگر واقعن قصد شروع کار رو دارید برای محل کارتون مجوز و کارت بهداشتم بگیرید...ایشالا موفق بشید

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
یه مغازه اجاره کنید ارزش داره !!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
ماده اصلی تشکیل دهنده نان آرد هست که نانوایی ها به قیمت دولتی و ارزان میخرن ما بخوایم به قیمت ارزان بخریم صرف دارد آیا؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
ماده اصلی تشکیل دهنده نان آرد هست که نانوایی ها به قیمت دولتی و ارزان میخرن ما بخوایم به قیمت ارزان بخریم صرف دارد آیا؟
تا اونجا که من می دونم نانوایی آرد دولتی یا دیگه نیست یا کلا اختلاف قیمت با آرد آزاد اینقدر کم شده که پخت نان غیر آزاد هم کاملا به صرفه است . من در مسیری که هفته ای یکبار باید بروم و چندین ساله می روم .قبلا یدونه نانوایی تافتون بود یدونه سنگک .الان بالای 10تا نانوایی به اسم نان خانگی باز شده که همون نان تافتون می پزند هم قیمت همون نانوایی دولتی قدیمی با همون حجم نان و خمیر و با کیفیت بالاتر می فروشند بعضی هاشون مجوز که هیچی شاید کارت بهداشت فردی هم نداشته باشند پس قطعا سهمیه دولتی آرد ندارند .کاملا هم مشخصه سود خوبی براشون داره چون هر روز تعدادشون داره بیشتر میشه گاهی اوقات 3نفر یا 4نفر هم دارند کار می کنند.
من چیزی که شنیدم اگر خودتون نانوا و کننده باشید و مغازه جایی باشه که مشتری گیر باشه و نون رو دستتون نمونه چون پولش کاملا نقده با حذف رایانه و...کار بسیار به صرفه ای شده .مشتری کبابی و....هم داشته باشید که دیگه چه بهتر .
چند هفته پیش تو اصفهان طرف آگهی کرده فقط سر قفلی نانوایی 150میلیون گذاشته بود برای فروش !!!!ملک هم جدا قیمت گذاشته بود
یک موقع قصد شروع کار را داشتید تو خونه اگر ویلایی و حیاط داره تنور خونگی هست 300هزار تومن یدونه خمیرگیر کوچیکم بخرید 500تومن شروع کنید به آزمون خطا کردن بعدم شروع کنید به فروختن به سوپری و رستوران و همسایه و....یا طرح نون داغ دم خونه راه بندازید صبح قبل اینکه برید سرکار نون تازه تحویل بدهید.با کمی خلاقیت در پخت و فروش به نظر من کار بسیار خوبی است اگر کسی بتونه زحمتش را به جون بخره .

Last edited:
بالا