برگزیده های پرشین تولز

شغل بچه های پی تی و حدود درآمد

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در راستای تایپیک میزان تحصیلات بچه ها
http://forum.persiantools.com/t175343.html
فقط اونایی که کار دارند بگند بیکارا لازم نیست

اول از همه خودم شروع میکنم دانشجو هستم و قاعدتا بیکار ولی هر کار پاره وقتی جور بشه انجام میدم همون خرحمالیه خودمون از نصب ماهواره و کارای تزیینات مراسم عروسی و نامزدی و آب حوض میکشیم پیرزن خفه میکنیم

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
فک کنم عمرن کسی اینجا پست بزنه
687317_huh.gif

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
فک کنم عمرن کسی اینجا پست بزنه
687317_huh.gif

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
میگن دو تا چیز را از هیچ کس نباید بپرسی. از خانم ها سنشونو و از آقایون درآمدشونو!

شاهزاده خاموش

Registered User
لایک‌ها
0
من وب سایت و فروشگاه طراحی میکنم ، ضمنا بیرون هم یه مغازه دارم که کارهای گرافیکی نظیر چاپ بنر انجام میدم و حقوقش هم بد نیست... در کل یه فوق دیپلم دارم که قبلا هم گفتم باهاش اندازه یه دکترا پول در میارم.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
من وب سایت و فروشگاه طراحی میکنم ، ضمنا بیرون هم یه مغازه دارم که کارهای گرافیکی نظیر چاپ بنر انجام میدم و حقوقش هم بد نیست... در کل یه فوق دیپلم دارم که قبلا هم گفتم باهاش اندازه یه دکترا پول در میارم.

عزیز دمت گرم . واقعا عالیه مهم نیست چه مدرکی داری مهم اینه که چقدر پول در می یاری و در کل رضایت شغلی .
مرحبا :)

شاهزاده خاموش

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز دمت گرم . واقعا عالیه مهم نیست چه مدرکی داری مهم اینه که چقدر پول در می یاری و در کل رضایت شغلی .
مرحبا :)

مرسی ... انشالله که برای همه ما جوونا یه شغل خوب گیر بیاد :rolleyes:

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
افغانستان آزاد میکنیم
عراق آزاد میکنیم
لیبی ازاد میکنیم
سوریه ازاد میکنیم

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
در راستای تایپیک میزان تحصیلات بچه ها
http://forum.persiantools.com/t175343.html
فقط اونایی که کار دارند بگند بیکارا لازم نیست

اول از همه خودم شروع میکنم دانشجو هستم و قاعدتا بیکار ولی هر کار پاره وقتی جور بشه انجام میدم همون خرحمالیه خودمون از نصب ماهواره و کارای تزیینات مراسم عروسی و نامزدی و آب حوض میکشیم پیرزن خفه میکنیم

:D مورد اول را آموزش هم می دهید؟ هزینه؟

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برنامه نویسی میکنم و بستگی به پروژه ش داره ممکنه دویست سیصد تومن برام بندازه
البته شراکتی هست

چه جور برنامه ای مینویسی؟برای شرکت یا جایی؟رشتت چیه؟حدودا ماهی چه قدر دست آدم رو میگیره؟

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
من بيشتر از 10 تا كار انجام ميدم ولي فقط يه نمونه براتون ميگم ببينيد من چقدر بد بختم :D

فروش يه جنس از 1 فروردين تا 1 ارديبهشت ... 33 ميليون تومان :D سود خالص: 1 ميليون :( (حدود 3 درصد ... يعني افتضاح)

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
من بيشتر از 10 تا كار انجام ميدم ولي فقط يه نمونه براتون ميگم ببينيد من چقدر بد بختم :D

فروش يه جنس از 1 فروردين تا 1 ارديبهشت ... 33 ميليون تومان :D سود خالص: 1 ميليون :( (حدود 3 درصد ... يعني افتضاح)
داداش خدا رو شکر کن اگه جای من بودی و بیکار بودی چی کار میکردی

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
داداش خدا رو شکر کن اگه جای من بودی و بیکار بودی چی کار میکردی

چرا بيكار؟ :happy: كار كن فعاليت كن... پيشرفت كن... چرا بيكار نشستي؟ :happy: دلالي كن... نون تو دلاليه... الان مثلا همين جنسي كه گفتم فروختم... از مهر سال 88 شروع كردم به فروش تا الان يعني 20 ماه شده.... آمار فروش اينجوريه الان:

از تاريخ: 1381/06/31           تا تاريخ:   1390/02/20
كل گردش مالي: 9,554,955,890 ریال طي حدود 7000 تراكنش :happy: يعني در طي اين 20 ماه بطور متوسط در 24 ساعت شبانه روز هر 2 ساعت يه واريزي داشتم... بانك كه هميشه باز نيست... اگه بگيم بانك 8 ساعت در شبانه روز بازه، پس تو هر روز كاري 8 ساعته 12 تا واريزي داشتم... :happy:

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
خدا زیادش کنه چشم حسود بترکه
من نه اشنا دارم نه پولی که بخوام کاریو شروع کنم خداییش ک.ن گشاد نیستم و اگه باشه کاری 24 ساعته هم روش زمان میگذارم ولی چه کنیم هنوز هیچ گ.هی نشدیم

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
من نه اشنا دارم نه پولی که بخوام کاریو شروع کنم خداییش ک.ن گشاد نیستم و اگه باشه کاری 24 ساعته هم روش زمان میگذارم ولی چه کنیم هنوز هیچ گ.هی نشدیم

مگه من آشنا داشتم؟ گشتم يه جنسي پيدا كردم كه كسي نداشت... با پول قرضي وارد كرديم... فروختيم... سودشو خرج تبليغات كردم... مشتري زياد شد چون همه نياز داشتن خودشون وارد ميكردن ولي وقتي ما انحصاري اورديم قيمت كمتر شد و همه از ما خريدن...:happy:

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
مگه من آشنا داشتم؟ گشتم يه جنسي پيدا كردم كه كسي نداشت... با پول قرضي وارد كرديم... فروختيم... سودشو خرج تبليغات كردم... مشتري زياد شد چون همه نياز داشتن خودشون وارد ميكردن ولي وقتي ما انحصاري اورديم قيمت كمتر شد و همه از ما خريدن...:happy:

حالا چی میفروشی ؟ :rolleyes:

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
کارگر نمیخوای؟

بالا