برگزیده های پرشین تولز

شغل شما چسیت ؟

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
سلام دوستان ما مدتی هست تو این فروم با هم اشناییم و با هم بحث و تبادل نظر های مفید میکنیم و بعضا با هم دوستیم ... :eh:دوست داشم با توجه به تجاری بودن این تاپیک دوستان بیان شغل یا شغل های خودشون رو اعلام کنند تا بدونیم دوستانموون در چه حوزه های تجاری فعالیت دارند:blink: تا بتونیم اگه لازم شد در اون ضمینه ها از صاحبان تخصصش که دوستانمون در فروم هستن راهنمایی و مشورت بگیریم .... ;)امیدوارم دوستان از فکرم استقبال کنن و تاپیک خوبی از کار دربیاد .... :دی :thumbsup:

majid cg

Registered User
لایک‌ها
116
من سه بعدی کارم ..کارم مدلسازی سه بعدیه..

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
تاپیک خوبی میشه اگر کاربرا فقط شغلشون رو نگن.
بلکه کمی در موردش شرح بدن و نقاط + و - شو بگن.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
بنده صرافم و و مد نظر خیلی ها هم هست
i320710_kharab.gif

نقاط + و - رو هم میگم : اول منفی رو میگم
i298960_ddd.gif

1-فحش خور آدم رو ملس میکنه چون در هر حالت بهت فحش میدن
i298960_ddd.gif

2-قیمت بره بره بالا فحش میخوری بیاد پائین هم بازم فحش میخوری چون صراف رو بازار FX اشتباه گرفتن (البته فقط حواله کار میکنم اسکناس به هیچ عنوان)
i298960_ddd.gif

3-تا دلت بخواد باید با دلال و کلاهبردار جماعت سرشاخ باشی . بعد از مدتی همکارات ازت انتظارت بی خود دارن مثه اینکه بیایی برای اونا حواله رو انجام بدی و براشون حساب دفتری باز کنی (البته این کار رو من نمیکنم و خیلی ها چش دیدن من رو ندارن
i298960_ddd.gif
)
4-از 2 شنبه تا شنبه باید تامین ارزی کنی ظرف 7 صبح تا 11 ظهر که نرخ لایبور در میاد و فروش اون میزان تامین ارزی تا ساعت 2 (فشار عصبی رو حساب کنید ) البته من همیشه دایورت میکنم اگر کسی در خارج قول بده و تامین نکنه دیگه باهاش کار نمیکنم به همین راحتی
i298960_ddd.gif

5-حواله تا 4 روز کاری هم طول میکشه برسه خدا نکنه برای دانشجو انجام بدی از فردایی که حواله رو انجام دادای روزی 5 بار حداقل بهت زنگ میزنن . به همین دلیل من با فرد کار نمیکنم و هیچ موقع به حساب شخصی حواله ای انجام فقط گیرنده باید حساب شرکتی باشه و دستور حواله از سمت همکار باشه
i298960_ddd.gif

6-اولین اشتباهت آخرین اشتباه هست . 3 تا لیست زیر دست من هست : 1-لیست سیاه اتحادیه اروپا 2-لیست سیاه خزانه داری آمریکا 3-لیست سیاه سازمان ملل
i298960_ddd.gif

7-اینقدر باید مراقب باشی که یه موقه پول شویی انجام ندی
i298960_ddd.gif
به خاطر همین شغل بسته ای هست و به شخصه فقط با چندیدن همکار کار میکنم که تعدادشون 1 دونه کمتر از انگشتان 2 دست هست
i298960_ddd.gif

8-پولی که به حسابت واریز میشه باید بدونی از کجا میاد
9-به هر دلیلی هم دوست دارن باهات ارتباط برقرار کنن و یه جایی ازت سو استفاده کنن
i298960_ddd.gif

مزایا :
1-همیشه معامله به صورت نقدی انجام میشه و نسیه در این کار معنی نداره
i298960_ddd.gif
به هیچ وجه نسیه نداره این کار و بزرگترین مزیت این کار هست
2-اشراف به بازار و مجبور بودن که همیشه مخ آدم باید کار کنه
3-دونستن اینکه کی باید کار کنی و کی باید بشینی نگاه کنی
4-حجم در گردش پول بسیار بالا
i298960_ddd.gif

5-همه هم دوزت دارن
i298960_ddd.gif

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
من برنامه نویس هستم
قبلا برنامه نویس بازی بودم الان برنامه نویس وب هستم
نقاط منفی :
تا دلت بخواد !
۱ - ارزش واقعی کارت درک نمی شه ، کارفرما نمی فهمه تو چقدر سختی میکشی
۲ - با هزار جور باگ و مشکلات نرم افزاری باید سر و کله بزنی که واقعا آدمو پیر میکنه ، مخصوصا وقتی پروژه deadline داره و کارا گره میخوره
۳ - دست زیاد شده ، هر قیمتی بدی یکی دیگه زیر قیمت شما میده . کارفرما میاد سایت سفارش میده میگه میخوام از فیسبوک و آمازون بهتر باشه بعد که قیمت میدی میگه چه خبره فلان برنامه نویس قیمت داده ۱۰ هزار تومن با هاست و دامین رایگان و یه پرس کوبیده :‌|
۴ - همیشه مجبوری ارزون کار کنی چون بازار حاضر نیست زیاد روی نرم افزار هزینه کنه
۵ - از وقتی فیلترینگ شدت پیدا کرده بازار کار ما کساد بود کسادتر شد . چون دیگه امنیت سرمایه گذاری توی وب از بین رفته و کسی ریسک نمی کنه چند ملیون هزینه کنه فرداش سایتش فیلتر شه
۷ - تمام طول روز باید پشت کامپیوتر بشینی و تایپ کنی که کمر درد و مچ درد و چشم درد به همراه داره
۸ - اگه بخوام بشمرم الاابد باید نقاط منفی این کارو بگم

نقاط مثبت :
هیچی

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
من برنامه نویس هستم
نقاط منفی :
تا دلت بخواد !
۲ - با هزار جور باگ و مشکلات نرم افزاری باید سر و کله بزنی که واقعا آدمو پیر میکنه ، مخصوصا وقتی پروژه deadline داره و کارا گره میخوره
۳ - دست زیاد شده ، هر قیمتی بدی یکی دیگه زیر قیمت شما میده . کارفرما میاد سایت سفارش میده میگه میخوام از فیسبوک و آمازون بهتر باشه بعد که قیمت میدی میگه چه خبره فلان برنامه نویس قیمت داده ۱۰ هزار تومن با هاست و دامین رایگان و یه پرس کوبیده :‌|
۵ - از وقتی فیلترینگ شدت پیدا کرده بازار کار ما کساد بود کسادتر شد . چون دیگه امنیت سرمایه گذاری توی وب از بین رفته و کسی ریسک نمی کنه چند ملیون هزینه کنه فرداش سایتش فیلتر شه
۶ - اگه بخوام بشرم الاابد باید نقاط منفی این کارو بگم

نقاط مثبت :
هیچی

شما به قیمت خوت کار کن تنها راهش همینه ;)

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام دوستان ما مدتی هست تو این فروم با هم اشناییم و با هم بحث و تبادل نظر های مفید میکنیم و بعضا با هم دوستیم ... :eh:دوست داشم با توجه به تجاری بودن این تاپیک دوستان بیان شغل یا شغل های خودشون رو اعلام کنند تا بدونیم دوستانموون در چه حوزه های تجاری فعالیت دارند:blink: تا بتونیم اگه لازم شد در اون ضمینه ها از صاحبان تخصصش که دوستانمون در فروم هستن راهنمایی و مشورت بگیریم .... ;)امیدوارم دوستان از فکرم استقبال کنن و تاپیک خوبی از کار دربیاد .... :دی :thumbsup:

شوما خودت نگفتی کجایی؟

mirkazemi

Registered User
لایک‌ها
40
منم تو کاره کرکره اتوماتیکم کاره خوبیه درامدش ماهی 2الی3تومنه سختی داره اما خوبه از صبح که میرم سرکار تا عصر فقط میخندیم شغله خوبیه

taei

Registered User
لایک‌ها
170
خیلی سخته دقت کنی عنوان تاپیکو درست تایپ کنی ؟

jennifer_lopez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام داداش. من به شغل شریف شرخری مشغولم
غلوم همتون
چک میگیریم نقد میکنیم
آدم میگیریم پولش می کنیم
با دوکی (drdexter) هم داد و ستد زیاد داریم
جدیدا هم قراره بیام تو تالار شکایت از فروشنده ها فعالیت کنم پـــــــــولشون کنم

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
کرکره اتوماتیکو بیشتر توضیح بده لطفت

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
بنده صرافم و و مد نظر خیلی ها هم هست
i320710_kharab.gif

نقاط + و - رو هم میگم : اول منفی رو میگم
i298960_ddd.gif

1-فحش خور آدم رو ملس میکنه چون در هر حالت بهت فحش میدن
i298960_ddd.gif

2-قیمت بره بره بالا فحش میخوری بیاد پائین هم بازم فحش میخوری چون صراف رو بازار FX اشتباه گرفتن (البته فقط حواله کار میکنم اسکناس به هیچ عنوان)
i298960_ddd.gif

3-تا دلت بخواد باید با دلال و کلاهبردار جماعت سرشاخ باشی . بعد از مدتی همکارات ازت انتظارت بی خود دارن مثه اینکه بیایی برای اونا حواله رو انجام بدی و براشون حساب دفتری باز کنی (البته این کار رو من نمیکنم و خیلی ها چش دیدن من رو ندارن
i298960_ddd.gif
)
4-از 2 شنبه تا شنبه باید تامین ارزی کنی ظرف 7 صبح تا 11 ظهر که نرخ لایبور در میاد و فروش اون میزان تامین ارزی تا ساعت 2 (فشار عصبی رو حساب کنید ) البته من همیشه دایورت میکنم اگر کسی در خارج قول بده و تامین نکنه دیگه باهاش کار نمیکنم به همین راحتی
i298960_ddd.gif

5-حواله تا 4 روز کاری هم طول میکشه برسه خدا نکنه برای دانشجو انجام بدی از فردایی که حواله رو انجام دادای روزی 5 بار حداقل بهت زنگ میزنن . به همین دلیل من با فرد کار نمیکنم و هیچ موقع به حساب شخصی حواله ای انجام فقط گیرنده باید حساب شرکتی باشه و دستور حواله از سمت همکار باشه
i298960_ddd.gif

6-اولین اشتباهت آخرین اشتباه هست . 3 تا لیست زیر دست من هست : 1-لیست سیاه اتحادیه اروپا 2-لیست سیاه خزانه داری آمریکا 3-لیست سیاه سازمان ملل
i298960_ddd.gif

7-اینقدر باید مراقب باشی که یه موقه پول شویی انجام ندی
i298960_ddd.gif
به خاطر همین شغل بسته ای هست و به شخصه فقط با چندیدن همکار کار میکنم که تعدادشون 1 دونه کمتر از انگشتان 2 دست هست
i298960_ddd.gif

8-پولی که به حسابت واریز میشه باید بدونی از کجا میاد
9-به هر دلیلی هم دوست دارن باهات ارتباط برقرار کنن و یه جایی ازت سو استفاده کنن
i298960_ddd.gif

مزایا :
1-همیشه معامله به صورت نقدی انجام میشه و نسیه در این کار معنی نداره
i298960_ddd.gif
به هیچ وجه نسیه نداره این کار و بزرگترین مزیت این کار هست
2-اشراف به بازار و مجبور بودن که همیشه مخ آدم باید کار کنه
3-دونستن اینکه کی باید کار کنی و کی باید بشینی نگاه کنی
4-حجم در گردش پول بسیار بالا
i298960_ddd.gif

5-همه هم دوزت دارن
i298960_ddd.gif

ولی اکثر صرافها اکثرشون هر چی هم بخوان جلوی خودشونو بگیرن باز حلال و حروم و پول مشترک درش زیاد میاد
نه ؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من برنامه نویس هستم
نقاط منفی :
تا دلت بخواد !
۷ - تمام طول روز باید پشت کامپیوتر بشینی و تایپ کنی که کمر درد و مچ درد و چشم درد به همراه داره
۸ - اگه بخوام بشمرم الاابد باید نقاط منفی این کارو بگم

نقاط مثبت :
هیچی
بالاخره تفنگ بادی میفروشی یا وب میزنی؟

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
بالاخره تفنگ بادی میفروشی یا وب میزنی؟

از وقتی بازار خراب شده آب حوض میکشیم ، پیرزن هم خفه میکنیم :دی

پ.ن : اون تفنگ جزو لوازم شخصیمه و ربطی به شغلم نداره

بالا