برگزیده های پرشین تولز

شغل شما چسیت ؟

bodyguard

Registered User
لایک‌ها
32
سلام سپول جان افتضاحه داداش افتتضاح دست و رقبای سنگین زیاده بماند که تو گرگان کسی به این کارا بها نمیده .میخاستم برم توش پشیمون شدم کشیدم بیرون داداش ....

ما توی گرگان یک شعبه از دفتر تبلیغاتمون فعال هستش
و بر عکس چیزی که شما می فرمائید تجربه کردید:)
تقریبا رقیب هایی که اونجا هستن خیلی فعال نیستن
دوم اگه کارتو خوب انجام بدی و قیمتهات مناسب باشه واقعا در آمدت هم میتونه خوب باشه

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
سلام داداش دو تا سوال داشتم
اولا میخواستم بپرسم چی شد که از کار اول و دوم کشیدی بیرون؟ (البته اگه فضولی نباشه :blush:)
سوال دوم هم این بود که تو دفتر کانون تبلیغاتی برای طراحی با چه نرم افزاری کار می کردی و میزان سرمایه ای که برای دفتر گذاشته شده بود چه میزان بود؟ (اینو میشه به عنوان سوال سوم در نظر گرفت چون به سوال دوم خیلی ربطی نداره)
دلیل خروج از کار اول : بنده اونجا یک کارمند بودم. با رئیس از نظر مالی به مشکل خوردیم و کارمون به شکایت و دادگاه هم کشید و البته ایشون محکوم شدن
دلیل خروج از کار دوم : من فقط یه زمین با چاه آب داشتم. یه تعدادی درخت کاشتم ، بعد دیدم اینجوری کارم پیش نمیره. چون پولی تو دستم نبود مجبور بودم خودم برم کارای باغ ـو انجام بدم. خودم برم بیل بگیرم دستم. فکر کردم دیدم نمیتونم 4 سال اینجوری ادامه بدم (4 سال طول میکشه تا باغ به سود دهی برسه) . انگیزه ای برای ادامش نداشتم. اگر میتونستم ماهی 300 تومن بدم به یه کارگر که به باغ رسیدگی کنه. ولی وقتی پول نداشته باشی نمیشه کارگر بگیری
گذاشتمش برا فروش

با فتوشاپ کار میکردیم و دیگر هیچ
سرمایه ی دفتر اول کارمنداش بودن که یکی یکی از دستشون داد ، بعلاوه ی چار تا دونه کامپیوتر و یه دستگاه فکس و میز و صندلی و...

iok59

Registered User
لایک‌ها
25
لطفا يكمي از كار كانون تبليغاتي و مجوز گرفتنش و چاپ آگهي نامه توضيح بديد
دلیل خروج از کار اول : بنده اونجا یک کارمند بودم. با رئیس از نظر مالی به مشکل خوردیم و کارمون به شکایت و دادگاه هم کشید و البته ایشون محکوم شدن
دلیل خروج از کار دوم : من فقط یه زمین با چاه آب داشتم. یه تعدادی درخت کاشتم ، بعد دیدم اینجوری کارم پیش نمیره. چون پولی تو دستم نبود مجبور بودم خودم برم کارای باغ ـو انجام بدم. خودم برم بیل بگیرم دستم. فکر کردم دیدم نمیتونم 4 سال اینجوری ادامه بدم (4 سال طول میکشه تا باغ به سود دهی برسه) . انگیزه ای برای ادامش نداشتم. اگر میتونستم ماهی 300 تومن بدم به یه کارگر که به باغ رسیدگی کنه. ولی وقتی پول نداشته باشی نمیشه کارگر بگیری
گذاشتمش برا فروش

با فتوشاپ کار میکردیم و دیگر هیچ
سرمایه ی دفتر اول کارمنداش بودن که یکی یکی از دستشون داد ، بعلاوه ی چار تا دونه کامپیوتر و یه دستگاه فکس و میز و صندلی و...

bodyguard

Registered User
لایک‌ها
32

شرايط متقاضي يا متقاضيان :
1- تابعيت جمهوري اسلامي ايران
2- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
3-نداشتن سوء شهرت وسابقه ي موثر كيفري
4-دارا بودن ديپلم كامل متوسطه و داشتن حداقل 5 سال سابقه ي كار موثر در امور تبليغاتي با تاييد كميته ي سازمان هاي تبليغات (سابقه ي كار از طريق ارائه ي نمونه كارهاي شناسنامه دار ويا تاييديه هايي كه متقاضي ارائه مي دهد محرز مي شود) يا مدرك تحصيلي دانشنامه ي ليسانس در رشته هاي بازرگاني، روابط عمومي ، بازار يابي ، تبليغات و علوم اجتماعي
5- عدم اشتغال مدير مسئوول در وزارتخانه ها ، موسسه ها يا شركت هاي دولتي و شهرداري ها
تبصره : يك نفر نمي تواند مديريت مسئوول بيش از يك كانون تبليغاتي را عهده دار باشد.

مدارك مورد نياز :
1- 6 قطعه عكس 4 3 (مديرمسئوول وصاحب امتياز)
2- تصوير از تمام صفحات شناسنامه (دوسري)
3- تصوير آخرين مدرك تحصيلي
4- تصويركارت پايان خدمت يا معافيت دائم.
5- تكميل فرم پرسشنامه ي مربوط به صاحب امتياز و مديرمسئوول
6- سوابق شغلی 5 سال سابقه مؤثر تبلیغاتی
7- برگه ي تاييد صلاحیت مکانی از اداره اماکن
8- گواهینامه سجل کیفری
9- گواهي سلامت مرکز بهداشت

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
تاپیکای زیادی در این مورد زدن قبلاً
چند سوال در مورد تاسیس کانون های تبلیغاتی
خرید مجوز کانون آگهی و تبلیغات ؟؟؟؟
...
به اداره ارشاد استان محل سکونتتون مراجعه کنید راهنماییتون میکنن

شرايط متقاضي يا متقاضيان :
1- تابعيت جمهوري اسلامي ايران
2- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
3-نداشتن سوء شهرت وسابقه ي موثر كيفري
4-دارا بودن ديپلم كامل متوسطه و داشتن حداقل 5 سال سابقه ي كار موثر در امور تبليغاتي با تاييد كميته ي سازمان هاي تبليغات (سابقه ي كار از طريق ارائه ي نمونه كارهاي شناسنامه دار ويا تاييديه هايي كه متقاضي ارائه مي دهد محرز مي شود) يا مدرك تحصيلي دانشنامه ي ليسانس در رشته هاي بازرگاني، روابط عمومي ، بازار يابي ، تبليغات و علوم اجتماعي
5- عدم اشتغال مدير مسئوول در وزارتخانه ها ، موسسه ها يا شركت هاي دولتي و شهرداري ها
تبصره : يك نفر نمي تواند مديريت مسئوول بيش از يك كانون تبليغاتي را عهده دار باشد.

مدارك مورد نياز :
1- 6 قطعه عكس 4 3 (مديرمسئوول وصاحب امتياز)
2- تصوير از تمام صفحات شناسنامه (دوسري)
3- تصوير آخرين مدرك تحصيلي
4- تصويركارت پايان خدمت يا معافيت دائم.
5- تكميل فرم پرسشنامه ي مربوط به صاحب امتياز و مديرمسئوول
6- سوابق شغلی 5 سال سابقه مؤثر تبلیغاتی
7- برگه ي تاييد صلاحیت مکانی از اداره اماکن
8- گواهینامه سجل کیفری
9- گواهي سلامت مرکز بهداشت
تایید میشه ، تشکر
rose3.gif

iok59

Registered User
لایک‌ها
25

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
منم دانشجوی کامپیوترم(نرم افزار)-شما اساتید گرمی میدونید که الان تنها مدرک کافی نیست و باید تو رشتت تخصص کافی داشته باشی برای همین من میخام کار با برنامه نویسی وب شروع کنم و البته آشنایی با شبکه های کامپیوتری(Network)
حالا دوستانی که در زمینه برنامه نویسی و شبکه تخصص دارن میخواستم بپرسم که این کارایی که من دنبالشونم نتیجه مطلوب داره؟
یعنی جایی برای پیشرفت داره و درآمد خوب داره؟

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
منم دانشجوی کامپیوترم(نرم افزار)-شما اساتید گرمی میدونید که الان تنها مدرک کافی نیست و باید تو رشتت تخصص کافی داشته باشی برای همین من میخام کار با برنامه نویسی وب شروع کنم و البته آشنایی با شبکه های کامپیوتری(Network)
حالا دوستانی که در زمینه برنامه نویسی و شبکه تخصص دارن میخواستم بپرسم که این کارایی که من دنبالشونم نتیجه مطلوب داره؟
یعنی جایی برای پیشرفت داره و درآمد خوب داره؟

فقط رویه یکیش تمرکز کن ! فقط یکی !

(نظر من طراحی وبه !)

خلیج فارس

Registered User
لایک‌ها
126
مهندس کامپیوتر : فروشگاه شخصی + طراحی سایت برای شرکت ها و اشخاص و ........

بن دائم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
شغلم شریفه
شغل دومم بامبول در آوردنه
یه کار نیمه وقتم دارم که شتک کردنه . با امید همکارم :D

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
كاراي زياد و متنوعي رو تجربه كرده ام. اما نتيجه مطلوب رو نگرفته ام.
كار اصلي من تحقيقاته.
مزايا:
ته توي همه چي رو مي توني در بياري.
فقط بايد يه روال منطقي رو دنبال كني
تا سه چهار سال پيش درآمدش و كارفرماهاش زياد بودن
كلاس و موقعيت اجتماعي و شهرت

معايب:
كار بشدت فكري تا حد هنگ شدن
هميشه بايد مطالعه كني و بروز باشي كه البته خوب هم هست
بالا رفتن سطح توقع و مشكل شدن قبول كارهاي كوچكتر با درآمد بيشتر

مدتيه به عنوان مدير R&D يه شركت تبليغاتي شروع بكار كرده ام. ميدونم مي تونم خوب از پسش بر بيام. اما بهرحال درآمدش دست خودم نيست. بازم يه جور كارمنديه. ولي ادامش ميدم ببينم چطوري ميشه خودم باشم.

اميدوارم بزودي بتونم در كنار اين دو شغل، كار زراعت و باغداري در مقياس كوچيك رو شروع كنم. خيلي دلم مي خواد بتونم با پرورش زنبور عسل، كرم ابريشم، دام و طيور هم تركيبش كنم. فعلن كه بشدت فكرم رو مشغول كرده. منابع مالي لازم براي خريد زمين رو تقريبا جور كردم. اميدوارم اين تغييرات غيرعادي قيمتا مانع سر گرفتن معامله نشن. نقشه هاي زيادي واسه اين كار كشيدم كه تقريبا همشون تابع اينه كه اول بتونم زمين رو بگيرم.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
دانشجو بیکار

بعضاً تعمیر کامپیوتر این و اون... :(

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
سلام من استارتر این تاپیک هستم و دارم دنبال شغل خوب و اینده دار و پر درامد و زود بازده میگردم :cool:..... رفتن تو کار اتلیه و عکاسی البته این شغل از علایق من هست ولی هیچ تجربه و اطلاعاتی در مورد عکاسی و درامد اتیلیه و اینا ندارم ...... دوستان خواهشن با توجه به اطلاعات و تجربه تون راهنمایی کنید . امیدوارم بتونم لطفتون جبران کنم...

پيشنهاد مي كنم تو اينترنت دنبال اصول و روش هاي عكاسي بگردي. كتاباي مرتبط رو پيدا كن. ساده تريناشون رو بگير. همزمان بخون و اجرا كن تا بطور عملي كار رو ياد بگيري. اگه بتوني تو اين زمينه راه بيفتي خيلي جاي رشد داره. بخصوص توصيه مي كنم عكاسي از طبيعت، محيط زيست، حيات وحش، گردشگري، و اينطور چيزا رو هدف بگير كه با حال و هواي منطقه اي كه هستي همخوني دارن و در ضمن طرفدار محصولات اينجوري، زيادن.
اگه وقت و علاقه داري، همزمان برو نقاشي رو هم ياد بگير. از يه سري از عكساي خوبي كه تهيه مي كني، اسلايد تهيه كن. بنداز رو بورد. تبديلش كن به تابلوي نقاشي. ترجيحا آبرنگ. گالري بزن و بفروش. كمتر كسي اين كارا رو مي كنه. اما ديدم كه چطور پول پارو مي كنن.
بازم در ادامه، مي توني يه دوره فيلمنامه نويسي و كارگرداني رو بگذروني. بعدش شروع كن به ساختن فيلماي مستند با دوربين هاي آماتور. درباره محيط زيست، حيات وحش، و مهم ترين حساسيت هاي منطقه ات. مثل مسايل مربوط به تخريب جنگل ابر و احداث اتوبان توي اون. بقيه اش رو خودت بگير و برو.

اين توانايي ها رو مي توني با موضوع كاراي تبليغاتي و گرافيكي هم تركيب كني و بهم ربطشون بدي.

ايشا موفق باشي.

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
واردات و صادرات ......

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
بالا