برگزیده های پرشین تولز

شكايت از Lover_Suspended

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان با سلام به شما اينجوري كه معلومه اين حضرت آقا نمي خوان پول بي زبون مشتري هاشون پس بدن ايشون قرار بود 1 ماهه پيش 12500 تومن بابت دانلود نشدن قسمتي از فايل ها به حسابم بريزن كه نريختن اين جا هم كه ماشااله بي درو پيكره من به حامد هم پي ام دادم ولي ايشون زحمت نكشيدن يه جواب بدن حالا اگه كسي هست كه پولش خورده شده توسط اين آقاي بيشرم كه من گه خوردم بهش سفارش دادم اينجا پست بزنه من نمي دونم يعني واقعأ بعضي ها به خاطر چند هزارتومن ميخوان حرومزادگي شونو ثابت كنند

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
عجب بي درو پيكر شده اين بازارچه اينجا محل كسب و كار آدماي متعهد و مسئوله يا مكان كلاهبرداري و سوء استفاده از اعتماد و اطمينان ديگران اين Lover_Suspended با كمال پررويي همين جوري تو اين بازارچه جولان ميده كسي هم نيست جلوي اين آقا رو بگيره واقعأ كه اين چه مديريتي حامد خان اين آقا ميگه من پول ندارم بهت بدم كلاه منم يكي برداشته آره جون عمت بعد ورداشته يه تاپيك ديگه زده تا كي مي خواد اين وضعيت ادامه پيدا كنه ايشون بعد از 4 ماه كه با من بازي كرد و منو سردووند يه سفارش ناقص و نيمه بهم تحويل داده حالا هم نمي خواد باقي پول منو بابت دانلود نشدن فايل ها بده اينجوري كه نميشه يه عده آدم لاابالي راست راست تو اين بازارچه بگردن هرروز يه تاپيك باز كنند و سر چند نفرو كلاه بزارند بعد ببندن برن دنبال يه تاپيك ديگه آقا حامد من شما رو مسئول ميدونم شما همون اول بعد از اينكه ديديد شكايت و اعتراض از ايشون زياد شد بايد يوزرنيم رو بن ميكردي و نميذاشتي ديگه تو اين بازارچه فعاليت كنه اينجوري كه نميشه فروشنده اي كه اينجا تاپيك ميزنه بايد نسبت به مشتري متعهد باشه من نميدونم اين حرومزاده چرا وقتي مي خواست پول رو بگيره قلنبه نگفت نه حالا كه من پولي رو مي خوام كه بابت چيزي دادم كه دستم نرسيده هي بامبول در مياره ما كه نه حلالت مي كنيم نه راضي هستيم تو اون دنيا ميبينمت اگه البته اعتقادي داشته باشي آقاي صلوات بفرست

frog

Registered User
لایک‌ها
36
دقیقآ حق با ایشونه ، من خودم به Lover_Suspended سفارش دانلود ندادم ولی فقط که ایشون نیستش خیلی های دیگه هم هستند که جناب Lover_Suspended پولشون رو خردند .

آقا شماره حساب ایشون رو بزار همینجا تا اگه بشه جمیع ازشون شکایت کنیم .

یه چیزه دیگه حالا من یه تاپیک زدم گفتن باید خوده حامد بیاد شرمنده قصد توهین ندارم ولی اگه آقا حامد وقتش رو نداره خوب بهتره استعفا بده تا یکی دیگه بیاد .

ایشون حتی نیومند راجع به اون تاپیک نظر بدن . :mad:

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من 2 قرون به يكي بدهكار باشم شب نمي تونم بخوابم نيميدونم بعضيا فكر مي كنند پول مردم ارثيه باباي اوناست پول ملتو مي خورن يه آبم روش انگار نه انگار اين فقط يه جنبه قضيه س فعاليت اين جونورا و امثالشون تو بازارچه به ضرر اون كسايي هست كه تو همون زمينه مثلأ دانلو كار مي كنند و باعث ميشه من و امثال من كه تجربه ي بعدي تو اين كار پيدا كرديم به واسطه گندكاري هاي ايشون ديگه اطمينان و اعتماد نداشته باشيم خلاصه نظر من اينه كه اين آقا براي هميشه بايد از اين فوروم اخراج بشن اين حامد خان هم بايد از اين خواب خرگوشي بيدار شن جالبه اين shoppars كه همه فكر كنم بشناسيدش 6 تا دي وي دي و 1 كتاب رو با هر زحمتي كه آوردنش به ايران داشت به خاطر تعهدي كه نسبت به من و ساير مشتري هاش داره از ينكه دنيا (آمريكا) به دستم رسوند صحيح و سالم و كامل حالا اين آقا نشسته تو مشهد بعد از 4 ماه كه من علاف خودش كرده كلي تو اين مدت اعصابم از بدقولي هاي ايشون بهم ريخته پول قلنبه هم به طور كمال وتمام از قبل گرفته بعد از اينكه 300 تا پي ام براش فرستادم ناقص و نيمه فرستاده حالا هم زير بار نميره باقي پولو بده باعث خجالت و شر مساريه

ads

Registered User
لایک‌ها
6
آقا حامد من شما رو مسئول ميدونم
خب طبق قوانین نمی تونی
سری دوم قوانین:
1. پرشین تولز هيچ گونه تعهد و مسووليتي در قبال کليه فعاليتهاي تجاري و غيرتجاري که از طريق اين بخش از سايت انجام مي شود ، ندارد.
2. پرشین تولز به هیچ وجه کیفیت و یا صحت مطالب این فروم را تایید نمیکند و مسوولیت هر تاپیک و نوشته با خود نویسنده آن است.

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
از نظر محافظه كارانه شما ممنونم پس مدير اينجا چيكارس فكر كنم اونايي كه عقده ي رياست و مديريت دارن بايد به براي دريافت اين القاب مراجعه كنند بازارچه ي ما اماگله من از اين حامد خان اينكه سكوت ايشون به منزله تشويق اينجور آدماست براي ادامه كار كلاهبرداري منم نگفتم حامد خان بياد پول منو بده عوض اين.... من انتظار داشتم نام كاربريشو بن ميكرد و لااقل يه اعتراض و هشداري به اين آقا مي داد

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
آقا چرا خون خودتو کثیف می کنی؟ کافیه دو سه نفر بشید و یک شکایت تنظیم کنید . مشخصات این آقا ( آدرس ، شماره حساب ) رو هم که دارید . شکایتتونو ارائه کنید پولتونو که پس می گیرید هیچ ، پدر طرف رو هم در میارن حسابشو می بندن ، تو هیچ بانکی هم نمی تونه حساب باز کنه . این که طرف رو اینجا بن بکنن که کافی نیست . خوب میره یه آی دی دیگه میسازه با اون میاد به کلاهبرداری ادامه میده .
پیشنهاد من برای مدیر بازارچه اینه که علاوه بر اینکه اینجور کاربرها رو بن می کنند ، یک قسمت جدا ایجاد بشه برای معرفی کلاهبردارها و افراد بد سابقه و در اون قسمت نام و نام خانوادگی و شماره حساب این افراد (پس از اثبات) لیست بشه ، کسانی که میخوان سفارشی بدن اول به اون لیست مراجعه کنن ببینن اگه اسم و حساب فروشنده توی اون لیست نبود اقدام به سفارش کنن . اینطوری امکان حقه بازی به حد اقل میرسه .
اینجور پولا خوردن نداره که !!!

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
من شماره حساب و شماره موبايل رو دارم همچنين اسمش هم براي خيلي ها آشناست : مهدي گلچين ولي آدرس ندارم چون سفارشي كه با پست بدستم رسيد از تهران بود

frog

Registered User
لایک‌ها
36
خب طبق قوانین نمی تونی

دوست عزیز حدالمکان میتونستم که ایشون رو بن کنن یا تاپیکون رو ببنددند ، مدیریت یعنی کشک !

از نظر محافظه كارانه شما ممنونم پس مدير اينجا چيكارس فكر كنم اونايي كه عقده ي رياست و مديريت دارن بايد به براي دريافت اين القاب مراجعه كنند بازارچه ي ما اماگله من از اين حامد خان اينكه سكوت ايشون به منزله تشويق اينجور آدماست براي ادامه كار كلاهبرداري منم نگفتم حامد خان بياد پول منو بده عوض اين.... من انتظار داشتم نام كاربريشو بن ميكرد و لااقل يه اعتراض و هشداري به اين آقا مي داد
دقیقآ تایئد میشه .

آقا چرا خون خودتو کثیف می کنی؟ کافیه دو سه نفر بشید و یک شکایت تنظیم کنید . مشخصات این آقا ( آدرس ، شماره حساب ) رو هم که دارید . شکایتتونو ارائه کنید پولتونو که پس می گیرید هیچ ، پدر طرف رو هم در میارن حسابشو می بندن ، تو هیچ بانکی هم نمی تونه حساب باز کنه . این که طرف رو اینجا بن بکنن که کافی نیست . خوب میره یه آی دی دیگه میسازه با اون میاد به کلاهبرداری ادامه میده .
پیشنهاد من برای مدیر بازارچه اینه که علاوه بر اینکه اینجور کاربرها رو بن می کنند ، یک قسمت جدا ایجاد بشه برای معرفی کلاهبردارها و افراد بد سابقه و در اون قسمت نام و نام خانوادگی و شماره حساب این افراد (پس از اثبات) لیست بشه ، کسانی که میخوان سفارشی بدن اول به اون لیست مراجعه کنن ببینن اگه اسم و حساب فروشنده توی اون لیست نبود اقدام به سفارش کنن . اینطوری امکان حقه بازی به حد اقل میرسه .
اینجور پولا خوردن نداره که !!!

یه تاپیک بزنن و استیکیش کنند اون بالا با یه عنوان مشخص که دوستانی که میان و قصد خرید و .. رو دارن حواسشون باشه .

من شماره حساب و شماره موبايل رو دارم همچنين اسمش هم براي خيلي ها آشناست : مهدي گلچين ولي آدرس ندارم چون سفارشي كه با پست بدستم رسيد از تهران بود

بله دوست عزیز کم نیستن کسانی که آقای Lover_Suspended پولشون رو خورده ، توی تاپیکشون من خیلی ها رو دیده بودم . شما چند نفری بشید و شماره و حساب که باشه بقیه چیزاشون رو هم میشه در آورد . و شکایت کنید ازشون .

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
گرچه اکثر کسانی که اینجا کار می کنن کارشون درسته ولی از این جور آدمها هم پیدا میشه

به نظر من همه کسانی که ایشون پولشون رو خورده (حتی اگر مبلغش ناچیزه باشه) باید برن و بصورت دسته جمعی از طرف شکایت کنن اونوقت بقیه کسانی هم که میخوان از این کارا کنن هم حساب کار میاد دستشون.

بدتون نیاد ولی به نظر من تقصیر مال باخته ها! هم هست چون زحمت این رو که برن دنبالش و شکایت کنن رو به خودشون نمیدن و باعث میشن بعضی ها اینقدر پر رو بشن.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
گرچه اکثر کسانی که اینجا کار می کنن کارشون درسته ولی از این جور آدمها هم پیدا میشه

به نظر من همه کسانی که ایشون پولشون رو خورده (حتی اگر مبلغش ناچیزه باشه) باید برن و بصورت دسته جمعی از طرف شکایت کنن اونوقت بقیه کسانی هم که میخوان از این کارا کنن هم حساب کار میاد دستشون.

بدتون نیاد ولی به نظر من تقصیر مال باخته ها! هم هست چون زحمت این رو که برن دنبالش و شکایت کنن رو به خودشون نمیدن و باعث میشن بعضی ها اینقدر پر رو بشن.
یه سوال فنی ؟
چجوری میخواید ثابت کنید اصلا پول دادید به ایشون ؟
برا 10-12 تومن میشه شکایت کرد ؟ (120 تومن پول منو خوردن چیزی نتونستم بگم , شکایت هم نتونستم بکنم).

با بن کردن مشکلتون حل میشه ؟ اگه میشه من بن کنم !!!
پرشین تولز اومد برا این مشکل راه حل عنوان فروشنده رو اجرا کرد , که به کاربرانی که فعالیت کردن و موردتایید قرار گرفتن ,
عنوان فروشنده رو بهشون داده که کاربرا بدونن ایشون قبلا فعالیت کرده و کاربرهای دیگه هم راضی بودن ,
با این وجود تو قوانین هم نوشته که هیچ مسولیتی قبول نمیکنه !
شما قبل خرید از کسایی که قبلا خرید کردن یا یکی از قدیمی ها پرسیدی که ایشون کارش چجوریه ؟ که الان اومدی از بقیه شاکی شدی ؟

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
ببین بهتر با اون کسانی که با حساب کار میکنند معامله نکنی

من فقط اون کسانی که با پیک بفرستند کار میکنم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام جناب مدیر عزیز
آخه فقط که نمیشه اینطوری به قضیه نگاه کرد ، درست ما هم نگفتیم که پرشین تولز مقصره .

ولی خدایش حامد ان چند وقته که اصلا به اینجا سر نزده !!!

مدیریت فقط این نیستش که توی انجمن متفرقه بیان و تاپیک ها یسیاسی رو پاک کنند .

به هر حال ایشون به عنوان مدیر مسئل هستن که حدالمکان جلوی این چیزا رو بگیرن ، نمیتونستم تاپیکشون رو ببندند !؟

قبل از اینکه افراد بیشتری براشون مشکل پیش بیاد !

الان من چندتا Report دادم ولی انگار نه انگار .

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
من با حرفهاي frog كاملأ موافقم اهميت ندادن به اينجور افراد يعني آقا ماشااله دستت درد نكنه بازم كلاه مردمو بردار

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
یه سوال فنی ؟
چجوری میخواید ثابت کنید اصلا پول دادید به ایشون ؟
برا 10-12 تومن میشه شکایت کرد ؟ (120 تومن پول منو خوردن چیزی نتونستم بگم , شکایت هم نتونستم بکنم).

با بن کردن مشکلتون حل میشه ؟ اگه میشه من بن کنم !!!
پرشین تولز اومد برا این مشکل راه حل عنوان فروشنده رو اجرا کرد , که به کاربرانی که فعالیت کردن و موردتایید قرار گرفتن ,
عنوان فروشنده رو بهشون داده که کاربرا بدونن ایشون قبلا فعالیت کرده و کاربرهای دیگه هم راضی بودن ,
با این وجود تو قوانین هم نوشته که هیچ مسولیتی قبول نمیکنه !
شما قبل خرید از کسایی که قبلا خرید کردن یا یکی از قدیمی ها پرسیدی که ایشون کارش چجوریه ؟ که الان اومدی از بقیه شاکی شدی ؟

خوب مشگل اینجا چیز دیگه بود.. اینکه جناب لاور تا چه حد مقصرن بستگی به میزان و نحوه برخورد بقیه دوستان داره..

من قبلا خواستم کمک کنم به قضایا دوستان له کردن مارو ماهم گفتیم بزار برود به هر ان سو که دنیا میبردش..:D

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من خودم اولين بار كه بهش سفارش دادم يه هفته اي بدستم رسوند اين او موقع بود كه كم كم صداي چند نفر از دستش داشت بلند مي شد ولي من احمق گفتم حتمأ اينا خودشون مشكل دارند و اهميت ندادم به خاطر همين سفارش دوم رو دادم ولي ديدم نخير 1 ماه 2 ماه 3 ماه گذشت خبري نشد و هر موقع پي ام ميزدم يه بامبولي در مي آورد آخرشم كه نصفه نيمه بدستم رسوند حالا اون پولي كه بيخود و بي جهت دستش مونده كه حرومش ولي اعصاب منو بگو كه تو اين مدت چقد خورد شد و چه حرصي خوردم از دست اين جونور هي انتظار انتظار آخرشم هيچي هر چقدر هم با ايشون محترمانه برخورد كردم ديدم اثر نداره خود اين آقاي rax كه يه بار بهش سفارش دادم با اينكه يه فايل 90 درصدش دانلود شده بود ولي يهو سيدش اومد پايين پول اون فايل رو نگرفته بود و به من گفت براي واريز كردن پول عجله نكنم من نمي دونم چرا ما وقتي سوار خر ميشيم ديگه پايين نميايم اين آقا به جاي اينكه خسارت هم بابت اين مدت زماني كه بيخود منو منتظر گذاشتن و خودشم سفارشو نصف و نيمه فرستادن به من بدن پول بي زبون رو هم بلوكه كرده آخه چرا بايد بايت كاري كه انجام نشده آدم پولي رو بگيره

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
راستي يه چيزي يادم افتاد اين اسم مهدي گلچين برام خيلي آشناست الان كه يه خورده فكر كردم ديدم بله يه بار هم دو سال پيش توي بخش فيلم و موزيك مشكل داشتم باهاش منتهي اون موقع توي شهر كرد بودن فكر كنم با يوزر sepidehscarface كار ميكرد الان كه رفتم تو فوروم سرچ كنم ديدم بله تمام پست هايي كه اون موقع هم به اعتراض نوشتم پاك شده خوب چه كسي قادر پست هاي يه نفر ديگه رو پاك كنه يه بار هم تو همون تاپيك دانلود تورنت پست اعتراضي زده بودم كه پاك شد معلومه يه دستهايي در كاره كه امثال اين جونورا تو بازارچه جولان بدن اون موقع هم من تو تاپيك فيلم يه سري افشاگري ها كرده بودم اما دو باذه بعد يه مدت كه آبا از آسياب افتاد سروكلش پيدا شد

http://forum.persiantools.com/search.php?searchid=1861531

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خدمت تمامی اهالی پی تی
خیلی جالبه که ا ین بحث داره ادامه پیدا می کنه
در حالی که من به ایشون پی ام دادم و موضوع را صادقانه بهشون توضیح دادم
و چند گیگ هم از هاستم بهشون هاست دادم
تا هروقت خواستن بفروشن
قیمت هاست حداقل (40 تومان ) ( اگه طرفی که بخواد بخره خیلی خیلی بی انصاف باشه ) هست
و طلب ایشون 12 تومان
من گفتم شما خودت بفروش
نوش جونت
ماله خودت
بعد حالا اومدن اینجا می گن که من بامبول در می ادم...
خوب خوبه دیگه
یک نفر هم پیدا نمی شه بگه
من مرض ندارم اسم خودم را بدم
بعد پول را بالا بکشم
بعد همه بهم فحش بدن
اگه لازم باشه عکس پیغام خصوصی اراسل شده را هم اینجا می گذارم

اقا شاهین ادم خیلی منطفی هستن
حتما دلیلی دارن...

لازمه که بگم من با هیچکی اینجا سر و سری ندارم
پست های پاک شده هم مشکلی هست که خیلی وقته اینجاست...
و من درخواست نکردم پست ها پاک شه

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
7w9m041.jpg

جواب ایشون:

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
86tcayu.jpg