برگزیده های پرشین تولز

شكستن قفل سي دي

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
سلام تو رو خدا ببخشيد من هر وقت ميام با سوال ميام و براي بعضي دوستان تكراري شدم

ميخواستم بدونم بهترين برنامه براي شكستن سي دي هاي قفل دار چيه؟

من سي دي ويندوز XP از نسل جوان از دوستم گرفتم به نظرم بهترين ويندوز حال حاضر دنياست SP2 2005 كه خيلي از مشكلات قبلي حل شده و ديگه زياد Error نميده

اما وقتي خواستم از روش يه رايت بزنم با Clone CD سريع از 1% رفت به 100% و سي دي داد بيرون و چيزي Image نگرفت.
وقتي حجم CD ديدم 1.6GB زده بود .

راستي اينو يادم رفت بگم وارد سي دي كه ميشي يه شاخه و يه فايل exe هست به نام LOCK.CD

ديگه اينجوريشو نديده بوديم كه اون روز ديدم ويندوز يكي ديگه مينويسه و SP يكي ديگه مينويسه اينا ميان روش قفل ميزارن :wacko:

matrix1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

در اینطور موارد باید از چند برنامه استفاده کرد. اولآ جدیدترین CloneCD اگر جواب نداد برنامه های قوی

دیگری هم هستند .مثل Virtual CD v7 .من با این برنامه چند CD که CloneCD نتوانست کپی کردم.

موفق باشید.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از matrix1000 :
سلام

در اینطور موارد باید از چند برنامه استفاده کرد. اولآ جدیدترین CloneCD اگر جواب نداد برنامه های قوی

دیگری هم هستند .مثل Virtual CD v7 .من با این برنامه چند CD که CloneCD نتوانست کپی کردم.

موفق باشید.
راستي تكليف اين قفل هاي حجمي چي شد؟ كسي اطلاعاتي داره؟
منظورم روش قفل گذاري حجمي؟ اسم برنامه هاي قفل گذار از اين نوع + روش رايت اين نوع سي دي ها؟

matrix1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pinokio2 :
راستي تكليف اين قفل هاي حجمي چي شد؟ كسي اطلاعاتي داره؟
منظورم روش قفل گذاري حجمي؟ اسم برنامه هاي قفل گذار از اين نوع + روش رايت اين نوع سي دي ها؟

سلام

برنامه های زیادی برای قفل گذاری هستند.که بعضی از انها یک روش و بعضی از انها چند روش را انجام میدند.

یعنی قابلیت گذاشتن چند نوع قفل متفاوت رو روی یک CD دارند.شما از برنامه TZ Copy استفاده کنید قابلیت

اضافه کردن به حجم فایل رو نیز داره.فقط این برنامه احتیاج به مهارت داره باید بلد باشید. درضمن چون بیشتر

CDرایترهای موجود در ایران برای کارخانه اصلی و شرکت سازنده نیستند امکان داره بعضی از قسمتهای این برنامه

با انها سازگاری نداشته باشد پس از قسمتهای دیگه برنامه برای قفل گذاری استفاده کنید.

بالا