برگزیده های پرشین تولز

شلو پلو

ehsaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
آقا اينجا خيلي شلو پلو شده حتي ديدم يه بنده خدا اینجا در باره LCD یه سوال پرسيده جواب گرفته كه برو مجله كامپيتري بخون !!!! بهتره هر چه زودتر يك فكري بكنيد اگه ممكنه بساط جي ميل و امثال اونو لا اقل فعلا ببنديد براي هر يك از سخت افزار يك بخش مخصوص بگذاريد یه ملت سوالاشونو بپرسن ویه امت هم جواب بدن و اطلاعاتشونو در اختیار بقیه بگذارن. بد میگم؟!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ehsaan :
آقا اينجا خيلي شلو پلو شده حتي ديدم يه بنده خدا اینجا در باره LCD یه سوال پرسيده جواب گرفته كه برو مجله كامپيتري بخون !!!! بهتره هر چه زودتر يك فكري بكنيد اگه ممكنه بساط جي ميل و امثال اونو لا اقل فعلا ببنديد براي هر يك از سخت افزار يك بخش مخصوص بگذاريد یه ملت سوالاشونو بپرسن ویه امت هم جواب بدن و اطلاعاتشونو در اختیار بقیه بگذارن. بد میگم؟!!!
نپرسن بهتره !!!!!!!چون با راهنمای های اینجا یه دفعه رایتر گرفتیم!پشیمون شدیم!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ehsaan :
خوب معلومه وقتي مدير اين بخش فوت كرده باشه اينجا هم اينطوري بي صاحب مي مونه مثل جنگل مي شه!
بايد صاحب سايت يه فكر به حال اين بخش بكنه.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بيچاره هاردوير خبري ازش نيست. خيلي فعال بود. هيچ پستي را بي جواب نمي گذاشت. فوت هم نشده احتمالا سرش شلوغه. اطلاعاتش خيلي كامل بود. فكر نمي كنم مثل اون كسي پيدا بشه.
مهرداد جان! چي گرفتي پشيمون شدي؟ كنجكاو شدم!

aenemamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا تازه خوب شده !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
بيچاره هاردوير خبري ازش نيست. خيلي فعال بود. هيچ پستي را بي جواب نمي گذاشت. فوت هم نشده احتمالا سرش شلوغه. اطلاعاتش خيلي كامل بود. فكر نمي كنم مثل اون كسي پيدا بشه.
مهرداد جان! چي گرفتي پشيمون شدي؟ كنجكاو شدم!
پلکستور!!!!!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
چرا ناراضي هستي؟ تعريفشو شنيدم زياد!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
چرا ناراضي هستي؟ تعريفشو شنيدم زياد!
بستگی داره که قبلا چی داشتی!!!!!!!!!در مقایسه با اون قبلیه که یه تی اک بود!مفت گرونه!!!!!!!حتی الن که نمی تونه رایت کنه!تو خوندن ماهه!!!!ولی این به درد خوندن نمی خوره و فقط باهاش رایت می کنم!!

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از mehrdad1355 :
بستگی داره که قبلا چی داشتی!!!!!!!!!در مقایسه با اون قبلیه که یه تی اک بود!مفت گرونه!!!!!!!حتی الن که نمی تونه رایت کنه!تو خوندن ماهه!!!!ولی این به درد خوندن نمی خوره و فقط باهاش رایت می کنم!!
فكر كنم اشكال شما موردي باشه احتمالا از شانس خوب شماست يه همچين مارك مشهوري فكر نمي كنم يه سوتي به اين بزرگي داشته باشه!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از pay :
فكر كنم اشكال شما موردي باشه احتمالا از شانس خوب شماست يه همچين مارك مشهوري فكر نمي كنم يه سوتي به اين بزرگي داشته باشه!
همه پلکستورا اینطویه!!!!تست کردم!!!!!!!!!البته من با اون رایتر قبلیم مقایسه می کنم !که میگم مفت گرونه اگه با بقیه بخواهی مقایسه کنی جریان فرق می کنه!!!!!!!!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
منظورت اینه که تیک عالیه؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
منظورت اینه که تیک عالیه؟
البته منظورم از تیک اون تیک های اصله نه این چینی ها که تو بازار ریخته ها!!!!!!!!!من دو سال پیش گرفته بودم این جدیدی های تیک بیشترشون تقلبی هست!!!!!!!!!!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
متاسفانه ماركهاي تقلبي در بازار زياد شده . ديگه نميشه به فروسنده ها هم اعتماد كرد.
محصوصا در مورد سي دي رام و سي دي رايتر و مواردي از اين قبيل ( و همين كينگ استون رم) اين موارد بيشتر به چشم مي خوره.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
متاسفانه ماركهاي تقلبي در بازار زياد شده . ديگه نميشه به فروسنده ها هم اعتماد كرد.
محصوصا در مورد سي دي رام و سي دي رايتر و مواردي از اين قبيل ( و همين كينگ استون رم) اين موارد بيشتر به چشم مي خوره.
البته پلکستور اصله!!و از نمایندگی سریر و با گارانتی سریر خریدم!!!!!!!!!!!!!1

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خب درسته از نمايندگي تهيه بشه ميشه اعتماد كرد.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
خب درسته از نمايندگي تهيه بشه ميشه اعتماد كرد.
بر کس و کار اون اعتماد لعنت!!!!!!!!!تیکی که دوسال پیش گرفتم گارانتیش معروف نبود ولی مثل خر دوسال کار کرد و الانم جا سی دی رام انجام وظیفه می کنه تازه اونموقع 6 ماه گارانتی داشت ولی این 2 سال گارانتی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
شايد پلكستور اصلاش از اصلاي تيك هم بهتر باشه؟!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
شايد پلكستور اصلاش از اصلاي تيك هم بهتر باشه؟!
خوب اینی که من دارم اصل پلکستور که اپتیک ژاپنه!!!!!!!!!!!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ببخشيد منظورم برعكس بود. !!

بالا