برگزیده های پرشین تولز

شماره سریال مودم ایرانسل td 2101

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان
من یه مودم کارکرده خریدم و سریال روی کارتن با پشت مودم درسته ولی داخل مودم رو که باز کردم روی تراشه داخل مودم یه سریال دیگه هک شده. آیا این مودم به اصطلاح دو تیکه هست؟؟؟

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
سلام دوستان
من یه مودم کارکرده خریدم و سریال روی کارتن با پشت مودم درسته ولی داخل مودم رو که باز کردم روی تراشه داخل مودم یه سریال دیگه هک شده. آیا این مودم به اصطلاح دو تیکه هست؟؟؟
سلام من درست متوجه نشدم شما مودم رو پیچ هاشو باز کرید داخل مودم سریالشو چک کردید ؟

داخل مودم که سریال نمینویسه !

تا جایی که میدونم فقط روی کارتن و روی خودم مودم میزنه

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
سلام من درست متوجه نشدم شما مودم رو پیچ هاشو باز کرید داخل مودم سریالشو چک کردید ؟

داخل مودم که سریال نمینویسه !

تا جایی که میدونم فقط روی کارتن و روی خودم مودم میزنه

فایل های ضمیمه

• IMG_۲۰۲۲۰۶۱۲_۰۰۱۸۳۳.jpg
    IMG_۲۰۲۲۰۶۱۲_۰۰۱۸۳۳.jpg
    1.4 MB · نمایش ها: 13

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
سریال توی عکس رو خودتون شطرنجی کردید ؟

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
الان مشکلتون چیه ؟ مودم خرابه ؟ یا میخایید انلاک کنید ؟

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
الان مشکلتون چیه ؟ مودم خرابه ؟ یا میخایید انلاک کنید ؟
مودم خریدم ظاهراً خرابه چون نتونستم بهش کانکت بشم. بعد ترسیدم دزدی باشه. چون سریال روی بدنه و کارتن درسته ولی داخل مودم رو که از رو کنجکاوی باز کردم میبینم سریال داره و با بیرون مودم نمیخونه. برام سوال شد این طبیعیه یا نه.
از رو ترس اینکه دزدی باشه و اعلام سرقت شده باشه. از اونجا که اینا سریال و کد دارن. سیم کارت هم بهش ننداختم. خلاصه الان نمیدونم باید چکار کنم؟!

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
چون اینترنتی خریدم و فروشنده هم نمیشناسم و تلفنش رو هم جواب نمیده.😔

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
مودم خریدم ظاهراً خرابه چون نتونستم بهش کانکت بشم. بعد ترسیدم دزدی باشه. چون سریال روی بدنه و کارتن درسته ولی داخل مودم رو که از رو کنجکاوی باز کردم میبینم سریال داره و با بیرون مودم نمیخونه. برام سوال شد این طبیعیه یا نه.
از رو ترس اینکه دزدی باشه و اعلام سرقت شده باشه. از اونجا که اینا سریال و کد دارن. سیم کارت هم بهش ننداختم. خلاصه الان نمیدونم باید چکار کنم؟!
مودم مثل گوشی نیستش که از روی سریالش کسی بره شکایت کنه و پیگیری کنن -از کی خرید کرید ؟ به یه خدمات کامپیوتری وارد ببرید مودم رو براتون چک کنه که خرابه یا سالمه

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
مودم مثل گوشی نیستش که از روی سریالش کسی بره شکایت کنه و پیگیری کنن -از کی خرید کرید ؟ به یه خدمات کامپیوتری وارد ببرید مودم رو براتون چک کنه که خرابه یا سالمه
از دیوار خریدم و برام تیپاکس فرستاده. اتفاقا چون سریال داره و با انداختن سیم کارت شرکت خدمات دهنده ایرانسل یا ... سریال رو میتونه بخونه. دقیقا مثل گوشیه

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
از دیوار خریدم و برام تیپاکس فرستاده. اتفاقا چون سریال داره و با انداختن سیم کارت شرکت خدمات دهنده ایرانسل یا ... سریال رو میتونه بخونه. دقیقا مثل گوشیه
احتمال داره چون تلفنش رو جواب نمیده دزدی باشه ولی تا حالا ندیدم کسی برای مودم بره شکایت کنه

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
احتمال داره چون تلفنش رو جواب نمیده دزدی باشه ولی تا حالا ندیدم کسی برای مودم بره شکایت کنه
الان چه طور با کابل لن به لب تاپ وصل کنمش؟! وصل که میکنم ارتباط بین این دو رو با یه مثلث زرد نشون میده. بعد اگر وصل هم بشه برای کانکت به صفحه مدیریت مودم که ۱۹۸.۱۶۸.۱.۱ هست رو تو مرورگر بزنم احتمالا یوزر و پسورد بخواد که اونم شاید تغییر داده باشن و فابریکی خود مودم نباشه.
الان چه طور ارتباط بین کامپیوتر و مودم رو برقرار کنم؟ اون مثلث زرد که ایراد میگیره برای چیه؟

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
اگه 192.168.1.1 رو میزنید یوزر و پسورد باید admin بزنید اگه قبول نکرد مودم رو باید ریست کنید

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
تا جایی که میدونم مودم 2101 سری td lte هستش و سیم کارت 4g ساپورت نمیکنه باید سیم کارت مخصوص td lte توش بندازید تا کار کنه

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
مدل مودم gp2101 ایرانسل هست و اصلا اون صفحه ۱۹۸.۱۶۸.۱.۱ رو نمیاره. دلیلش هم گفتم که چون ارتباط بین کامپیوتر و مودم برقرار نمیشه. یعنی یه مثلث کوچیک هست که رو کانکشن میزنه ارتباط برقرار نیست. از طریق وای فای که اصلا اسمش رو نمیاره. به خاطر همین از طریق کابل لن امتحان کردم اونم ارتباط ناقص هست و کامل برقرار نمیشه

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
تا جایی که میدونم مودم 2101 سری td lte هستش و سیم کارت 4g ساپورت نمیکنه باید سیم کارت مخصوص td lte توش بندازید تا کار کنه
هر دو سیم رو میخونه ولی مشکل الان سیم کارت نیست مشکل شناسایی مودم هست. اونو بگو چکار کنم؟

Handkerchief

Registered User
لایک‌ها
245
آیپی رواشتباه میزنی
باید بنویسی192
ولی تو می زنی198
اگه مفت(خیلی ارزون)خریدی اونوقت مشکوک باش(به سرقتی و خراب)بودنش

phantom2

Registered User
لایک‌ها
239
این مودما خرابیشون بالاس زیاد دیدم .خودم یکی خراب دارم الان خونه.میتونستی ساده قبل خرید از نحوه کارکردش فیلم بخای .با توضیحاتی ک نوشتی مودم خرابه ..ولی دکمه ریسرت و نگ دار 15 ثانیه .برا دیدن سرقت میتونی بری سایت همتا ..اصل یکی بودن سریال کارتن و برده و قاب مهم نیست مشخصه قاب و کارتن تعویض شده

bigilo

Registered User
لایک‌ها
13
این مودما خرابیشون بالاس زیاد دیدم .خودم یکی خراب دارم الان خونه.میتونستی ساده قبل خرید از نحوه کارکردش فیلم بخای .با توضیحاتی ک نوشتی مودم خرابه ..ولی دکمه ریسرت و نگ دار 15 ثانیه .برا دیدن سرقت میتونی بری سایت همتا ..اصل یکی بودن سریال کارتن و برده و قاب مهم نیست مشخصه قاب و کارتن تعویض شده
پس یعنی ممکنه دزدی باشه؟
یا اینکه تعمیری بوده؟

بالا