برگزیده های پرشین تولز

شماره سریال BB FlashBack Recorder 1.5.5

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neopersia

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من چند تا برنامه دارم که شدیداً به شماره سریال اونا نیاز دارم :
BB FlashBack Recorder 1.5.5
CD Secure 2.0
PHP Designer 2007 - Professional 5.3.2
My Screen Recorder Pro 2.6
Desktop Screen Record 5

اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
يه سر به سايت:
www.crackfind.com

بزني به احتمال زياد شماره سريال چندتاشونو پيدا مي كني. در ضمن من BBFlashBack 1.5.4.228 رو دارم اگه خواستي لينك دانلود و سريالشو بدم بهت.

اما تا اونجا كه ميدونم معروفترين برنامه تصوير برداري از دسكتاب Camtasia هست. توصيه مي كنم سي دي اون رو گير بياري (چون براي دانلود يه خورده حجيم هست حدود 40 مگابايت).

اگه يه كم خرج كني و مجموعه King 2007 شركت پرند رو بخري مطمئنم پشيمون نميشي. من كه خريدم خيلي راضي بودم. چون ورژن جديد اكثر نرم افزارهاي مورد نيازم رو داره.
http://www.parandco.com/

neopersia

Registered User
لایک‌ها
2
آقا دستت درد نکنه تونستم یه کرک برای اون برنامه پیدا کنم البته با کمک شما و سایتی که معرفی کردید.

من از BB FlashBack به دلیل حجم پایین برنامه و فایلهای ضبط شده اون خوشم اومده. چند تا برنامه دیگه رو امتحان کردم که عیب بزرگشون گذشته از حجم بالای فایلهای avi اونا کیفیت کم متنها نوشته شده تو فایلهای ضبط شده بود ولی BB FlashBack این مشکلا رو نداشت علاوه بر اون فایلهای اونو میشه با چند تا فرمت مختلف ذخیره کرد.

در مورد Camtasia هم باید بگم هنوز امتحانش نکردم ولی اگه سی دی اونو گیر بیارم حتاماً امتحانش
از کمکتون متشکرم

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
تاپیک به دلیل مغایرت با قوانین این بخش بسته میشود . معرفی سایت های کرک و فعالیتهای وارز ممنوع است . برای این کارها میتوانید از پی ام استفاده کنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا