• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شماره 2 مجله الکترونیکی گیمفا+ ایرانی

Conner

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
30 مارس 2012
نوشته‌ها
37
لایک‌ها
10
همان طور که وعده داده بودیم شماره ی دوم مجله الکترونیکی گیمفاپلاس: ایرانی نیز هم اکنون برای دانلود در دسترس مخاطبین قرار گرفت. شماره ی اول این مجله که در شهریور ماه سال جاری عرضه شد توانست به عنوان بزرگ ترین رخداد مطبوعاتی کشور در زمینه ی بازی های ویدیویی ایرانی شناخته شود. در ادامه می توانید این مجله را دانلود کنید.
1-1600x1200.jpg

مجله ی الکترونیکی گیمفاپلاس: ایرانی که در ادامه ی پروژه ی مجلات الکترونیکی مجموعه ی گیمفا منتشر می شود، به بررسی آخرین رویدادهای صنعت بازی سازی ایران، نقد و بررسی بازی روز و پیش نگاهی به بازی های آینده می پردازد. علاوه بر آن این مجله با بازی سازان مطرح ایران نیز مصاحبه هایی می کند تا اطلاعات اختصاصی و جدیدی از پروژه های ایرانی به مخاطبین پارسی زبان اهدا کند. گیمفاپلاس : ایرانی هم اکنون به عنوان تنها مرجع مطبوعاتی مستقل به طور کامل به بازی های ایرانی در داخل کشور می پردازد.
همانطور که مشاهده می کنید موضوع اصلی مجله مربوط به بازی گرگین است که اطلاعات اولیه جالبی در این مجله در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.
از دیگر بخش های این مجله می توان به بخش دانشگاه که به بررسی اولین دانشگاه بازی سازی ایران پرداخته شده است و هم چنین در مورد انجمن های علمی دانشجویی بازی های رایانه ای توضیحاتی داده شده است.
در بخش پیش نمایش بازی ها، با ۷ بازی ایرانی که در آینده ای نزدیک عرضه خواهند شد روبه رو می شویم از جمله جاده های نبرد و هلیوم.
بخش نقد و بررسی هم با ۸ بازی طرف هستیم از جمله فرش، شتاب در شهر، مدافعان آسمان ۲ و…
مجله ی الکترونیکی گیمفاپلاس: ایرانی با مطالبی کاملا اختصاصی به مدیریت دانیال نوروزی، سردبیری آقای حمزه آزاد، دبیر تحریریه آقای آیدین نوری و طراحی آقای حمیدرضا حق شناس، هم اکنون برای دانلود در دسترس شما قرار گرفته است.

لینک دانلود کیفیت معمولی: http://gamefa.com/wp-content/uploads/2013/03/Gamefa-Plus-Iranian-2-LQ.pdf
لینک دانلود کیفیت بالا: http://gamefa.org/media/Gamefa+/GameFaPlus Iranian/HQ.pdf
لینک دانلود کیفیت بالا از مدیافایر: HQ.pdf
 
بالا