برگزیده های پرشین تولز

شما از کدوم آنتی ویروس برای شبکه استفاده می کنید ؟

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
ویروس ها یا worm ها معمولا توسط فایلی که آلوده هست به سیستم راه پیدا میکنن، حتی شما اگه تنظیمات مناسب برا internet explorer نداشته باشید، هنگام دیدن برخی وبسایتها، فایلی روی سیستم شما اجرا میشه و آلوده میشه سیستم. حالا تو شبکه، client ها هم به اینترنت متصل هستند دیگه .. اونا ممکنه ویروس بگیر.......

آقا جان میتونی بگی سرعت اتصال به اینترنت در آلوده شده به ویروسها نقشی داره یا نه ؟
تو DialUp و ADSL فرقی بین اونا هست یا نه ؟
اخه شنیدم الودکی به ویروس توی سرعت های بالا خیلی خیلی زیاده ؟ولی توی سرعت های پایین نه ؟

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
آقا جان میتونی بگی سرعت اتصال به اینترنت در آلوده شده به ویروسها نقشی داره یا نه ؟
تو DialUp و ADSL فرقی بین اونا هست یا نه ؟
اخه شنیدم الودکی به ویروس توی سرعت های بالا خیلی خیلی زیاده ؟ولی توی سرعت های پایین نه ؟
خوب ویروس بایستی به سیستم شما منتقل شه،
مثلا از یک وبسایت آلوده .. باید فایلها رو سیستم شما download بشه و اجرا بشه.. شاید اینجا سرعت بتونه تاثیر بگذاره،
اما به طور کلی اینجوری نیست که بگیم سیستمهایی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند، ویروسهای بیشتری به اونها حمله میکنند ..

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
خوب ویروس بایستی به سیستم شما منتقل شه،
مثلا از یک وبسایت آلوده .. باید فایلها رو سیستم شما download بشه و اجرا بشه.. شاید اینجا سرعت بتونه تاثیر بگذاره،
اما به طور کلی اینجوری نیست که بگیم سیستمهایی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند، ویروسهای بیشتری به اونها حمله میکنند ..

من اونچه رو که دیدم اونایی که اینترنت پرسرعت دارن بیشتر دچار ویروس میشن و به تبع شبکه اشون هم الوده میشه من خودم تا الان از Dialup استفاده کردم فقط یه بار اونم زمانی بود که Blaster تازه راه افتاده بود دیگه از اون زمان تا الان خبری از ویروس تو سیستم من نیست

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
سلام دوستان من هم یک سوال داشتم که فکر کنم نت مربوط نباشه ...

می خواستم بدونم که بهترین آنتی ویروس و یا اینترنتسکیوریتی برای firewall کردن کانکشن در شبکه

به عنوان user چیه ؟

فرض کنید که من با لپ تاپ میخوام از شبکه یک جایی استفاده کنم ... بهترین نرم افزار برای مسدود کردن دیگران

برای اینکه نتونند وارد سیستم من بشن چیه ؟

با سپاس پیشاپیش از حسن توجه شما .

بالا