برگزیده های پرشین تولز

شما برای بک آپ چه استراتژی رو دارید؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام . سوالی که من دارم از دوستانی که با حجم بالای آرشیو و اطلاعات سر و کار دارند اینه که چه استراتژی برای بک آپ گرفتن از محتویاتشون دارند ؟ داده هاتون رو معمولا به چه شکل مرتب سازی میکنید؟ مثلا یک هارد 500 گیگ با تنوع اطلاعات به اطلاعات شما اضافه میشه چطور باهاشون برخورد میکنید ؟ چه راهکاری برای بک آپ گرفتن ازش دارید؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
سلام . سوالی که من دارم از دوستانی که با حجم بالای آرشیو و اطلاعات سر و کار دارند اینه که چه استراتژی برای بک آپ گرفتن از محتویاتشون دارند ؟ داده هاتون رو معمولا به چه شکل مرتب سازی میکنید؟ مثلا یک هارد 500 گیگ با تنوع اطلاعات به اطلاعات شما اضافه میشه چطور باهاشون برخورد میکنید ؟ چه راهکاری برای بک آپ گرفتن ازش دارید؟
منم هارد اکسترنال استفاده میکنم اما همیشه استرس دارم از خرابی دیتا فکر میکنم دی وی دی 9 گیگ امن تر باشه

• Like
Reactions: hwt

baharestan1363

Registered User
لایک‌ها
91
واللا از نظری بسته به اینه که به چه صورتی شما میخواین از اطلاعات بعدا استفاده کنین
مثلا در حجم های پایین خود من بیشتر بر اساس زمان ذخیره بر روی هارد دسته بندی میکنم مثلا به صورت سال، ماه و.....
ودر زمان استفاده میدونم که بر اساس زمان استفاده از اطلاعات هرکدوم رو در چه پوشه ای ذخیره کردم
حالا شما همینو میتونی برای بکاپ برداری و فشرده کنی و ببری تو یه هارد اکسترنال یا دی وی دی ذخیره کنی
البته این نرم افزارای بکاپ گیری هیچکدوم اون کاری که میخوای بکنی رو برات درست انجام نمیدن
بیشتر باید خلاقیت به خرج بدی خودت

• Like

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سایر دوستان نظر ؟

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
هنوز از نوارهای مغناطیسی استفاده میشه؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
راستش تو این زمینه اطلاعی ندارم .

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
من یک فلش 32 گیگ دارم که مهمترین اطلاعاتم رو ذخیره میکنم
یک هارد اکسترنال هم برای بکاپ اطلاعات با درجه اهمیت کمتر
هارد روی سیستم + SSD هم که هست و هنوز مشکلی براشون پیش نیومده

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
من یک فلش 32 گیگ دارم که مهمترین اطلاعاتم رو ذخیره میکنم
یک هارد اکسترنال هم برای بکاپ اطلاعات با درجه اهمیت کمتر
هارد روی سیستم + SSD هم که هست و هنوز مشکلی براشون پیش نیومده

32 گیگ خیلی کمه
صحبت از ترایت و 500 گیگابایته

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
سلام

نرم افزارهای هست مثل Anvide Lock Folder که روی هارد نصب میشن و فایل هایی که زیاد ازش استفاده نمیکنیم و خیلی مهم هستن رو ازش محافظت میکنه ، یجور پوشه ها رو قفل میکنه که تا رمزش رو وارد نکنی ، نمیتونی پوشه رو ببینی یا حذف کنی یا حتی هارد رو فرمت کنی ، حتی در برابر ویروس از اطلاعات محافظت میکنه !

فعلا من دارم ازش استفاده میکنم و خیلی راضی ام ! :)

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
یه هارد اکسترنال دارم هرچند گاهی بک اپ میگریم از سیستمم

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
بک اپ از اطلاعات شخصی ؟ هر جایی یه استراتژی جواب میده اگر شرکتی هست و خیلی حساس نیست و کسی هم به بک آپ نیاز نداره و شما فقط میخواهید دسترسی داشته باشد و خارج از شرکت هم نیاز دارید ریموت به نظرم کلود جواب میده، برای اطلاعات شخصی هم باز سلیقه ایه روی فلش که اصلا safe نیست حتی پسورد داشته باشه به نظرم برای اطلاعات شخصی بهتره یه هارد پرتابل باشه و هر چند وقت چک بشه و دم دست نباشه

• Like

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
دوست عزیز بهترین و به صرفه ترین راه برای بکاپ، هاردهای بکاپ هستن که اکسترنال هم هستن و تو حجمهای بالا موجودن.. هم وسترن هم سیگیت کیفیت خوبی دارن. این هاردها با اینکه اکسترنال هستن اما از آداپتور به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنن تا برق ورودیشون سالم باشه و ریسک از بین رفتن اطلاعات یا سوختن هارد خیلی خیلی کم بشه

بالا